Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κυρίαρχος που δεν ξέρει ότι είναι Κυρίαρχος - ο Κτηνοτρόφος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Femme31, στις 27 Ιουνίου 2023.

  1. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Μερσί από καρδιάς!
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor

    Τί όμορφη διήγηση! Να χαρείς κάθε ώρα και στιγμή με τον Κ(τηνοτρόφο). Η ζωή είναι μια, άλλη δεν έχει!
     
  3. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Πόσο σωστό!
    Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ  
     
  4. αυτή η αντιθεση της ωμης "πρωτόγονης" δύναμης του Κ με την αδύναμη υ θα κάνει τρομερη αντίθεση . να μας κρατας ενημερους.
     
  5. πρεπει σ εσενα να τον στειλουμε. εκει να σε δω. να του πεις "Αντε και χέσου" αλα κρητικά.
     
  6. Just_Me

    Just_Me Contributor

  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Πως περνάν τα χρόνια!!!
    Σε θυμάμαι όταν είχες πρώτομπει εδώ που μας εξιστορούσες κάποιες πολύ διαφορετικές εμπειρίες από αυτήν εδώ.
    Πάντως αφού "βρήκες τον δρόμο σου" όλα τα άλλα είναι περιττά
     
  8. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Περνούν τα άτιμα και πίσω δε γυρνούν..
    Δεν ξέρω αν "βρήκα τον δρόμο μου", πάντως ζω στο έπακρο και απολαμβάνω αυτό που μου "συνέβη"..
    Ο χρόνος θα δείξει..
     
  9. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Ωραία η ιστορία σας, κι ας έχει πολλά ακατέργαστα στοιχεία. Σας γοήτευσε προφανώς η κατάσταση του Κτηνοτρόφου σας, διότι περί "κατάστασης" πρόκειται. Από την άλλη δεν μου μοιάζει όλο αυτό με "Κυρίαρχο", περισσότερο μοιάζει με πατριαρχική συμπεριφορά πυρηνικής οικογένειας της ξεπερασμένης αγροτικής κοινωνίας μας. Ας πούμε, ένας Κυρίαρχος το "σ' αγαπώ" αν το πει, το λέει κοιτώντας κατάματα, όχι μόλις κλείσει ο Άλλος τα ματάκια του να κοιμηθεί. Ένα πατριαρχικό κατάλοιπο ντρέπεται να εκφράσει τα συναισθήματα του (κυρίως από ανασφάλεια μην χάσει την πρωτοκαθεδρία), ένας Κυρίαρχος ούτε που το σκέφτεται, εκφράζεται αφιλτράριστα και απενεχοποιημετα. Ο Κυρίαρχος στο BDSM γνωρίζει πολύ καλά τη θέση του, η κυριαρχία εκτός BDSM μπορεί να είναι πατριαρχία, εργοδοτική αυθαιρεσία, νταβατζιλικι, μαγκιά, οικονομική εξάρτηση και κάθε είδους εξάρτηση. Ο Κτηνοτρόφος σας έχει αναμενόμενη συμπεριφορά πλήρως εναρμονισμένη με το περιβάλλον του, με πολλές ευαισθησίες και ιδιαιτερότητες ασύμβατες συνήθως με την ευρύτερη κοινωνία.
    Σε κάθε περίπτωση καλά να περνάτε  
     
  10. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Ή μάλλον, αφού είναι τόσο ηδονικό με Κ που δεν ξέρει ότι είναι Κ, σκεφτείτε πού θα σας πήγαινε και πώς ένας Κ που γνωρίζει ότι είναι Κ, εφόσον το είχε επιλέξει.
     
  11. Femme31

    Femme31 Το κορίτσι του Κτηνοτρόφου

    Το έχω σκεφτεί...
    Από την άλλη, η "γοητεία" του Κτηνοτρόφου (και της όλης φάσης) είναι ότι ο Κ δεν το ξέρει...
     
  12. to ξέρει δεν το ξέρει λίγη σημασία εχει. Κ ειναι όπως και να εχει. εχει την ωμη πρωτόγονη δυναμη του Κ. ουτε "ορολογίες" ουτε D/s ουτε τίποτα.