Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 20 Ιανουαρίου 2008.

?

Γιατί μπαίνετε σε bdsm forum(s) ;

  1. Για να ανταλλάσω απόψεις/εμπειρίες πότε ανάλαφρα και πότε σοβαρά σχετικά με το αντικείμενο.

    19 vote(s)
    14,1%
  2. Για να ανταλλάσω απόψεις/εμπειρίες σχετικά με το αντικείμενο και διάφορα άλλα θέματα.

    10 vote(s)
    7,4%
  3. Το 1 συν να κάνω γνωριμίες.

    20 vote(s)
    14,8%
  4. Το 2 συν να κάνω γνωριμίες.

    12 vote(s)
    8,9%
  5. Το 3 συν να παίζω online παιχνίδια.

    0 vote(s)
    0,0%
  6. Το 4 συν να παίζω online παιχνίδια.

    2 vote(s)
    1,5%
  7. Για να διαβάζω συζητήσεις και tutorials έτσι ώστε να μάθω περισσότερα για το χώρο.

    19 vote(s)
    14,1%
  8. Το 7 συν να κάνω γνωριμίες.

    7 vote(s)
    5,2%
  9. Ως έναν (εναλλακτικό) τρόπο επαφής και συζήτησης με γνωστούς κι αγνώστους πάνω στο αντικείμενο.

    15 vote(s)
    11,1%
  10. Το 8 συν για να ξεσκάω διαβάζοντας και συζητώντας πάνω σε κάτι που με ενδιαφέρει.

    15 vote(s)
    11,1%
  11. Καθαρά για να κάνω γνωριμίες.

    8 vote(s)
    5,9%
  12. Κάποιος άλλος λόγος (παρακαλώ εξηγήστε)

    8 vote(s)
    5,9%
  1. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Το τελευταίο! Γιατί; Έτσι απλά.  
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    ΠΡΕΠΕΙ να Την γνωρίσω !!!
     
  3. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Για άλλο λόγο μπήκα, για άλλο λόγο έμεινα και για άλλο λόγο είμαι ακόμα εδώ...

    Και αυτό το καλοκαίρι...
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν είσαι ο μόνος όλοι το έχουμε πάθει αυτό φαντάζομε (μιλάω για εμάς που αρθογραφούμε..)

    ...λιωμένο παγωτό ;  
     
  5. chemical23

    chemical23 Regular Member

    ...κάποιος κοιτάει την ώρα...και πρέπει να φεύγει επιτέλους από εδώ!!!  
     
  6. female

    female Contributor







    Εξαιρετικοί...!


     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

    Κι εγώ σ ευχαριστώ που με γλύτωσες από τον κόπο να γράψω αρκετά από τα πιο πάνω (με εξαίρεση τις αθυροστομίες- θα τις αντικαθιστούσα με κάτι ποιο ήπιο)  
     
  8. naida

    naida Regular Member

    Στην αρχή ξεκίνησα με το σκεπτικό του 7 :
    Για να διαβάζω συζητήσεις και tutorials έτσι ώστε να μάθω περισσότερα για το χώρο.
    Στη συνέχεια βγήκε το 8 :
    Το 7 συν να κάνω γνωριμίες.
    Νομίζω οτι τώρα βρίσκομαι περίπου στο 9 :
    Ως έναν (εναλλακτικό) τρόπο επαφής και συζήτησης με γνωστούς κι αγνώστους πάνω στο αντικείμενο.
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    οπως πας θα τα εκατοστησεις στο τελος... 
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

    ετσι ετσι... να ανεβασουμε επιπεδο!


     
     
  11. Kah

    Kah Guest

    Πάνω που σκέφτεσαι "εντάξει τα διαβάσαμε όλα εδώ μέσα" πέφτει το ματάκι σου σε κάτι απαντήσεις σαν της Zinnia και του Kits. Ξαφνικά λες και ξυπνάς από κάποιο είδος λήθαργου - σαν ένα κόμα επανάληψης μιας και όλα από ένα σημείο και μετά δείχνουν να είναι τα ίδια - θυμάσαι τον λόγο για τον οποίο μπήκες εδώ μέσα. Επειδή όταν ένας άνθρωπος έχει τη δυνατότητα να χρησιμοποιεί τον αυτοσεβασμό, τον αυτοσαρκασμό και την προσβολή με τον τρόπο που έκανες εσύ, το λιγότερο που μπορώ να τον χαρακτηρίσω είναι πανέξυπνο. Μπήκα, παρέμεινα και συνεχίζω να επισκέπτομαι αυτό το Forum όχι τόσο από κάποια ανάγκη, αλλά από μία έλλειψη. Από την έλλειψη ανθρώπων με τόσο δυνατή ισορροπία μεταξύ του χιούμορ και της σοβαρότητας.

    Χωρίς καμία διάθεση προσβολής προς τα υπόλοιπα μέλη του Forum (εκφράζω την προσωπική μου άποψη), το καλύτερο post των τελευταίων 6 μηνών. Για κάτι posts σαν αυτά μπαίνω στο Forum.

    Σε ευχαριστώ πολύ.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Λόγος που μπαίνετε σε bdsm forum(s)

    Έτσι είναι αυτά..εσύ είσαι του ηπίου και εγώ του νηπίου    Καλώς σε βρήκα και πάλι..

    Για αυτό βρίσκομαι εδώ φίλε μου ..για να μάθετε να ανεβάζετε το επίπεδο