Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Κόκκινα χείλη και σημάδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ερωτικές φωτογραφίες & videos' που ξεκίνησε από το μέλος Elune, στις 10 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ λατρεύω τις αντιπαραθέσεις μας αγαπητέ @peleas, γιατί με σένα είναι εποικοδομητικές πάντα...
    Μόνο μην μου ζητήσεις, να σου πάρω πίπα τώρα που έβαλα το κόκκινο κραγιονάκι μου...
    Είμαι σίγουρος, ότι δεν θ' άρεσε σε κανέναν από τους δυο μας χαχαχα...   
     
    Last edited: 12 Φεβρουαρίου 2015
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Γουονα μπι ψυχιατροι νομικοι κτλ dsm v εχουμε εδω κ δυο χρονια σχεδον. Ενημερωθειτε λιγακι! Κατα τα αλλα το φετιχ του παληκαριου ειναι γαματοοόο!
     
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...Ψηλέ,
    εσύ δεν έφευγες?  
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ναι
     
  5. aethereal

    aethereal Guest

    “Lolita, light of my life, fire of my loins. My sin, my soul. Lo-lee-ta: the tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta. She was Lo, plain Lo, in the morning, standing four feet ten in one sock. She was Lola in slacks. She was Dolly at school. She was Dolores on the dotted line. But in my arms she was always Lolita"

    ( λογια του χαμπερτ-χαμπερτ,μιας απο τις 3 πλευρες του τριγωνου της ψυχοπαθολογιας που περιγραφεται στο βιβλιο του ναμποκοφ..)

    η αισθητικη των κοκκινων φιλιων της εφηβης λολιτας δεν ταυτιζεται με την αποδοχη του μυθιστορηματος ουτε με την αποδοχη της αποκλινουσας σεξουαλικης συμπεριφορας του πρωταγωνιστη

    βεβαια,στην προκειμενη περιπτωση,το θεμα δεν ειναι η αναλυση του σεναριου της λολιτας αλλα η αισθητικη απεικονιση των φιλιων
    εκτος κι αν η φωτογραφια της πρωταγωνιστριας παρερμηνευτηκε παρατραβηγμενα ως προσπαθεια επιβολης του προτυπου της παιδοφιλιας (αν και η λολιτα ηταν εφηβη,κι οχι παιδι)

    η περιπτωση της λολιτας που τεθηκε ως αισθητικο παραδειγμα κοκκινων φιλιων μιλα για μια νεαρη εφηβη,πρωτοεμφανιζομενο νυμφιδιο με υπερανωριμη συναισθηματικη συμπεριφορα εν αντιθεσει με μια εντονη αναγκη για "ωριμη" σεξουαλικοτητα..

    η μητερα της παραλληλως στηριζε αθελα της το τριγωνο της ψυχοπαθολογιας ενσαρκωνοντας την εθελουσια τυφλωμενη απο την απελπισια της μοναξιας της χηρα

    ενω ο χαμπερτ-χαμπερτ χρησιμοποιουσε δολια μεσα (υπνωτικα χαπια,ψευδογαμο με τη μητερα της λολιτας) ωστε να ικανοποιησει τα σεξουαλικα παθη του προς παιδισκες και νεαρες εφηβες (8-14) με την λολιτα οριακα οψιμη ηλικιακα συμφωνα με τις αποκλισεις του

    μολονοτι οι εφηβοι/ες ειναι σεξουαλικα και συναισθηματικα ικανοι για ερωτα,ο παραγοντας ανωριμοτητα τους θετει λογικα σε νομικη προστασια σε περιπτωση κακοβουλης προσεγγισης τυπου χαμπερτ-χαμπερτ και συναισθηματικης σεξουαλικης ανωριμοτητας τυπου λολιτας

     


    το θεωρω υπερβολικο να στερουμε την σεξουαλικοτητα των εφηβων με τον ορισμο τους ως "παιδια"
    ειναι αναγκαιο ωστοσο,να προστατευουμε τη σεξουαλικοτητα τους με την καταλληλη συμβουλευτικη και τις απαραιτητες νομοθεσιες

    προσωπικα,πριν 5 χρονια,φοιτωντας στο γυμνασιο,θυμαμαι τον εαυτο μου ως θαυμαστρια καλλιτεχνων αρκετα μεγαλυτερων μου,οπως τα περισσοτερα κοριτσια σ αυτη την ηλικια εξαλλου(και σημερα μου συμβαινει το ιδιο βεβαια,εν αντιθεσει ομως πλεον με τις περισσοτερες συνομηλικες μου)
    δεν αναρωτηθηκα ποτε στις εφηβικες φαντασιωσεις μου εαν μ αυτο τον τροπο σκοτωνω την παιδικοτητα μου ουτε ενιωθα πως σε περιπτωση αμοιβαιου και ειλικρινους αισθηματος,συγκαταθεσης των γονιων μου και καταλληλης συμβουλευτικης θα υπηρχε ανωμαλη ερωτικη σχεση

    η ανωμαλια υφισταται στις κακοβουλες προσεγγισεις κι ερμηνευτικες
    και η σεξουαλικη κακοποιηση παιδιων κι ανηλικων εφηβων δεν χρειαζεται αναλυση για την επιβεβαιωση της ως τετοια
     
    Last edited by a moderator: 13 Φεβρουαρίου 2015


  6.  
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    η πΡΟΦΗΤΙΣΣΑ εΙΝΑΙ κΟΚΕΤΑ!
     
  10. Elune

    Elune Priceless

    Κοκέτα δεν ξέρω, αλλά η προφητισσα είναι καλό πουτα(ρ)νάκι
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor