Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με ποια/ποιο...ανώνυμη/ο στη ζωή σας θα γουστάρατε BDSM "φάση"? Και τι είδους?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Λύσανδρος, στις 9 Φεβρουαρίου 2016.

  1. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    χαχαχα εδώ ένα σουφλέ σοκολάτας μας χρωστάς από τον Ιούνιο...  
     
  2. whisperer

    whisperer Regular Member

    in your dreams babe


    με πουλας για ενα γλυκο?
     
  3. Ο
    ΌΧΙ Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι Ι.... ΣΕ ΙΚΕΤΕΎΩ... ΟΤΙΔΉΠΟΤΕ ΕΚΤΌΣ ΑΠΌ ΑΥΤΌ....
     
  4. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    in my defence, είναι ένα εξαιρετικό γλυκό, μου το χρωστάς εδώ και μήνες και σε περίοδο εξεταστικής είμαι τόσο bitch που δε λογαριάζω τίποτε μπροστά στη σοκολάτα..   αλλά ξέρεις βρε ότι σε έχω μέσα στην καρδιά μου...  
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Ειναι φετίχ μου τα κοριτσάκια που κλαίνε
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Kλαίω και εύκολα, just saying...  
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Πέρνα για ενα crying session
     
  8. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Μακριά απ' τα διορθόξα κέντρα, λέω εγώ.
    Δεν έχουμε και το μπάτζετ να ξαναγυρίσουμε τέτοιες κολοσσιαίες υπερπαραγωγές.  

     
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Ήταν ένας κύριος στο μετρό παιδιά προχθές παιδιά και διάβαζε ένα βιβλίο και χαμογελούσε και μετά που θυμήθηκε που είναι σχεδόν ντράπηκε και εγώ τον κοίταζα γιατί είμαι και διακριτική και μου χαμογέλασε και εγώ...γιατί βράχηκα;
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Έχω και μάσκαρα που λιώνει με τα δάκρυα...    
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Χχααχαχα αυτόν τον ηθοποιό για κάποιο λόγο τον σιχαινόμουν και δεν το έβλεπα.Αλλά φαίνεται υπερπαραγωγή, αφου έχει Χατζηγιάννη στο ιντρο!
     
  12. Dapom

    Dapom Contributor

    Μου φτάνει να βλέπω δάκρυα και κόκκινα ματια και πρόσωπο κλαμένο...τωρα η μάσκαρα ανάλογα την περίσταση ειναι added value