Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. ~ζωή~

    ~ζωή~ Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    συγνώμη αλλά πώς κρίνεις ΕΣΥ αν κάτι ανήκει στο BDSM ή όχι;; Δεν το λέω προσβλητικά ή κάτι, αλλά πώς εσί και ο Konstantinos καταλήγετε σε αυτό το συμπέρασμα;; Αρκετά πράγματα που έχω δει εδώ μέσα θεωρώ πώς δεν θα έπρεπε να μπαίνουν κάτω από την ομπρέλα του BDSM... αλλά είναι η δικιά μου ταπεινή γνώμη που είναι αντίθετη με πολλών ... μην είσαι τόσο απόλυτη σε ότι λες ... ούτε και μένα μου αρέσει η κοπρολαγνεία και η ουρολαγνεία ... αλλά ψάχνω λίγο και τα βαθύτερα αίτια που σε κάποιον μπορεί να αρέσουν ...

    suggnwmh alla pws krineis ESY an kati anhkei sto BDSM 'h oxi??. den to lew prosvlhtika 'h kati, alla pws esu kai o Konstantinos katalhgete se auto to sumperasma??. arketa pragmata pou exw dei edw mesa thewrw pws den tha eprepe na mpainoun katw apo thn omprela tou BDSM.... alla einai h dikia mou tapeinh gnwmh pou einai antitheth me pollwn... mhn eisai toso apoluth se oti les... oute kai mena mou aresei h koprolagneia kai h ourolagneia... alla psaxnw na vrw kai ligo ta vathutera aitia pou se kapoion mporei na aresoun...
     
    Last edited by a moderator: 23 Σεπτεμβρίου 2012
  2. ~ζωή~

    ~ζωή~ Regular Member

    Απάντηση: RE: RE: ουρολαγνεία

    όπως η δικιά σου γνώμη είναι σεβαστή, έτσι πρέπει να είναι σεβαστή και η γνώμη εκείνων που αρέσκονται σε τέτοιες πρακτικές (ουρολαγνεία, κοπρολαγνεία)

    και επειδή μου έκανε εντύπωση κάτι που είπες ... Πώς κρίνεις ΕΣΥ αν κάτι ανήκει στο BDSM ή όχι;; (δεν το λέω επιθετικά ή κάτι... απλώς με παραξενεύει)

    opws h dikia sou gnwmh einai sevasth, etsi prepei na einai sevasth kai h gnwmh ekeinwn pou areskontai se tetoies praktikes (ourolagneia, koprolagneia)...

    kai epeidh mou ekane entupwsh kati pou eipes........ Pws krineis ESY an kati anhkei sto bdsm 'h oxi??. (den to lew epithetika 'h kati... aplws me parakseneuei)
     
    Last edited by a moderator: 23 Σεπτεμβρίου 2012
  3. ~ζωή~

    ~ζωή~ Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    ΕΣΕΝΑ ρε φίλε μπορεί να μη σου αρέσουν τα σκατά ... σε κάποιον μπορεί να αρέσουν ... θα κάτσει να απολογηθεί για τις προτιμήσεις του;; εμένα μπορεί να μου αρέσουν και κάτι που κάνεις εσύ που το θεωρείς πιο ... "φυσιολογικό" εμένα να με αηδιάζει ... μα τι κουβέντα κάνουμε τώρα;; προσπαθεί να αποδείξει ο ένας στον άλλον ότι δεν είναι ελέφαντας:; σε κάποιος αρέσει, σε κάποιους όχι ... τέλος ...

    δεύτερον, γιατί είσαι τόσο απόλυτος;; εσύ θα αποφασίσεις τι ανήκει στο BDSM και τι όχι;; με ποια κριτήρια και ποιες γνώσεις;

    και μη μιλάς για πλειοψηφία του πληθυσμού ... δεν έχεις μιλήσει με όλους τους κατοίκους αυτούς του πλανήτη ... οι γενικεύσεις είναι κάτι που με τρελαίνουν ... και το ότι μπορεί να λέω ότι με αηδιάζει κάτι, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι ισχύει ... αλλά ναι, προφανώς δε μπορώ να γυρίσω στη μάνα μου και να πω πώς μ' αρέσει να με αλείφουν με σκατά ...

