Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 3 Οκτωβρίου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ειπαμε,ειναι αμετρητα τα σουργελα...
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

    Μια βουλευτινα ξανθια, δικηγορο, γλωσσου,ξερολα, σπαστικια, , της Ν.Δ νομιζω ειναι..
    παπακωστα..το μικρο μου διαφευγει,(αυτη ομως δεν γλυτωνει αν πεσει στα χερια μου:rant ..
    Μιλαμε για τρελη κλωτσοπατιναδα!
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ευαγγελατο (υπευθυνο ουσιαστικα για τον θανατο της Αμαλιας Γκινακη το 1998 στη υποθεση της οδου Νιοβης και επισης υπευθυνο για την τρομοσεισμολαγνεια μετα τον σεισμο του 1999).
    Λαζοπουλο (που δεν μπορει να καταλαβει πως αλλο σατυρα και αλλο η προσωπικη ζωη του καθε ανθρωπου).
    Ρουλα Βροχοπουλου (μισω τα μυξοκλαματα και τους δηθεν δυστυχισμενους).
    Εφη Θωδη (επειδη βγαινει και "τραγουδα" χωρις να λυπαται ουτε στο ελαχιστο τον κοσμο που την ακουει).
    Ακη Παυλοπουλο (που οταν τον βλεπεις στο "Καθε μερα" του Αλτερ, εχεις την αισθηση πως εχεις παει βολτα στην λαϊκη).
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Η προσωπικη ζωη του καθενος ειναι σεβαστη ασφαλως,αρκει να μην την εκθετει και την εξευτελιζει ο ιδιος ο ενδιαφερομενος πρωτα,δημοσιως...(λεγε με Κουγια και οχι μονο...)
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Μιας και μιλάμε για φαντασιώσεις, θα έκαιγα τη Βουλή των (Ανθ)Ελλήνων όταν αυτή βρισκόταν σε πλήρη απαρτία (fire fetish).
    Αν η φωτιά προλάβαινε να εξαπλωθεί (με κάποιο τρόπο) σε ορισμένα τηλεοπτικά κανάλια, δε θα καλούσα και πολύ γρήγορα την Πυροσβεστική Υπηρεσία  
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αααααααααααααααα!!!!!!!!!!Καλε αυτο ειναι επανασταση, οπως στην Γαλλια, θυμασαι????????????  


    Μα γιατι το λες αυτο????
    Δεν ειναι καθαρα προσωπικη μου υποθεση να ανεβω στον φωταγωγημενο Λυκαβητο και να εκθεσω τα βυζια μου στο παναθηναιο????????????
    Κανω κατι που προκαλει κουτσομπολια????
    Παντα ημουν υπερ του, "τα εν οικω μη εν δημω"   
     
    Last edited: 3 Οκτωβρίου 2008
  7. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Παπακώστα. Τέλος.

    Αχ Θε μου, Θε μου
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Τι λες παιδί μου...
    αυτή είναι ικανή να σε αναγκάσει να τη βαράς, μέχρι να παραδώσεις πνεύμα!
    Το ύψιστο βασανιστήριο είναι να την αγνοήσεις παντελώς, θα λιώσει σαν κεράκι απ' το μαράζι.
     
  9. pure_pleasure_seeker

    pure_pleasure_seeker Regular Member

    Γέλασα τόσο πολύ.
    Έχεις δίκιο όμως. Δεν το είχα σκεφτεί. Είναι ικανή για όλα αυτή... 
     
  10. s/m

    s/m Regular Member

    με τον γιαννη μπεζο, ναταλια τσαλικη,θανο καληορα,μανουσο μανουσακη..απο γυναικες ,,,νικη πετρουλακη..
    αλλα θα ηθελα κατι παραπανω απο το να μην μπορουν να παρουν τα ποδια τους (με συγχωρηται )..για οσους ανναρωτιουνται μιλαω απο μια προσωπικη εμπειρια ....
     
  11. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Με την Παναγία!!!

    Θα πραγμάτωνα τον κρυφό πόθο χιλίαδων ανδρών και γυναικών (γ**ω την παναγιά κτλ).

    Συν ότι η εμονή στην παρεθενία με εξαγριώνει!!! Οι δίκές μας οι μάνες τι ήταν δηλαδή...!!!
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Εντελως φιλικα, μηπως θα ηταν φρονιμο να αφησουμε την Παναγια στην ησυχια της??????