Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κοπρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος scatlover_for_fem, στις 19 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αυτη που ειχες βρει τι εγινε?Δυσκοιλιοτητες?
     
  2. royal

    royal Regular Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Μήπως να βάλεις αγγελία κάπου???? Καλό ψάξιμο!!!

    Και για να πω και εγώ την άποψή μου για το θέμα.... μην κρίνεται για να μην κριθείτε!! Περί ορέξεως... ουδής λόγος!
     
     
  3. female

    female Contributor




    Ο σατυρικότατος, Αριστοφανικότατος, αυτοσαρκαστικότατος και βωμολοχώτατος Σουρής έγραφε στις αρχές του 1900...



    ΣΚΑΤΑ


    σκατά εδώ - σκατά εκεί
    σκατά και παραπέρα
    σκατά η νύφη κι ο γαμπρός
    σκατά κι η συμπεθέρα
    σκατά να φας
    σκατά να πιεις
    σκατά να πας να χέσεις
    κι απ' τα σκατά να σηκωθείς
    και στα σκατά να πέσεις





    Και περί πολιτικών...



    (...)
    Πάνε πονηριές και δόλοι,
    Και σωφρώνως λένε όλοι,
    Πως θα βάλουν πλέον παύλα,
    Στα σημερινά τα φαύλα!

    Σκατά εδώ, σκατά εκεί, σκατά κι ο κόσμος όλος
    κι απ΄τα πολλά πια τα σκατά μου πιάστηκε κι ο κώλος.
    Έρχεται ο ένας ο σκατάς, θαρρούμε πως σωθήκαμε,
    σαν φύγει όμως βλέπουμε πως αποσκατωθήκαμε.

    Ειλικρινά υμέτερος,
    Γ. Σουρής



     
  4. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Καποια Κυρια που θα την ενδιαφερε το θεμα?
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Είναι μία ελαφριά βεβήλωση. Καλή είναι, σε σωματικό επίπεδο. Για πρωτάρηδες (ως εφαρμοστές της βεβήλωσης) πιστεύω πως λειτουργεί.

    Προσωπικά, δεν θα δίσταζα να την χρησιμοποιήσω ή να την δεχτώ ως πρακτική βεβήλωσης. Την θεωρώ λίγη και εύκολη, κάπως επιφανειακή. Το submode δεν θα μπορούσε να ξεπεράσει τις 24 ώρες, θεωρώ. Το θέμα με ενδιαφέρει αμυδρά πλέον ως βεβήλωση, αλλά με ενδιαφέρει περισσότερο σε συνάρτηση με τον έλεγχο των λειτουργιών του σώματος ως κτήση.
     
  6. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member


    απλά δεν υπάρχει...  χαχα! οι γυναίκες μπορούν να γίνουν πολύ μεγάλοι κάφροι τελικά! χαχαχαχα!
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    H αλήθεια ειναι πως το συγκεκριμενο θεμα λιγες το ζητουν κ λιγες το κανουν.
     
  8. αυτο το thread εχει καταντηση αηδία νομιζω
    εκτος απο το πολυ ωραίο ποίημα της female
     
  9. Eri

    Eri


    Γιατι αηδια????Εσυ δεν κλανεις δε χεζεις?????
     
  10. εσυ σιγουρα δεν σιχαινεσε ?
     
  11. scatlover_for_fem

    scatlover_for_fem New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Oχι,δεν συχαινομαι το εχω κανει εξαλλου πραξη αρκετες φορες.
     
  12. toiletgourmet

    toiletgourmet New Member

    Απάντηση: KOPROLAGNIA

    Η αναζήτηση βαθύτερων αιτιών στην διερεύνηση της ανθρώπινης συμπεριφοράς είναι άγονη. Εάν κάτι μπορεί να συμβεί και να παράγει ευχαρίστηση, απλά ενεργοποιεί την προσωπική οπτική εκάστου ανθρώπου. Τα μόνα αδιαμφισβήτητα όρια, επομένως, τίθενται όταν θίγονται τα θεμελιώδη δικαιώματα των άλλων ανθρώπων. Αρα, εάν κάποιος είναι κοπρολάγνος τα αίτια είναι τόσα όσα και οι οπαδοί της συγκεκριμένης συμπεριφοράς. Από την στιγμή δε που ουδείς τρίτος, τρόπον τινά ενοχλείτε γιατί τόση συζήτηση και "απαγορευτικές" ρητορίες;

    Είθισται οι άνθρωποι να δικαιολογούν - αιτιολογούν την ατομική συμπεριφορά τους και να αντικρούουν ότι διαφοροποιείται. Αλλά εάν δεν κάνω λάθος αυτή είναι και η καταγωγή της καταπίεσης. Εγώ εάν δεν είμαι ομοφυλόφιλος πρέπει να κατακρίνω αυτούς; Η αν απεχθάνομαι την βία (όντως) πρέπει να είμαι επικριτικός γι' αυτούς που την βιώνουν ή την εξασκούν συναινετικά;

    Κοπρολαγνία (και ουρολαγνία)............. Ε ναί σε κάποιους αρέσει και σε μένα το ίδιο. Και εάν απορεί κάποιος ουδέποτε αισθάνθηκα σκλάβος ή πολύ περισσότερο θα ήθελα να ήμουν......... Η εμπειρία μου απλά λέει ότι το βιώνεις ηδονικά μόνο με άτομα που αγαπάς ή που περνάς καλά μαζί τους κλπ κλπ

    Ο συμβολισμός στην κοπρολαγνία είναι πολλές φορές ανύπαρκτος...... Ατομική ευχαρίστηση, απλά.........
     
    Last edited: 31 Μαρτίου 2008