Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 9 Μαϊου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

    Νομίζω ότι έγινα απολύτως κατανοητός.
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    εάν κάποια είναι όμορφη με βάση τα δικά μου δεδομένα δεν θα χάσω την ευκαιρία και θα προσπαθήσω να την διεκδικίσω/προσεγγίσω
    εάν είναι όμορφη σύμφωνα με τα αόριστα υποκειμενικά δεδομένα των περιοδικών μόδας ,τότε μου είναι αδιάφορη ακόμα και για δεύτερη ματία ...
    εάν είναι όμορφος με οποιαδήποτε κριτήρια να είναι καλά δεν είμαι ομοφυλοφιλός ,ασχέτως των ερωτικών μου προτιμήσεων

    πέρα από αυτό κάθε γυναικά είναι εν δυνάμη ερωμένη μου ,οπότε αν θέλει κάτι από εμένα ευχαρίστως να ανταποκριθώ ,εκτός και εάν είναι υποκρίτρια οπου και χωρίς τύψεις θα έχω τη χαρά να εκδηλώσω τα άλογα σαδιστικά μου ένστικτα  
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

    ΟΝΤΟΣ ΕΙΜΕ

    παντοσ σιγοθρα σιμβενι αυτο και δεν μπορο να καταλαβω το λογο.μαλον ο κοσμοσ οταν βλεπη καπιον ομορφο/η φοβατε οτι θα φαι χουφτα............
     
    Last edited: 18 Ιουνίου 2008
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    O όμορφος/η, δεν φοβάται μην φάει "χούφτα" δηλαδή?
    Aφου "όντως είσαι" ....δεν μπορεί κάτι θα ξέρεις!!
     
    Last edited: 18 Ιουνίου 2008
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

    Τρώγω χούφτα = εισπράττω απόρριψη;
     
  6. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Κι εγω την ιδια απορια ειχα.
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

    ναι αυτος ειναι ο επιστημονικός όρος μαλλον.

    Το μονο που μπορω να σκεφτω για να ισχύει ομως κατι τετοιο ειναι οτι ο ομορφος και η ομορφη δεχονται υπερπροσφορα προτασεων και ετσι ή πρεπει να σταθεις στην ουρα, ή να προσπαθησεις να κερδισεις εντυπωσεις ωστε να σου δωσει την ευκαιρια να σε γνωρισει. Τωρα το τι θα γνωρισεις εσυ στη συνεχεια ειναι κατι το οποιο σιγουρα δεν εχει να κανει με την ομορφια που βγαζουν οι αναλογιες και τα χαρακτηριστικα προσωπου. εγω προσωπικα πρωτα προσπαθω να γνωρισω το μυαλο, και αν αυτο με τραβαει, με γοητευει, με αναβει κλπ, τοτε θα αρχισω να πλησιαζω. σπανια η εξωτερικη εμφανιση θα με ξενερωσει. εκτος βεβαια αν εχει εντελως αντρικο σωμα, πεντε τζουφια βυζια με πρασινες θυλες, της τρεχουν οι μυξες και την ωρα που παει να με φιλησει, κολλησει μια στο μαγουλο μου, κλανει ασυστολα, εχει ενα μονο δοντι κι αυτο μαυρο, ειναι καραφλή με λακουβες στο κεφαλι και βρωμαει σαν ψωφιμι.
     
  8. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

    Μπα όχι. Συνήθως οι άσχημοι είναι απλησίαστοι. Λόγω εμφάνισης, έτσι?  
    Άλλο όμορφος, άλλο νάρκισσος. Στην περίπτωση του ναρκισσισμού πλησιάζεις ένα άτομο που έχει μάτια μόνο για έναν: για τον εαυτό του. Άρα δεν υπάρχει ελπίδα.
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πολλοί/ες όμορφοι/ες δεν τους/ις πλησιάζει κανείς γιατί σκέφτεται έτσι. Εκτός από τον/ην τολμηρό/ή που παίρνει το βραβείο...
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

     :nod:ας διεφκρινισο κατι για να σας καλιψω οσο γινετε περισοτερο. και οι ομορφοι τρωνε χουφτα και μαλιστα ποναι περισοτερο το θεμα ομωσ εινε οτι γινετε σπανια και δεν το περιμενουνε,αρα δεν το φοβουντε.απο κει και περα καλο εινε και το μιαλο και ο χαρακτιρας αλλα αυτο που μασ τραβαι σε εναν ανθρωπο εινε ι εμφανισι.Χωρις να θελω να προκαλεσο θελω να πω οτι ι εμφανισι μασ δινι ευκεριες που αλιοσ σιγουρα δεν θα τισ ειχαμε,το πιο απλο??? να σε ακουν οταν μιλας,και αυτο εινε κατι που το ζω καθιμερινα.παρεπιπτοντος θελω να σας πω και κατι ακομα,οτι ι εμφανισι μου μου εδοσε πολεσ κοπελες αλλα οχι και τοσο ομορφες, και αυτο σικονι πολι κουβεντα και σκεψη
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Οσο πιο ομορφη/ος, τοσο πιο απλησιαστη/ος.....?

    Ξεκίνα τη κουβέντα, έχει ζουμί και θα ενδιαφέρει πολλούς/ες.
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Ναι ναι, κι εμένα Δανέ με ενδιαφέρει πολύ η διαφαινόμενη άποψή σου. Θα μπορούσες να γίνεις ακόμη πιο περιφραστικός.