Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 18 Μαρτίου 2008.

  1. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου τιν δίνει που κάπιοι το παίζουν έξυπνοι ενά είναι πολύ     .

    Μου την δίνει όσοι     προσπαθούν να μου επιβάλουν τα θέλω τους δίχως να σκέπτονται καθόλου τα δικά μου θέλω.

    Μου την δίνει όσοι χαλάνε τα διάφορα topic εδώ μέσα γράφωντας ενα σωρό βλακείες.
     
  2. Constan

    Constan Regular Member

    που μερικες το παιζουν δηθεν ενω ειναι κ εκεινες με τη μαζα
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το τι σφαξιδι , αιμα και βασανιστηριο εχει παιξει τις μερες τουτες στην ΤV .. ειναι αλλο πραγμα ... μεχρι και την ιστορια του Χριστου στα Ιταλικα βρηκανε πανω στον Πασχαλινο παραληρημα τους οι καναλαρχες ....
    αναρωτιεμαι αν τελικα ολοι δειχνουμε τοσο μα τοσο ηλιθιοι ....
    τελικα ισως και να ειμαστε ... δεν μπορει τοσα ευρω να επενδυονται πανω στην ηλιθιοτητα μας εαν δεν ειμασταν ...
    Μερικες φορες φανταζομαι ενα μεγαλο κομητη , να χτυπα αυτες τις μερες την Ελλαδα ... να πηγαινουμε ολοι στα θυμαρακια και το πνευμα και η ψυχη μας να σταματουσε να εξευτελιζεται με τον τροπο αυτο ....
    Σβυνω την γαμημενη την τηλεοραση και εξακολουθω να ακουω τα σφαξιματα απο τις ανοητες ταινιες ..... πλακα μωρε μας κανουν ? ... αλλα γουσταρει ο κοσμος την βια ...
    υπαρχει και ο κακος ακομα ελευθερος .... οσο να ειναι θελουν να μας εχουν σε ενταση ..
    ε ρε βρωμοξυλο που χρειαζεται ....
     
  4. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    πέρα ότι κ μένα μου την δίνει αυτό που περιγράφει ο από πάνω μου (πες τα βρε Isnogood!)
    Κ επίσης μου την δίνει που σαββατιάτικα όχι απλά θα δουλεύω, αλλά δουλεύω κ 10ωρο  
    (κ έχω κοιμηθεί ένα 2ωρο... αλλά αυτό δεν μου την δίνει γιατί τουλάχιστον πέρασα καλά   )
     
  5. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μου την δίνουν οι φανατισμένοι. Με θρησκείες, έθνοι, με τον εαυτό τους και τις ανασφάλειες τους, με τις ιδέολογίες τους. Δεν τους αντέχω, χτυπάνε τη ζωή μου και όχι μόνο.

    Μου τη δίνει επίσης που δεν προχώρησε μια σχέση που ήθελα.   Το ράφι έχει μαι θέση για εμένα πάντοτε.

    Μου τη δίνει που το διαδύκτυο ενώ θα έπρεπε να είναι μέσο διάδοσης ιδεών και ενότητας των ανθρώπων, μάλλον οδηγεί εύκολα στη προπανγάδα και στο μίσος.

    Μου τη δίνει τέλος που δεν έχω κάτι άλλο να κάνω τώρα παρά να γράφω λίγο εδώ και να ακούω Beatles.
     
  6. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Aστον να μου την δινει......και να μου την χαριζει......εγω δεν τη πηδαω.........
    Θα με παρακαλεσει γονατιστη πρωτα........και μονο τοτε θα το σκεφτω.....!!!!!
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Μου την δίνει να χρειάζεται να έλθουν διακοπές για να μπορεί κανείς να ασχοληθεί με όσα αγαπάει...
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μου την δίνει που δεν έχω αρκετό χρόνο να ασχολoύμαι όσο θέλω (δηλαδή συνέχεια) με αυτούς που πραγματικά αγαπάω. Μου την δίνει που είμαι τόσο σίγουρη μέσα στο πετσί μου...Μου την δίνει που δεν ξέρω να γονατίζω...Μου την δίνει που πρέπει να εκφράζω το πάθος μου πλαγίως και διαγωνίως... Μου την δίνει που κάνω εναέρια πηδήματα στο γυμναστήριο και όχι ντιβανάτα ή επιδαπέδια πηδήματα με κάποιον που γουστάρω...Μου την δίνουν οι κομπλεξάρες που θέλουν να επιβεβαιώσουν οτι ξέρω πόσα απίδια παίρνει ο σάκος αντί να περνάμε καλά... Μου την δίνουν όσοι δεν καταλαβαίνουν ότι ο χρόνος μας είναι μετρημένος...
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    τελευταία... τίποτα δεν μου την δίνει!!!
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Πωωωωωω και συ γκρινια αδελφακι μου..........παρτα στο κρανιο μονη σου........!!!!!!!
     
  11. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    εεεε;;;  
    αυτό λέω, πως δεν γκρινιάζω κ τίποτα δεν με πειράζει  


    εξαιρείται ο προϊστάμενος μου που με πήρε τηλ. στις 11, ενώ κάθομαι σήμερα, για να μου πει μαλακίιιιιιες ως συνήθως!
    αλλά αυτός είναι cas special... δεν πιάνεται!
     
  12. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    μου την δίνει που δεν μπορώ να πω όσα θέλω να πω σε κάποια ζώα που κατεβάζουν οτι τους σερβίρουν αμάσητο...
    μου την δίνει που περνάνε εμένα για ζώο...
    και μου την δίνει που τελικά οτι και να κάνεις,όσο καλός και να είσαι,πάντα θα βρεθεί κάποιο προβληματικό άτομο να αλλάξει την γνώμη των γύρω σου για σένα με το έτσι θέλω...από καθαρή ζήλεια..βέβαια έτσι μπορείς να δεις ποιοί σε συμπαθούσαν πραγματικά...(λες και ζήτησα εγω απο κανέναν να μου το παίξει φίλος...)
    κάποιες φορές αναρωτιέμαι...πόση καθαρή ανωριμότητα να υπάρχει εκεί έξω βρε παιδάκι μου?