    κάτι τελευταίο ... δεν αρέσκομαι ούτε σε πρακτικές όπως η ουρολαγνεία ούτε σε άλλες όπως η κοπρολαγνεία ... απλώς θίγεται ένα θέμα και αντί να απαντήσουμε σε αυτό καθόμαστε και κρίνουμε ο ένας τον άλλον και επιτιθέμαστε σε εκείνον που έχει διαφορετική άποψη και γούστα από εμάς...
    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!

    ESENA re file mporei na mh sou aresoun ta skata... se kapoion mporei na aresoun... tha katsei na apologhthei gia tis protimhseis tou??. emena mporei na mou aresoun kai kati pou kaneis esu pou to thewreis pio.... "fusiologiko" emena na me ahdiazei.... ma ti kouventa kanoume twra??. prospathei na apodeiksei o enas ston allon oti den einai elefantas??. se kapoious aresei, se kapoious oxi... telos...

    deuteron, giati eisai toso apolutos??. esu tha apofasiseis ti anhkei sto BDSM kai ti oxi??. me poia krithria kai poies gnwseis??.

    kai mh milas gia pleiopshfia tou plhthusmou... den exeis milhsei me olous tous katoikoys aytoys tou planhth... oi genikeuseis einai kati pou me trelainoun... kai to oti mporei na lew oti me ahdiazei kati, de shmainei aparaithta oti isxuei... alla nai, profanws de mporw na gurisw sth mana mou kai na ths pw m'aresei na me aleifoun me skata...

    kati teleutaio... den areskomai oute se praktikes opws h ourologneia oute se alles opws h koprolagneia... aplws thigetai ena thema kai anti na apanthsoume se auto kathomaste kai krinoume o enas ton allon kai epitethomaste se ekeinon pou exei diaforetikh apopsh kai gousta me emas...
    APARADEKTO!!
     
    Last edited by a moderator: 23 Σεπτεμβρίου 2012
  4. ~ζωή~

    ~ζωή~ Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    ειλικρινά προσπάθησα να διαβάσω τα περισσότερα σχόλια, αλλά.... δεν τα κατάφερα... βαρέθηκα να κάθομαι να βλέπω ο ένας να θίγει τον άλλον και να προσπαθεί να του αποδείξει τι; ότι τα θέλω του είναι "άρρωστα"??.
    Ποιός έχει δικαίωμα να κρίνει τα δικά μου γούστα;; εμένα μπορεί να μου αρέσει η ουρολογνεία και η κοπρολαγνεία αλλά να μη μου αρέσει να μου συμπεριφέρονται σα ζωο για παράδειγμα... κάποιοι μπορεί να το γουστάρουν όμως... τους κρίνω;;
    πριν λίγο καιρό διάβασα για την εμπειρία κάποιας που βρέθηκε με έναν αφέντη και την χτύπησε τόσο πολυ στο στήθος που έτρεχε αίμα και μετά της έβαλε πάνω της διάφορα μυρμήγκια.. (μπορεί να μην το αναπαράγω και πολύ σωστά).. Αυτό το θεωρήσατε πιο φυσιολογικό;;
    Να τονίσω πως η ουρολαγνεια και η κοπρολαγνεια είναι δυο πρακτικές που δε μου αρέσουν και είναι λίγο αστείο να της υποστηρίζω... ΑΠΛΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΩ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ... και δέχονται που επίθεση;; εδω μέσα!!. ΤΡΑΓΙΚΟ!!.

    Θα ήθελα ειλικρινά να μιλήσω με τον Κωνσταντινο και να μου εξηγήσει με ποια αρμοδιότητα κρίνει ότι κάτι ανήκει στο BDSM ενώ κάτι άλλο όχι...

    Η αλήθεια είναι πως είμαι καινούρια στο χώρο και όμως έχω δει αρκετά που με έχουν χαλάσει-ξενερώσει.... Σας ευχαριστώ πολύ που η κουβέντα αυτή προστέθηκε στη λίστα μου...!!!!
     
