Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: RE: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

        :rollinglaugh:τελειο...τελειο....επιτελους ανακαλυψαμε μια free ''ροζ'' γραμμουλα......κοριτσια και videακια .......και videακια
    ......Αγαπητη μου...........δεν ειναι ντροπή......σε περιπτωση που υπαρχουν........χρειαζεται λιγο θάρος για να ζουμε τις κρυφές μας φαντασιωσεις.........μηπως πρεπει να το βρειτε.............για να τις πραγματοποιησεται........επιτελους..........!!!!!!!Απορια εκφραζω.........

    A.....για να μην ξεχαστω......καλη μου Astarty........το πεος δεν ειναι το μοναδικα πιο ωραιο σημειο στο σωμα ενος αντρα.............το μαναδικα πιο ωραιο ειναι ο εγκεφαλος του.............ισως μια παρτιδα σκακι σε πειση........
     
    Last edited: 8 Μαρτίου 2008
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ......''.Κακο κοριτσι''......μη μου χαλας τη ''ροζ'' γραμμουλα μου.............περιγραφη και βιντεακι.........περιγραφη και βιντεακι........
    Αντιεμπορικη θα γινει............και επενδυσα τοσα λεφτα........!!!!!
     
  4. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Εξαιρετο το αρχικο κειμενο περι πεοθηλασμου... κ λεω να απαντησω επι του θεματος οσο πιο συντομα κ περιεκτικα μπορω...

    Αυτο βασικα οσο πιο πολυ το(ν) θες... τοσο πιο καλα το κανεις τελικα!
     
  5. Emma

    Emma Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Ακριβώς.  
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Συμφωνώ με τις προλαλήσασες και προσθέτω ότι με ένα καλό "αντικείμενο του πόθου" αναπτύσσονται οι καλύτερες τεχνικές για τους επόμενους τυχερούς...και πάει λέγοντας  
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ετσι μπραβο!επιτελους κοριτσια να ασχοληθειτε και με ενα σοβαρο ζητημα!!!! 
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    υπεροχη περιγραφη.
    τη συγκεκριμενη πραξη στη βανιλα ζωη μου την κανω οταν το θελησω αλλιως με το ζορι δε βγαινει καλη.
    με εξιταρει να το κανω με δεμενα τα χερια βεβαια....θελει καλη προπονηση.ειναι δυσκολο μα με λιγη καλη θεληση....
     
  9. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    believe me... ανευ χεριων εχει οντως αλλη καυλα... κ αμα ξερεις κ να το δουλευεις... περιττο να σου πω αποτελεσματα  
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    εμενα παλι μου αρεσουν οι αντιθετες περιπτωσεις ...
    δηλαδη ή να το θελει παρα παρα πλου η ιδια να το κανει ή πραγματικα να της βιαζεις το στομα ..:
    τοποθετεις ενα μαξιλαρι κατω απο τους ωμους και μεχρι τον λαιμο , ωστε το κεφαλι να πεσει προς τα πισω ... να βυθιζεις σιγα σιγα το "κεφαλακι και να νιωθεις τα τοιχωματα στα βαθη του λαιμου της και να της γαμας το στομα ... ειναι η καλυτερη στιγμη που απολαμβανεις το οτι εισαι αντρας .. πιστεψτε με μακραν η ΚΑΛΥΤΕΡΗ   .... το δε τελειωμα μεσα στο λαιμο της ειναι ολα τα λεφτα ... καμια σχεση με οτιδηποτε αλλο ... το μονο κακο ειναι πως για εκεινη η ολη σταση ειναι ιδιατερα κουραστικη (νομιζω αν και δεν ακουσα ποτε παραπονο εξαγω το συμπερασμα απο την κοκκινο-μπλε φατσα..) και δεν ειναι για μεγαλες χρονοτριβες ...οταν κανεις κατι τετοιο πρεπει να θες πολυ να τελιωσεις και γρηγορα ..   ... ααχχχ ... το κακο ειναι οτι τα καλα κοριτσια (συγκαταβατικα) ειναι σπανια ... σνιφ !!
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    φιλε isnogood συνπασχω μαζι σου:sad6:
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Εμένα πάλι 2 πραγματάκια που έγραψες φίλε ισνόγκουντ μου χτύπησαν καμπανάκια.
    Αυτό το ότι είσαι άντρας (όχι πως το αμφισβήτησα ποτέ) και το κέφι σου θα κάνεις και τα καλά- συγκαταβατικά κοριτσάκια.

    Τέλος πάντων ευτυχώς που υπάρχει ο Χάινριχ και με ηρεμεί.