Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. limitless man

    limitless man New Member

    Σίγουρα. Έχω ρισκάρει έχω συζητήσει αν και δεν βγήκε κάπου. Γι'αυτό λέω ότι συνήθως φαίνεται στα άτομα αν μιλήσεις μαζί τους. Για πολλούς ειναι τόσο κόκκινη γραμμή που αηδιαζουν τόσο όχι μόνο με την σκάφη της πραξης κάτι που είναι λογικό αλλά και με το ίδιο το άτομο που του αρέσει αυτό το φετίχ.
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Εξαρτάται από την κοπελλα. Σοβαρές κ ώριμες κοπελλες δέχονται κ το άτομο κ το φετίχ χωρίς να αηδιαζουν. Απλά δεν το κανουν.
     
  3. limitless man

    limitless man New Member


    Ναι συμφωνώ αυτό συμβαίνει που και που. Εξαρτάται την κοπέλα όπως είπες
     
  4. Δεν έχει νά κάνει ούτε με ωριμότητα ούτε με σοβαρότητα.. σε κάποιους αρέσει σε άλλους όχι.. αυτό απλά.
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ετσι ειναι καμια σχεση απο σοβαροτητα κ ωριμοτητα αν η αλλη γουσταρει τι ωριμη κ τι ανωριμη απλα για την ελλαδα οπως εχω πει ειναι καπως. Μια τραβεστι στην αθηνα εκανε κοπρολαγνεια εναντι αμοιβης.
     
  6. Έναντι αμοιβής..? κάτι τέτοιο δεν νομίζω να κάλυπτε τους συνομιλητές μας οι οποίοι μάλλον ψάχνουν μια σχέση ουσίας που να μοιράζονται μεταξύ άλλων και τα ίδια φετίχ..
     
  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Δικιο εχεις πρεπει ν βοηθησω τη κατασταση εχω καποιες φιλες αλλα πως θα το παρουν αν τις το πω.υπομονη φιλος .κατι θα γινει το καλοκαιρι που ερχονται οι ξ.
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    οχι και με αμοιβή...
     
  9. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ο τσαμπας ζει!
     
  10. Η αμοιβομενη εξυπηρετηση ειναι η εσχατη λυση εννοειται...
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγώ τώρα να κάνω μία ερώτηση...

    Υποθετικό σενάριο, πληρώνεις επαγγελματία να εκπληρώσει το φετιχ σου. Αναρωτιέμαι ποιοι οι κίνδυνοι του να το κάνεις αυτό λόγω των μικροβιων που υπάρχουν ήδη στα κοπρανα και πόσο μάλλον ενός αγνώστου.

    Πραγματικά ώρες ώρες απορώ εάν αξίζει τον κόπο όλο αυτό
     
  12. γιατι τα σκατα ειναι για καταναλωση? διαφορετικα δεν κολλας. αλλα υποθετω ακομα και σ αυτο το σεναριο ειναι το ιδιο με το να πηδας εναν-μια αγνωστη απο τον κωλο.