Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Πάνω που έλεγα, τι μένει για να ολοκληρωθεί η όμορφη αρχή μιας υπέροχης μέρας...  
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    πρέπει να σε έφτιαξα τρελα... Δεν μπορείς να πεις
     
  3. limitless man

    limitless man New Member

    κρίμα που καποια ατομα ακομα κοροιδευουν φετιχ αλλων
     
  4. Αγαπητέ, ο καλύτερος τρόπος αντιμετώπισης είναι να κοροϊδεύουμε εμείς πρώτοι τα φετίχ μας. Αυτό τους αφοπλίζει  
     
  5. lida

    lida New Member

    η θεα η προετοιμασια οι ηχοι πισω απο την πορτα η προσπαθεια να μου ακουστουμε και να γινεται.η ναμαστε μαζι ιδιου η αλλου φυλου και να κανουμε μαζι ..να ακουμε τους ηχους .εμανα μαρεσει να εντοπιζω καποιον κουκλο η κουκλα καλοκαιρι αναμεσα στο αυτοκινητο μου και αλλο η σε απομερο σημειο φηθεν δεν βλεπω οτι με βλεπουν και τα κατεβαζω και ω θεε μου η στιγμη τρελης καβλας..να ξερω πισω κοιτουν το πολυτιμο φορτιο να βγαινει.εχουν δει την κυλοτα να κατεβαινει ξερουυν ξερω απολυτη καβλα.πιο πολυ δεν εχω προχωρησει μεχρι εκει τρελα.και να ξερω οτι σε γιορτες στο σπιτι οποιος με κοιτα παω τουαλετα και ξερω οτι με κοιτα..αυτο ειναι οτι περιμενει να δει το πωπουδακι μου να βγαζει το νεκταρ του...
     
  6. Dapom

    Dapom Contributor

    Μαργαρίτα ο κωλος
     
  7. limitless man

    limitless man New Member

    τελικα ειναι ποιο δυσκολο απο οτι περιμενα να βρεις καποια που να της αρεσει
     
  8. Μου ερχεται να ξερασω
     
  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Δεν υπάρχει καλύτερη γεύση από τη γεύση του κωλου...

    Όσμες, γευσεις... υπεροχα.
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ολα τα φετιχ πρεπει να τα σεβόμαστε τοτε τι κανουμε εδω μονο να επικρινουμε. Και κοπρολαγνεια και ουρολαγνεια και οτιδηποτε αλλο ,ευχομαι να βρεις τον ανθρωπο σου και να απολαυσεις το φετιχ σου.
     
  11. limitless man

    limitless man New Member

    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και σε ευχαριστώ παρά πολύ.
     
  12. Να ρωτήσω κάτι? Είναι το μόνο φετίχ που έχεις?σε ενδιαφέρει αποκλειστικά και μόνο αυτό? Γιατί βλέπω και σε άλλα σάιτ την επιμονή σου.. βασικά την τυρράνια σου αν μου επιτρέπεις να το πω αυτό.. ψάχνοντας για μια γυναίκα με ανάλογο φετίχ.. άν είναι το μόνο φετίχ που έχεις και σε ενδιαφέρει σκούρα τα πράγματα γιατί από ότι έχω δει δεν ενδιαφέρει και πολλές κάτι τέτοιο.. μήπως να το έβλεπες πιο σφαιρικά?! Εννοω άν τα έβρισκες με ενα άτομο γενικά και βήμα βήμα ξεπερνούσατε μαζί κάποιες κόκκινες γραμμές?! Δεν ξέρω βέβαια καν αν γίνεται αυτό.. αλλά λέω μια ιδέα..