Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπορεί ένα Κ να μετατρέψει ένα vanilla, σε υ απλά επειδή έτσι θέλει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος mpaxari, στις 2 Οκτωβρίου 2020.

  1. Επομένως επίσημα ή ανεπίσημα έχουν σχέση με το χώρο ακόμα και αν δε το ξέρουν...και εφόσον έχουν "χαρακτηριστικά" Κ-υ...δεν έχουν την ιδιότητα βανίλα ...
    το life style που πρεσβεύουμε υπάρχει μέσα μας και αργά ή γρήγορα εκφράζεται...
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Όχι βέβαια.
    Αλλά είναι σαν να πηγαίνεις να αγοράσεις αμύγδαλα και ο άλλος σου δίνει φουντούκια.
    Σου πασάρει ο άλλος αυτό που θέλει. Κάτσε ρε παιδί μου, μπορεί να παίζει καμία αλλεργία!  

    Ακολουθεί άσχετο υστερόγραφο.

    ΥΓ Ο αχρειότερος δεν κερδίζει πάντα, όσο έμπειρος κι αν είναι στον γουρουνοπόλεμο. Και η λάσπη κάποτε ξεπλένεται και προβάλλει η πραγματική εικόνα. Όσο για την Μάνδρου και τις απόψεις της, πιότερο τους ελιτιστές ας προβληματίσει κι όχι τους ανθρώπους του λαού, σαν την αφεντομουτσουνάρα μου, γιατί έχω χίλια ελαττώματα, αλλά αυτό δεν το χω.
    Next time λατρεία, να βρεις μια πιο ταιριαστή προσβολή για την πάρτη μου, για να μπορείς να πάρεις μια μικρή χαρά κι εσύ στο τέλος της ημέρας.
    Πσυχούλα μου εσύ!
     
  3. iolanda

    iolanda Contributor

    Αυτό επιχείρησα να πω στις τοποθετήσεις μου  
     
  4. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Μπορεί ένα Κ να μετατρέψει ένα βανιλα σε υ, επειδή θελΟΥΝ. Αν το κάνει επειδή <<θέλει>> δεν έχουμε bdsm.
     
  5. ManMasterFirst

    ManMasterFirst Ποτέ μη λες ποτέ Μπορεί να εκπλαγείς...

    Στην ερώτηση: ( Μπορεί ένα Κ να μετατρέψει ένα vanilla, σε υ απλά επειδή έτσι θέλει  η δική μου απάντηση είναι πως ΟΧΙ εάν ο/η vanilla δεν το θέλει. Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις που κάτω από πολύ ειδικές συνθήκες μπορεί να συμβεί.
     
  6. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Ρίξτε μια ματιά και σε αυτό το νήμα, δίνει κάποιες διαφωτιστικές πτυχές του θέματος μετατροπή
    https://www.greekbdsmcommunity.com/...ργήσω-μια-αφέντρα-και-η-άσχημη-κατάληξη.5505/

    Αν τυχόν κάποιοι από εσάς αναρωτηθείτε για πράγματα που σας αφορούν, μην ανησυχήσετε, τυχαίο είναι, μια χαρά το πηγαίνετε  
     
  7. Discerning

    Discerning Contributor

    Πως μπορεί να το κάνει αν δεν θέλει; Την απαγάγει, και περιμένει να λειτουργήσει το σύνδρομο της Στοκχόλμης;
     
  8. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Εσύ πως κάνεις <<τραγικά έως βαρετά εύκολα "τσούλα">> οποιαδήποτε vanilla?
     
  9. Discerning

    Discerning Contributor

    οποιαδήποτε που επιλέγει να συσχετιστεί ερωτικά με την αλήθεια μου. Εχει διαφορά. Οχι; (Tι ακριβώς εξυπηρετεί η προσπάθεια διαστρέβλωσης?)
     
  10. Enthralling kernel G

    Enthralling kernel G Regular Member

    Δεν τίθεται ζήτημα μετατροπής, μην απατάσθε. Αυτό βεβαίως δεν εμποδίζει κανέναν να μπει σε τέτοιες διαδικασίες αν το επιθυμεί. Τώρα το γιατί θα επιθυμούσε κάτι τέτοιο ...
     
  11. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Αν είναι βανιλάτη (όπως αρχικά έθεσε η @Brt ) απλά δεν θα συσχετισθεί ερωτικά με την δική σου αλήθεια, εφόσον είσαι όσο ειλικρινής λες. Αν σχετισθεί ερωτικά με τη δική σου αλήθεια (πάντα με την προϋπόθεση πως είσαι 100% ειλικρινής απέναντι της) δεν είναι βανιλάτη. Το ερώτημα λοιπόν παραμένει. Πώς κάνεις τραγικά έως βαρετά εύκολα μια βανιλάτη, "τσούλα"?
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor