Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οur Β.Α.R

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 18 Οκτωβρίου 2006.

  1. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Όχι ακόμα, δεν τους είπαμε οτι τα κάνεις όλα   (ούπς, μου ξέφυγε... <γελάει>)
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ταμπελα "απαγορευται το καπνισμα " , θα εχετε ? .......
     
  3. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    OXI!   Θα έχουμε όμως ταμπέλα "Καπνίζουν μόνο οι Κυρίαρχοι"  
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Οur Β.Α.R


    Φαντάσου(καπνιστή) να πας Αθήνα-Αλεξανδρούπολη με το αμάξι του isnogood και τον ίδιο για οδηγό.. Ήδη τρέμουν τα χέρια μου....Πάω να πάρω καπνό..πολύ καπνό!
     
  5. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    μμμμ...Lost_boy!!!
    καλο μου ακουγεται 
    τι ακριβως θα κανουμε 
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ λέω να έχουμε μια ταμπέλα "Απογορεύεται να μην καπνίζεις". Να τη βάζουμε όταν μπαίνει ο isnogood και μετά, όταν φεύγει τσαντισμένος, να τη βγάζουμε.
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Θα σε δαγκώνω......
     
  9. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Eυχαριστώ την soft_crystal για την θέση που μου έδωσε αλλά προτιμώ να κάθομε σε μια σκοτεινή γωνιά, να πίνω το ποτό μου και να παρακολουθώ την κίνηση. Aντε, και για να συμβάλλω και εγώ σε όλο αυτό, θα σας φτιάξω τις κάρτες, τα προσκλητήρια, τισ αφίσες και ότι διαφημιστικό χρειάζετε
     
  10. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Παλι!!!!
    vambire show θα κανουμε; 
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Φυσικά, δες και το σχετικό thread https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=6875

    Θα προσελκύουμε ανθρώπους και πλάσματα μαζί...
     
  12. G_E

    G_E Contributor

    Δεν έχω αποφασίσει για όλες τις θέσεις (συνέντευξη τη Δευτέρα 19:30)

    6. P.R.(δημόσιες σχέσεις) - SM Art Lady - μακράν η καλύτερη

    4. Dj και υπεύθυνος φωτισμού - Ηλίας - ακόμα κι αν δεν
    ξέρει, ουδέποτε θα προσβάλει την αιθητική μας

    1. Barman/barwoman - Νομίζω ότι ο Incomplete με τη soft crystal θα έκαναν καλή δουλειά

    ΧΧ. Καλοί πελάτες που αφήνουν λεφτά - Dolmace, Mavrobasilis, Kyrios G, Master Spiler, SadalMelic, Χαϊνριχ, Striker, Dream Master, ....<μεγάλος κατάλογος>… μετά των… (από τακτ δεν αναφέρω τις κυρίες)

    ΧΧ.. Γυναίκα κοντά στο παράθυρο – sapfw

    7.Ο μόνιμος καθημερινός μοναχικός πελάτης της μπάρας- υπάρχουν αρκετοί υποψήφιοι - αν ήμουν barman θα προτιμούσα τον Maley
     
    Last edited: 19 Οκτωβρίου 2006