Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. ή και ξάδερφε.
     
  2. Εμένα παράγεται εμετός αν μπει βαθιά . .  
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Eσύ όλο ελλατώματα είσαι... 
     
  4. Κάτσε μισό .Δηλαδή πρέπει να είναι μούσκεμα ήδη πριν μπει στο στόμα ?τύπου προετοιμασίας συναισθηματικής ? Μην του ρθει απότομη η υγρασία ?
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Είναι ο ήχος, η εικόνα, η κίνηση. Αφού δεν μπορείς να το βάζεις βαθιά, κορόιδεψέ τον, φτύνοντάς τον συνέχεια!
     
  6. Κοίτα κοίτα τι σκέφτηκε η άτιμη ! Να κοροϊδεύω το πουλί να νομίζει ότι είναι υγρό από πριν και να μην καταλάβει μετά την διαφορά !Είσαι σατανική . .
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Eίμαι, το ομολογώ... 
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @brenda δασκαλα .... @sokolata μαθητρια .... και εγω το ζωντανο μοντελο ... παλι και γαμω τα ονειρα θα εχω  

    ΥΓ. με την καταλληλη ενδυμασια

     
  9. gazza

    gazza Regular Member

    Ο ερωτας θελει Παριο
    Η ζωη σεναριο
    Και η πιπα σεμιναριο....
     
  10. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Εάν σας τύχει γυναίκα που δεν κάνει πιπα... Διώξτε την.
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Να φανταστώ ότι το αντίστοιχο συμβουλευεις και τις γυναίκες σωστά; Αν τους τύχει άντρας που δεν κάνει αιδοιολειχια, να τον διωξουν. N'est-ce pas?  
     
  12. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Εάν ήθελα να προσφέρω απόλαυση θα ήμουν υποτακτικός μάλλον με μπερδεύεις με άλλον.