Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπότες ή γόβες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος gh_kai_ydwr, στις 15 Φεβρουαρίου 2006.

?

Μπότες ή γόβες;

Poll closed 25 Φεβρουαρίου 2006.
  1. Μπότες

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Γόβες

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Δεν έχει σημασία, τα παπούτσια δεν κάνουν την Αφέντρα

    0 vote(s)
    0,0%
  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  6. cider

    cider Kitchen master

    Το ζητούμενο είναι να ΜΗ φαίνεται το πόδι (πόδι = μπλιαχ!) Από κει και πέρα, δεν πα να φοράει και τις μπότες του δικαστή Ντρεντ;

    Ο αντιφετιχιστής των ποδιών
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Τι είναι αυτο που δεν σου αρέσει στο γυναικείο πόδι και σου προκαλεί αποστροφή; αναφέρεσαι σε συγκεκριμένο τμήμα του ποδιού;

    Η φετιχίστρια των ποδιών

     
     
  8. cider

    cider Kitchen master

    Οτιδήποτε βρίσκεται από τον αστράγαλο και κάτω. Και, βέβαια, δεν αναφέρομαι μόνο στο γυναικείο πόδι, και τα αντρικά εξίσου αποκρουστικά είναι. Χώρια που και τα δικά μου πόδια γυμνά μόνο μες στο σπίτι μου τα ανέχομαι. Για να βγάλω, δε, την κάλτσα πρέπει να βαρέσει από σαραντάρι και πάνω. Στον στρατό είχα την καλύτερή μου με τις μπότες. Εννοείται, βέβαια, ότι φροντίζω σε βαθμό υστερίας την υγιεινή των ποδιών μου, ακριβώς για να έχω την πολυτέλεια να φοράω αρβύλα Ιούλιο μήνα ενώ σκάει ο τζίτζικας.

    Και για να συνεχίσω επί του αντιφετίχ μου: αν με ακουμπήσει γυμνό πόδι (όπου πόδι = από τον αστράγαλο και κάτω είπαμε!) και κάνει και ζέστη θα τρέξω να πλυθώ αμέσως, ακόμα και αν αυτό το πόδι είναι λεπτεπίλεπτο πεντικιουρισμένο ποδαράκι που μόλις έχει βγει από δεκάλεπτο μπάνιο.

    Η θέα ποδιών μέσα σε σανδάλια (κάθε είδους, από ψηλοτάκουνο ντιζαϊνάτο μέχρι σανδάλι Τζέρμαν τούριστ), σαγιονάρες, μουλ, σαμπό, τσόκαρα μου προκαλεί απίστευτη αποστροφή.

    Το νούμερο ένα, όμως, στην μπλιαχ-κλίμακα είναι το κλειστό -κατά τα άλλα- γοβάκι με τρύπα μπροστά για να εξέχουν μερικά δάχτυλα.
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Μπότες ή γόβες;


    Αυτό εννοούμε όταν λέμε πως κάποιος πάσχει από "ακροφοβία";  


     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Πρέπει να υποφέρεις στον ύπνο σου τωρα το καλοκαίρι! Εκτός αν κοιμάστε σε ξεχωριστές κρεβατοκάμαρες με τη σύντροφό σου!  

    Αστειεύομαι φυσικά! Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση cider!  
     
  11. Vishal

    Vishal Regular Member

    Προτιμώ τις μπότες αλλά το γυμνό γυναικείο πόδι πάντα θα είναι πιό καλαίσθητο στα μάτια μου...
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Μπότες , μπότες , μπότες...η μυρωδιά από το δέρμα με τρελαίνει όπως φυσικά και η εικόνα τους πάνω σε μία γυναίκα!!!