Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. whisperer

    whisperer Regular Member

    Μου αρεσει πολυ και να δινω και να δεχομαι.
    Το βρισκω πολυ ερωτικο.
    Οταν το κανω με τρελαινουν οι εκφρασεις του προσωπου της κοπελλας,μου δινει την ιδεα του mark her and make her mine.
    Οταν δεχομαι με καυλωνει τοσο πολυ το να βλεπω την αλλη να κατουραει,το πως τρεχει απο το μουνακι της ειναι για μενα απιστευτα καυλωτικο,θελω να να ειναι το στομα μου εκει για ωρες
     
  2. falcon

    falcon New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Τα όρια τα βάζει ο καθένας μαζί με το σύντροφο του. Αρκεί να μην πληγωθεί έμμεσα ή άμεσα κάποιος από τους δύο.
    Το αν έχει σχέση με το BDSM είναι λιγάκι άτοπο σαν σκέψη. Αν η υποτακτική νιώθει ότι κυριαρχεί ο άλλος πάνω της κατουρώντας της τα βυζιά ή κρατώντας του τον πούτσο όταν κατουράει είναι θέμα αυτών των δύο.
    Ποιος θα βάλει περιορισμό στο τι είναι BDSM και τι όχι? Άτοπο δεν είναι?
    Τα περί κοπρολαγνείας δεν τα καταλαβαίνω καθόλου κ δεν μπορώ να εκφέρω άποψη σε αυτό.
     
  3. skydiver_69

    skydiver_69 New Member

    Μας αρέσουν πολύ, χύνουμε και οι 2μας από την καύλα..
     
  4. chrome

    chrome New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Αν και υπάρχουν κάποια τεχνικά θέματα. Αν το κάνεις όπου σου έρθει έχεις να καθαρίζεις πολύ, ενώ αν πας στο μπάνιο, όπως και να το κάνουμε είναι ένα κόψιμο από το ότι έκανες, είναι σίγουρα μια καταπληκτική εμπειρία.
    Για εμένα δείχνει ότι ο άλλος είναι απλά κομμάτι σου, ότι έχει σου αρέσει και ανάποδα.
     
  5. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΠΕΙΡΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑΘΕΛΑ ΝΑΠΟΚΤΗΣΩ....ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΟΥΡΟΛΑΓΝΟ ΜΟΥΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΠΡΙΝ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕΙ ΑΛΚΟΛ ΓΙΑ ΝΑ ΝΑΑΝΙ ΚΑΘΑΡΑ.ΑΝ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΘΑ ΧΑΡΩ.
     
  6. Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Χυσιμο ουρων και σπερματος μεσα στην τρυπα, το ενα πισω απ' το αλλο στο καπακι ειναι σκετη καβλα...
     
  7. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    [ame=http://www.xvideos.com/video1211575/maximum_hardcore_piss_gangbang_destruction]Maximum Hardcore piss gangbang destruction - XVIDEOS.COM[/ame]
     
  8. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    ΑΠΟ ΤΙ ΜΟΥΧΕΙ ΠΕΙ ΜΙΑ ΚΟΛΗΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΓΑΜΙΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ....!!!!
     
  9. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝ ΤΕΛΕΙ...??? ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ;;;
     
  10. Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Ετσι ακριβως ειναι! Μην χασεις την ευκαιρια να το κανεις!  
     
  11. MALISTA

    MALISTA Regular Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    ΜΠΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΟΤΕ.....
     
  12. chrome

    chrome New Member

    Απάντηση: Ουρολαγνεία

    Ιατρικά μιλώντας, δεν υπάρχει καμία απολύτως αρνητική συνέπεια στον οργανισμό. Θεωρητικά, μετά απο κατανάλωση μεγάλης ποσότητας και αν δεν έχει πιεί κάποιος αρκετό νερο, συγκεντρώνεται μεγάλη ποσότητα νατρίου στα νεφρά, το οποίο μπορεί να έχει συνέπειες. Μιλάμε όμως για λίτρα επί λίτρων και χωρίς κατάποση νερού.