Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ουρολαγνεία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 8 Ιουλίου 2005.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!! crying!!!
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εσυ γελας τωρα, τα δικα μου τα ματια να δεις πως γουρλωσαν και κοντεψαν να πεταχτουν αλα καρτουν εξω απο τις κογχες τους οταν το ακουσα.
    Ειναι τρελοι οι ποντιοι μην το ψαχνεις.  
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

      νομιζα οτι το λεγατε για αστειο... ταχω κοπανησει και λιγο σημερα... απιστευτο.
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Καθολου αστειο το εννοω. Μην παρεξηγηθει κανεις, εχω ποντιακη φλεβα και εγω, ομως καποια πραγματα που κανουν ειναι πραγματικα απιστευτα .  
     
  5. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Έχω πολλούς φίλους με ποντιακή καταγωγή, αλλά αυτό πρώτη φορά το ακούω.
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Εγω ξερω αρκετες οικογενειες αλλα ειναι οι πιο παλιοι που το εκαναν αυτο. Οι νεοτεροι ουτε καν.  
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ντε φτας?
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Τσιπ καλα.
     
  9. Devil's_Advocate

    Devil's_Advocate New Member

    Κι εγω νεος στο φορουμ, απλα βλεπω τα πραγματα υπο αλλη οπτικη γωνια.

    Δεν ειμαι με την καμια ατομο υποτακτικης ψυχολογιας και συνεπως δε θεωρω την ουρολαγνεια ενδειξη πιστης, υποταγης, αφοσιωσης, ταπεινωσης κ μπιρι μπιρι.. Ειμαι kinky (σκαταααα.. που δεν υπαρχει εδω μεσα αυτος ο ορος, αναγκαστικα διαλεξα το πιο κοντινο, δηλ masochist)

    Υπαρχουν 2 ειδων ουρολαγνοι:
    1. Οι εκ πεποιθησεως, που θα το κανουν με οποιονδηποτε ερθουν σε επαφη, γιατι στη σκεψη και μονο εκστασιαζονται.

    2. Οι εν δυναμει, που εχουν αναστολες κ το εχουν σκεφτει, αλλα δεν το εχουν κανει ποτε ως τωρα για πολλους κ διαφορετικους λογους.

    Εισαι στη δευτερη κατηγορια.

    Αν γουσταρεις τρελα το συντροφο/master σου, θα το κανεις..

    Αν εχετε χημεια κ "ταιριαζουν οι μυρωδιες σας", θα το λατρεψεις..

    Αν εχει πιει ο συντροφος/master σου κανα λιτρο νερο, θα το απολαυσεις..

    Αν παλι δεν το κανεις, ζμπουτσας.. Υπαρχουν τοσα αλλα ομορφα πραγματα που σε εκφραζουν κ μπορεις να κανεις, με σκοπο να γουσταρει η ψυχουλα σου.

    Μη σκεφτεσαι ρε συ απαραιτητα και μονο την καταποση.. Η θεα, η οσμη, η αισθηση των ουρων του αλλου πανω στο κορμι σου μπορουν να σε διεγειρουν απιστευτα. Εαν οχι? Ε και τοτε παλι μη χαλιεσαι, ολα δεν ειναι για ολους κ προφανως η ουρολαγνεια δεν κανει για σενα.
    Απολαυσε ο,τι αρεσει σε εσενα  
     
  10. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Συμφωνώ απολύτος μαζί σου..!!!
     
  11. Trainer_R

    Trainer_R New Member

    Ένα σκαλοπάτι τη φορά... Έτσι ανεβαίνεις την σκάλα της απόλαυσης μέσα από αυτές τις πρακτικές, πάντα με τη βοήθεια του συντρόφου σου όπου θα σε καθοδηγεί. Εάν γίνει σωστά θα ζητάς ακόμη και από μόνη σου παραπάνω...
     
  12. Alpha Noir

    Alpha Noir Regular Member

    Ωραίο σπορ η ουρολαγνεία. Μου αρέσει να την εφαρμόζω, στην ενεργητική της μορφή (giving). Αποφεύγετε τα πρωινά ούρα, αν είναι για κατάποση, καθώς η πυκνότητά τους είναι μεγαλύτερη απ' ό,τι στη διάρκεια της ημέρας.
    Κάποιες τροφές κάνουν τη γεύση καλύτερη. Ανανάς, φράουλες, μπύρα, ενώ άλλες τη χαλάνε, ο καφές για παράδειγμα. Για ουρολαγνεία δίχως urofagia, τα πράγματα είναι απλούστερα.