  5. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Εμένα δεν μ αρέσουν οι γυναίκες, με ακούσατε ποτέ όμως να βρίζω και να κατηγορώ τις γυναίκες; μην κατηγορείτε και εσείς αυτούς που πιστεύουν σε κάτι διαφορετικό από εσάς ... μα καλά, τι σελίδα είναι αυτή που επιτρέπει προσβολές μεταξύ των μελών της; το έγραφε αυτό στους όρους και δεν το θυμάμαι;;;;;; έχετε ξεφύγει τελείως από το θέμα ... αν δεν σας ενδιαφέρει αυτό το θέμα απλά μην το διαβάζετε ...

    Emena den maresoun oi gunaikes, me akousate pote omos na vrizw kai na katigorw tis gunaikes? min katigorite kai eseis autous pou pistevoun se kati diaforetiko apo esas.. ma kala, ti selida einai auti pou epitrepei prosvoles metaksi ton melon tis? to egrafe auto stous orous kai den to thymame?????? exete ksefigei telios apo to 8ema.. an den sas endoiaferei auto to 8ema apla min to diavazete..
     
    Last edited by a moderator: 23 Σεπτεμβρίου 2012
  6. Y13

    Y13 Regular Member

    ΕΛΛΗΝΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ......................ΟΧΙ ΓΚΡΙΚΛΙΣ !!!!!
     
  7. ~ζωή~

    ~ζωή~ Regular Member

    Απάντηση: Re: Ουρολαγνεία

    εντάξειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!. συγγνώμηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!  
     
  8. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Βασικά ποιος είπε ότι η ούρηση τουλάχιστον, είναι άκρως εξευτελιστικό;;;; τέλοσπάντων δεν είναι μόνο έτσι!! Δηλαδή δεν παίζει ρόλο το ποιος το κάνει; Οκ αν γνωρίσω το βράδυ κάποιον και δεν τον βάλω να με κατουρήσει γιατί δεν θα μου βγαίνει ή θα σιχαίνομαι, ή θα με περάσει για ανώμαλη - που φυσικά δεν είμαι - αλλά μου έχει τύχει σε vanilla σχέση κατά τ άλλα, να γίνει απλά και μόνο για την κάβλα ή για το έντονα συναισθήματα, την αίσθηση ότι τα "έχεις" όλα από αυτόν τον άνθρωπο! Όπως γουστάρει ο καθένας, χωρίς ταμπέλες BDSM ή ότι άλλο! Τελοσπάντων, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα  

    Vasika poios eipe oti h ourhsh toulaxiston,einai akrws ekseutilistiko???H telospantwn den einai mono etsi!Dhladh den paizei rolo to poios to kanei?Ok an gnwrisw to vrady kapoion den tha ton valw na mh katourhsei giati den tha mou vgainei h tha sixainomai,h tha me perasei gia anwmalh-pou fusika den eimai-,alla mou exei tuxei se vanilla sxesh kata ta alla,na ginei apla kai mono gia thn kayla h gia to entona sunaisthimata,thn aisthish oti ta `exeis`ola apo auton ton anthrwpo!Opws goustarei o kathenas,xwris tampeles BDSM h oti allo!Telospantwn,peri oreksews kolokuthopita 
     
    Last edited by a moderator: 23 Σεπτεμβρίου 2012
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Δεν είσαι ανώμαλη ..?

    Και τότε τι ζητάς σ' αυτόν εδώ τον χώρο ...?
     
  10. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Agaphte Alexkat,elafrws asteieuomenh to eipa,an k den mou aresei auth h leksh toso.Protimw to idiaiteros/h  Pera apo auto pou dhlwsa,pio katw sto post mou mporeis na katalaveis k ti eimai 
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Τελικά βρε παιδιά μας μπερδέψατε εμας τους αδαείς βανιλοσοκολάτες...., πείτε μας λοιπόν, είστε ή δεν είστε ανώμαλοι ή τέλος πάντων ιδιαίτεροι...ανώμαλοι...  <χ>
     
  12. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Eimaste,eimaste..O,ti dhlwsoume eimaste