Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Black, στις 18 Μαρτίου 2008.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Apollyon : The destroyer, the destroying spirit mentioned in Revelation 9:11.

    Απόλλωνας : ανήκει στη δεύτερη γενιά των Ολύμπιων θεών. Είναι καρπός της ερωτικής σχέσης του Δία με τη Λητώ και αδερφός της Aρτεμης.
     
  2. antonis35

    antonis35 Regular Member

    1) 'Ολοι οι "δήθεν"
    2) Όλοι οι οδηγοί που δεν υπολογίζουν κανένα στο δρόμο
    3) Οι χαφιέδες, τα λαμόγια
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Καταστροφέας; Απαπαπαπαπα.
    Δεν έχει, Απόλλωνας και πάλι Απόλλωνας. Είμαι ευαίσθητος λέμε ....
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν παιζεσαι ομως   Καποια στιγμη θα σου εξηγησω τι ακριβως ήταν ο Απoλλυων.
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Παίζομαι παίζομαι....
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Να 'στε σίγουροι παίζεται παίζεται.
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ...

    Μόνο εμένα δεν με αφήνει να παίξω με το ζωάκι του, τον μπούλη.
     
  8. Mistress_Vanda

    Mistress_Vanda Regular Member

    Μου τη δίνει που υπάρχει μία πολύ μεγάλη μερίδα κόσμου που είναι γεμάτη βλακεία, κακία, ζήλεια κι ανασφάλεια.


    Μου τη δίνει που όλες τους τις αδυναμίες τις καταπιέζουν για πάρα πολλά χρόνια μέχρι να ξεπεράσουν το οριακό τους σημείο...μετά τις μετατρέπουν σε ένα μεγάλο απειλητικό κύμα παραλλογισμού.

    Προτείνω ώς δραστική λύση τη στείρωσή τους (για να σταματήσει ο βλαβερός πολλαπλασιασμός) και την αφαίρεση δικαιώματος ψήφου...

    Αντε γιατί αρκετοί ηλίθιοι μαζευτηκαν...
     
  9. kali crow

    kali crow Guest

    ...το να με υποτιμουν.
    ....το να με αδικουν.
    .....το να "αδειαζουν" τις ανασφαλειες τους πανω μου διχως να ευθυνομαι γιαυτες!!!!
     
  10. Guest05

    Guest05 Guest

    Πλην των ηλιθίων μαζεύτηκαν και αρκετοί ανιστόρητοι νεοναζιστές, μικρόνοι ρατσιστές, και λοιποί θιασώτες του Πλεύρη και άλλων. Ο ρατσισμός ως είναι γνωστό αποτελεί την ψύχωση των ηλιθίων. Φαύλος κύκλος κοκόνα μου.

    Θα το πω καθαρά μιας και εγώ δεν κρύβομαι. Όχι μόνον είσαι ρατσίστρια μα αν εν δυνάμει μπορείς να επηρεάσεις έστω και έναν εδώ μέσα, είσαι επικίνδυνη.

    Και τώρα μια ερώτηση στους διαχειριστές. Είναι ανεκτές οι απόψεις που παραπέμπουν ευθέως σε νεοναζιστικά , ρατσιστικά κηρύγματα;
     
  11. Οτι το "καθαρμα" που λεγετε Χαιντριχ ειναι Κριτικος και δε μου το λεει  
    Ειδα το μπλογκ του  
     
  12. Eri

    Eri

    Βρε συ παναθεμα σε.....Κριτικος η Κρητικος?????