Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μουνι!!!ξυρισμενο όλο η να έχει σχέδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Vana, στις 6 Αυγούστου 2013.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    Παλι καυλαντιζετε?  
     
  2. δηλαδη με την ενισχυση φωτος μεσο εξαναγκασμενης εκπομπης ακτινοβολιας......δεν ξαναβγαινουν ποτε ..????  
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θες απάντηση τώρα δηλαδή;
     
  4. Βγαίνουν μόνο στο σκοτάδι.
    Και διψούν για τρυφερά αγοράκια...
     
  5. folha

    folha deja vu

    Προσωπική μου άποψη Σειρηνούλα να μην κάνεις ολικό, κάνε στο γύρω γύρω μόνο και άσε τις υπόλοιπες για να έχεις δυνατότητα ποικιλίας σε σχέδια μετά   κι εγώ έχω κάνει, όχι τελείως, αλλά θα ήθελα να είχα αφήσει περισσότερη... τρίχα!
    Άσε που γενικά μόδα είναι και γυρίζει. Από τη στιγμή που αντέχεις με το κερί, μην κάνεις κάτι με μόνιμο αποτέλεσμα...
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Όχι ολικό γλυκιά μου .
    δε μπορώ να είναι λες και είμαι ανήλικο.
     
  7. τριχες.....    
     
  8. ε ναι φυσικα και θελω συμπαθεστατη υπαρξη.....  
     
  9. μεγαλωσες μικρη μας..???  
    ΥΓ εχεις δικιο ομως....  
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ναι είμαι ενήλικη εδώ και 3 χρόνια, ευχαριστω πολύ μεγάλε μας  
    Έτσι νιώθω εγώ εντελώς προσωπική γνώμη.
    Και μετά δε κάνω ωραίους συνειρμούς  
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Θα σας πω εγώ τι έχω κάνει. Τις καίω όλες, αλλά ολική και ριζική αποτρίχωση δεν υφίσταται. Πάντα βγαίνει από καμία τις οποίες τις βγάζω με την αποτριχωτικη μηχανή.

    Περί ορέξεως, μουνοτριχα
     
  12. conner

    conner Contributor