Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 18 Μαρτίου 2008.

  1. Kits

    Kits Contributor

    μου τη δινουν τα στρουμφακια !!!
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    1. Το ψέμα και η υποκρισία

    2. Η δήθεν ηθικολογία

    3. Η macho νοοτροπία των νεοελλήνων

    4. Οι φωνές χωρίς λόγο, οι καυγάδες

    5. Το να καταπιέζω τον εαυτό μου

    6. Η ανθρώπινη βλακεία... ωχ, ξέχασα. Αυτή δε μου τη δίνει, απλά είμαι αλλεργικός
     
  3. Eri

    Eri


    Εχω μια εντονη επιθυμια να ερθω μαζι σου στον οδοντογιατρο την επομενη φορα.......  
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    μου την δίνει ενώ είμαι γκρινιάρης επίσης να μην το καταλαβαίνω ...


    επίσης μου τι δίνουν οι γυναίκες γιατί δεν μιλάνε ξεκάθαρα .
     
  5. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου την δίνει που οι άνθρωποι δεν ακούνε αυτή τη συμβουλή όσο συχνά πρέπει

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οντως, και εχουν και αυτο το παγερο βλεμμα, ασε δε που σου λενε την τιμη της ανταμοιβης τους και εσυ σκεφτεσαι αν εισαι γονος καποιου Ωναση η Νιαρχου!
    Οπως και να εχει σιγουρα δεν θελουν το κακο μας, παρα μονον να αρπαξουμε τον τροχο και να τους τροχισουμε δοντια, μυτη, γλωσσα, και ολη την μουρη γενικα, προκειμενου και απολαυση να νοιωσουμε, αλλα και για να εχουμε επιτελεσει την καλη πραξη της ημερας! 
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου την δινουν οι δημοσιογραφοι, οι παντογνωστες ολων των πραγματων, (γινοντε σεισμολογοι, γιατροι, δικαστες, κ.π.)

    Μου την δινουν κατι τυποι που στην καφετερια αφηνουν 2-3 ευρω μπουρμουαρ για να πουλησουν εφε στην γκομενα που συνοδευουν, αλλα στο φαναρι κλεινουν το τσαμι του αυτοκινητου τους για να μην δωσουν 10 λεπτα στο παιδι με το κομενο ποδι....

    Μου την δινουν τα "θα" των πολιτικων....
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Οι δημοσιογραφοι, ναι οντως για να μην πω ονοματα, που ξεκινουν ενα δελτιο και τρεχεις να κρυφτεις πισω απο τον καναπε για να δεις ποτε θα ανακοινωσουν την συντελεια του κοσμου!
    Ας θυμηθουμε τον μεγαλο σεισμο της Αθηνας το 1999 οπου ενω εγνωριζαν οτι και ανθρωποι ειχαν σκοτωθει, αλλα και τα νευρα ολων ηταν τεντωμενα απο τις μετασεισμικες δονησεις καθε 10 λεπτα της Παρνηθας, οταν δεν εδειχναν με τις ωρες ερειπια και ομαδες διασωσης, παρισταναν τους σεισμολογους και κινδυνολογουσαν και για νεο επερχομενο σφοδρο σεισμο, μονο και μονο για την ακροαματικοτητα τους.
    Για να μην αναφερθω στο γεγονος οτι αυτοι και παλι χαριν της ακροαματικοτητας εγιναν η αιτια του τραγικου θανατου το 1998 της αειμνιστης Αμαλιας Γκινακη (υποθεση Σορριν Ματτει), οπου εστησαν καμερες εξω απο το σπιτι της συγκεκριμενης κοπελλιτσας με αποτελεσμα ο κακοποιος που ειχε πιασει ομηρη εκεινην και την οικογενεια της να βλεπει καθε κινηση της αστυνομιας εξω απο την πολυκατοικια. 
     
    Last edited: 21 Μαρτίου 2008
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    καλα ... οι δημοσιογραφοι δεν παιζονται ... εχουν περασει και τους δικηγορους ... ειναι οι δυο μοναδικες δουλειες που εφευρισκουν θεμα για να εχουν δουλεια ...
    γελαω με το ΟΛΑ και την αντεπιθεση στον Μακη ... δεν ξερω αν ειναι αληθεια η ψεμα , μα σιγουρα κανενας του δεν ειναι με τον σταυρο στο χερι ... εμεις ομως .... ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΜΕ ????? .... μυστηριο ....

    Ερι αν ερθεις μαζι μου στον οδοντιατρο .. θα ντρεπεσαι που εισαι φιλη μου απο το σωου μου , του πανικου και της απογνωσης ...  
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Δεν ξερω αν δημοσιογραφοι γνωριζουν και bdsm........? 
    Να τους δω να ανοιγουν παραθηρα στην TV και να εξηγουν ο ενας στον αλλον τι ειναι ομαλο και τι ανωμαλο....,η καλυτερη μου φαντασιωση.... 
     
  11. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    όλα αυτά + τα ελαφρυντικά που δίνω στον εαυτό μου
     
  12. Maley

    Maley Contributor