Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυρίαρχος-κυρίαρχη ή Κυρίαρχη-υποτακτικός που δεν το παραδέχεται;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Afentra katrina, στις 16 Ιουλίου 2023.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Με τέτοιες μλκίες πέφτουν οι Αφέντρες;  

    Είστε φίλος του φιτλοβερ;   
     
  2. Doulakios

    Doulakios New Member

    Δεν τον ξερω
     
  3. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Τελικά τον έχω αφήσει και καίγεται μέχρι να συνειδητοποιήσει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην μου υποταχθεί και ικανοποιήσει όλα μου τα φετίχ! Τον παράτησα στο διαβάστηκε βρήκα ένα γκομενάκι προσωρινά να περνάω το χρόνο μου το οποίο κάνει το σωστό δεν έχει απαιτήσεις αλλά ούτε χατηρια χαλάει και αυτός έχει φάει τα λυσσακά του με παρακολουθεί όλη μέρα τον βλέπω συνέχεια μπροστά μου έξω στη δουλειά στα σοσιαλ παντού περιμένω μύνημα σύντομα δεν μπορώ χωρίς εσένα έλα θα κάνουμε ότι θες το χω σίγουρακι έδεσε το γλυκό
     
  4. Doulakios

    Doulakios New Member

    Σίγουρα θα συρθεί στα Πόδια Σας Θεά. Όλοι εκεί ανήκουμε. Μπορώ να χρησιμοποιηθώ απο Εσάς Σας ικετεύω ?? Δεν ειμσι ασχημη δουλάρα. Κ σφιχτο κωλαρακι εχω. Ό,τι θελετε θα κάνω
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Προσοχή το μήνυμα που προηγείται περιέχει τοποθέτηση προϊόντος... 
     
  6. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Κάτι ήξερε η @Dark_Explorer !!!
     
  7. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Εφόσον το μοναδικό σας κριτήριο είναι η ομορφιά (προφανώς και είναι σημαντικό, αλλά όταν είναι το μοναδικό τότε υπάρχει σοβαρό πρόβλημα) προβλέπω σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα να τρώτε ένα topping from the bottom άλλο πράμα
     
  8. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member

    Το συγκεκριμένο αγοράκι δεν έχει να προσφέρει κάτι άλλο αν είχε δεν θα ήταν αυτό το μόνο μου κριτήριο! Αλλά δυστυχώς από μυαλό κορμάρα
     
  9. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Όμοιος στον όμοιο λένε στη δική μου κλειστή κοινωνία
     
  10. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Ε όχι δεν μπορείς να συγκρίνεις εμένα με αυτόν είναι τουλάχιστον γελοίο δεν έχω αρνητικό IQ αλλεργικής τη μ****** Είμαι
     
  11. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Ο καθένας βγάζει τα δικά του συμπεράσματα..
    Μόνο αλλεργία δε φαίνεται να έχετε, με όλο το σεβασμό πάντα
     
  12. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Το λες αυτό επειδή σου απάντησα Ε? Ένα δίκιο το χεις δεν έπρεπε καν!