Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Phaedra, στις 12 Δεκεμβρίου 2005.

  1. xplod

    xplod Regular Member

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Δεν έχω πρόθεση να σου την πω, αλλά με 2 -ρ το αντιρρήσεις!  
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Ο σκοπός των συζητήσεων είναι να κάνουμε εποικοδομητικό διάλογο και μεγαλύτερο ενδιαφέρον έχει όταν θα υπάρχουν αντιρρήσεις. Πόσο βαρετό θα ήτανε εξάλλου άμα σε όλα λέγαμε "ναι έτσι συμφωνώ"

    Δηλαδή όλες οι Αφέντρες που υπάρχουν είναι απάτη ? Και το κατά πόσον οι σκλάβοι ζητούν ομοίωμα αντρικού πούτσου είναι άλλη ιστορία..
     
  3. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Προσωπικά δεν "καταννοώ" πως ερεθίζεται ένας άνδρας κλωτσόντας του ίσως τους όρχεις... αλλά ταυτόχρονα είμαι σίγουρος ότι πολλές γυναίκες δεν καταλαβαίνουν κάποια άλλη που της αρέσει να της δαγκώνουν δυνατά τη ρόγα ή τη κλειτορίδα...

    Με τα παραπάνω... απλά βγαίνει το συμπέρασμα... ότι ΠΟΤΕ... μη λες ποτέ... και εκεί κλείνω και σε αφήνω να πετάς όσες "φανφάρες" και αφορισμούς θέλεις... για τις ανάγκες και τα φετίχ του καθενός   Εμένα η ζωή με δίδαξε ήδη στα 35 μου χρόνια πάνω-κάτω... να μην είμαι σίγουρος για καμία άποψη...  


    Ανδρ(ε)ας
     
  4. Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    για σενα ναι, στη δικη μου αποψη ομως κωνσταντινε δεν σηκωνω αντιρρησεις.ειπα και ελαλησα που λενε.για μενα ολοι οι σκλαβοι που ζητουν αντρικο ομοιωμα λαχταρουν και το φυσικο.δεν περιμενω να συμφωνησετε με το ζορι αλλα ειναι η αποψη μου.θα καταλαβεις αν καποια ειναι αφεντρα απο τις εκφρασεις του προσωπου της οταν δερνει.αν λαμπει ειναι αφεντρα.ελληνιδα αφεντρα δεν εχω συναντησει.τουλαχιστον αληθινη.ψευτικες πολλες.ξενες εχω συναντησει.ακομα ομως και αυτες υποτασονται στην αρσενικη φυση.ο φαλος κυβερνα.απο αυτην την αποψη μπορεις να πεις οτι δεν υφισταται γυναικεια κυριαρχια οσο ιφισταται η αντρικη σε αυτον τον πλανητη.
     
  5. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    α) ποσοι σκλαβοι παθητικοι σου το εχουν εξομολογηθει αυτο;
    β) ποσες Ελληνιδες αφεντρες εχεις γνωρισει;
    γ) υποτασσονται στην ανδρικη φυση σημαινει τον παιρνουν; αυτο λεγεται γαμισι οχι υποταγη.
    δ) μεχρι τωρα εγω μονο φελους ειδα να κυβερνουν! (κατσε να δουμε τωρα και το Λουκα)
    ε) εχω ενα φιλο παθητικο σκλαβο και μου εχει εκμυστηρευτει πως με το φαλο γαργαλιεται. προτιμαει να του χωνει η αφεντρα του το πελμα της. μου εδειξε μαλιστα και εντυπωσιακες φωτο και απορησα με την ελαστικοτητα του (αλλα και με την ελαστικοτητα του -νορμαλ- προφυλακτικου, που φορουσε στο ποδιτης σαν καλτσα μεχρι τη γαμπα). στην περιπτωση τους μιλανε για ποδοκρατια!
    στ) εβλεπες ολες τις Ελληνιδες αφεντρες στο προσωπο οσο εδερναν και αντιστοιχα τις αλλοδαπες και μπορεσες να καταληξεις στο συμπερασμα σου;
    ζ) κατα την δικη μου κωλοτρυπιδα υπαρχουν παντου τα παντα αρκει να εισαι εκει για να σε ψαξουν και να τα βρεις!

    Γι ργος ντομ
     
  6. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    LoL... άντε σε λίγο και με σκουφάκι (κεφάλι, σκουφάκι... γιού νόου...)... αχαχαχα...


    Ανδρ(ε)ας
     
  7. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Κινδυνευεις απο τις απανταχου ''φωτεινουλες'', και οχι μονο, να χαρακτηριστεις φαλλοκρατης
    σαν τον αξεχαστο ''sklavosgiorgos''
    Kαλως ηλθες 
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    από την μία λες πως γυναικεία κυριαρχία δεν υπάρχει και είναι απάτη και στην συνέχεια μας λες πως υπάρχει μεν, αλλά δεν το έχεις συναντήσει στην ελλάδα.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...


    σε τι διαφερει η αληθινη απο την ψευτικη ? ... δεν το καταλαβαινω ... μηπως εννοεις υποκρινεται ? ... διοτι τοτε θα πρεπει να δουμε για ποιον λογο υποκρινεται ....
    εχεις συναντησει ξενες που ειναι αληθινες .. οκ ... αλλα "και αυτες υποτασονται στην αρσενικη φυση" , δηλαδη ?

    αν ολοι οσοι την βρισκουν με ομοιωματα (δονητες) εχουν σαν κρυφη επιθυμια το αληθινο , το αντρικο μοριο , ολοι οι αλλοι που βαρανε με την χουφτα , ποια κρυφη προσδοκια εχουνε ? ...
     
  10. Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    η γυναικα γεννηθηκε για να πηδιεται απο αντρικο πουτσο.ειναι ολοφανερο ποιος κυβερνα.φυσικα αυτος που γαμαει.και οταν ο αντρας γαμα (πουτσα) και δερνει (μυικη δυναμη)το μουνι ανοιγοκλεινει σαν αχιβαδα απο καυλα για να γαμηθει.και αυτο ισχυει για ολλες μα για ολλες.ειπα και ελαλησα και αντιρησεις δεν σηκωνω,οπως πολυ ορθα ειπα και σε προηγουμενο ποστ μου.
     
  11. Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    Είμαστε σοβαροί τώρα; H αίσθηση του χιούμορ μου δεν είναι τόσο ανοιχτή. Και μη μου πει κανείς ότι βρισκόμαστε σε χώρο βδσμ και πρέπει να το καταπιώ και αυτό. Λίγη σοβαρότητα δεν βλάπτει.
    Μα που νομίζεις πως απευθύνεσαι ακριβώς; σε τι κοινό;
    Παρακαλώ να ανακαλέσεις και να ζητήσεις και καμιά συγνώμη. Έχουμε ξεφύγει τελείως εδώ μέσα!!      
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μα δεν υπαρχουν αληθινες Αφεντρες στην Ελλαδα...

    επι τελους ενας πραγματικος Master !!!!
    επαυξανοντας : μεταξυ των πεος φεροντων κυριαρχει ο εχων το μεγαλυτερο ...