Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 18 Μαρτίου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Μου την δινει που καθε μερα δεν εχει τετοιο καιρο  
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    +1  
     
  3. lina

    lina Regular Member

    κι απο μένα +1:xyxwave:
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Ο Εγωισμός μου  
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Οι εφιάλτες! Πάντα ξυπνώ με πονοκέφαλο  
     
  6. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    εσυ εφιαλτες... εγω τοσο τελειο ονειρο που τωρα που ξυπνησα λεω γιατι να μην ειναι αληθεια... θελω να παω Θεσσαλονικηηηηηηηηηηηηηηηηηη (κ να φαω μπουγατσουλα με κρεμα κ να κανω μεγααααλες βολτες μεσ'την πολη, οπως στο ονειρο)  
     
  7. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    …που άνθρωποι, τους οποίους θαύμασα για το έργο τους και το μεγαλείο του νου τους και ένοιωσα δέος για την απλότητα και την εγγύτητα τους, αποδείχτηκαν πολύ μικροί για να την αποδεχτούν δημόσια και ανίκανοι για αυτοκριτική ή αυτοσαρκασμό…
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    η ηλιθιότητα... 
     
  9. christina

    christina New Member

    +1 !
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Μου τη δίνει όταν με πιάνουν κάτι αψυχολόγητα υπαρξιακά και διλήμματα, τριλήμματα, τετραλήμματα κτλ, και καταλήγω να είμαι αχάριστη με τη ζωή μου και τον ζωδιακό μου χάρτη, που στην παρούσα φάση μόνο καλά μου τα έχει φέρει όλα, αντί να κάτσω να απολαύσω όσα μετά από πολύ κόπο απέκτησα. Μου τη δίνει γιατί συνειδητοποιώ τελικά ότι η τοπική αναισθησία που κάνω στον ψυχικό μου κόσμο δε πιάνει και συνεχίζω να νιώθω. Μήπως να αρχίσω τα βάλιουμ??
     
  11. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Αλοίμονο αν ο ψυχικός κόσμος ναρκωθεί... Αλοίμονο. Είσαι άνθρωπος και το αποδεικνύεις!

    Και μένα μου την δίνουν ορισμένα πράγματα αυτόν τον καιρό, όπως το γεγονός ότι φεύγω μακριά της. Αλλά η ζωή κύκλους κάνει. Και αν είναι εδώ, εκ νέου θα γυρίσω κοντά της.
     
  12. Eri

    Eri

    ....που πρεπει να παω για ψωνια..... &#&#$*%&%##@##@^%#@ .....