Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 18 Μαρτίου 2008.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Oχι σε τίποτε σπουδαίο ... Να --->ΕΔΩ

    ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...και λυπάμαι όλους αυτούς τους κακόμοιρους, τους κομπλεξικούς, τους γελοίους και τους άχρωμους φανφάρες, που κάνουν τα πάντα για να "μπούνε στο μάτι" των υπολοίπων και με αυτόν τον τρόπο θέλουν να τραβήξουν την προσοχή. Χορτάσαμε από δαύτους!
     
    Last edited: 15 Μαϊου 2008
  2. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Γειά σου ρε ντόναλντ.

    Τι να κάνω κι Εγώ, εδώ υπάρχει τεράστιο και αστείρευτο υλικό για σάτυρα!

    Ορεξη και χρόνο να έχεις να τους απαντάς.

    Η (κενό συμπληρώστε με τη δική σας προτίμηση) Mistress_Vanda!
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου την δινει που κλειδωνουν τα πιο ωραια νηματα...... 
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    α
    Ετσι μπραβο......πρεπει καποτε να πεφτουν οι μασκες...!!!!!!
    Να ειστε σιγουροι οτι εγω δεν προκειται να τσιμπησω και να χρησιμοποιησω τετοιους χαραχτηρισμους ουτε εναντια σε αυτην την κυρια ουτε εναντια σε κανεναν αλλο.Μονο τα επιχειρηματα που πραγματικα εχω για τις αποψεις μου......και ας κανουν μερικοι οτι τα ζητανε........ενω τα παραθετω παντα....!!!!
    Απλα επειδη υποστηριζεται την ισοτιμη αντιμετωπιση ολων των μελων...... σας ρωτω....αν εγω ή οποιοδηποτε αλλο μελος χρησιμοποιουσε παρομοιους χαραχτηρισμους.....πως θα αντιμετωπιζονταν.......μια και η Mikra_psemata πολυ καλα εκανε και δημοσιοποιησε την προειδοποιηση που της σταλθηκε...για μια και μονο λεξη....αφελεις....!!!!
    Θα σταλει και στην συγκεκριμενη κυρια παρομοια........;;;;;;
    Ειναι καθαρο σε μενα πως οχι.......και δεν ξερω τι ειδους ασυλο της παρεχεται εδω μεσα.......αλλα δηλωνω οτι εγω προσωπικα απο εδω και στο εξης .....θα την πληρωνω με το πιο καταλληλο ''νομισμα''
    Την ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ μου για οτι λεει και οτι κανει......!!!!!

    ΤΕΛΟΣ για μενα και αυτο το θεμα!!!!!
     
    Last edited: 16 Μαϊου 2008
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου τη δίνει που είχα εκστομίσει κάποτε τη βρισιά: 'Θα γίνουμε κώλος εδώ μέσα' και κανένας κώλος δεν διαμαρτυρήθηκε!
     
  6. female

    female Contributor



    ... που τόσοι άλλαξαν nicks με μιας και ψάχνω να βρω ποιος είναι ποιος.
    Ανοίξτε πληζ ένα νήμα με αναγγελίες αλλαγών nicks να μην ψαχνόμαστε : " Η female από δω και πέρα λέγεται ..." όπου θα δηλώνονται οι σημαντικές αλλαγές σε προφίλ κλπ.

     
  7. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Οι αφελείς όμως ετοιμάζουν συλλαλητήριο.
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μου την δίνει η εξεταστική,η τεμπελιά μου,οι εξετάσεις αίματος και ο στρατός.
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Οι άνθρωποι που θέλουν να σε καθοδηγούν στο παραμικρό.
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το γλυψιμο που πεφτει μεσα εδω .....
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Γλυφομούνια ή πίπες; Για λέγε λέγε....
     
  12. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Το γλυψιμο που πεφτει εδω μεσα,μεχρι να δεχτει και ο τελευταιος που δεν το κανει,οτι αυτη ειναι η συμπεριφορα που του ταιριαζει...!!!!!!
    Μου την δινει που μου θυμιζει καταταξη στο στρατο....οπου ο παλιος ειναι αλλιως και η γνωμη του παντα πρεπει να επιβαλλεται χωρις αντιρρηση..!!!!
    Ο φανατισμος οσων κατα τα αλλα δηλωνουν οτι δεχονται και μπορουν να ακουσουν διαφορετικες γνωμες!!!!