Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οur Β.Α.R

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 18 Οκτωβρίου 2006.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Το φαντάζεστε να σερβίρουν οι Κυρίαρχοι; Ενώ οι σκλάβοι αν κάνουν λάθος όλο και κάτι μπορεί να γίνει. Πάντως έχω ακούσει έναν τρόπο σερβιρίσματος περίεργο. Να σας το πω;
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Για όσους με βάζουν να παρακολουθώ τα πάντα, παρακαλώ να έχουν υπόψη ότι είμαι λίγο αφηρημένη...εκτός από την περίπτωση που αναφέρω παρακάτω όπου εκεί δεν είμαι καθόλου αφηρημένη.

    Και επίσης ότι έχω πολύ συγκεκριμένα και σαφή γούστα σε Κυρίαρχους και όχι μόνο θεωρητικά. Μην είστε βέβαιοι λοιπόν ότι θα έμενα στο πόστο μου για πολύ, το βέβαιο είναι ότι αν περνούσα καλά δε θα ασχολιόμουν με κανέναν άλλον πέραν του Εκλεκτού μου, προσπαθώντας να γίνω η εκλεκτή Του.

    Ευχαριστώ,  
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Αν ήξερα τι κάνω δεν θα μίλαγα και τόσο πολύ στους θαμώνες του Β.Α.
     
    Last edited: 20 Οκτωβρίου 2006
  4. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Εεεεεεεεεεε!
    Στέκι κάνουμε το μέρος που βρίσκουμε ομοίους μας, εκεί που μπορούμε να πούμε δυο κουβέντες και να μας καταλάβουν! Αλλά πάλι για όσους δεν μένουν ικανοποιημένοι μ' αυτή την εκδοχή, υπάρχει και η προαναφερθείσα...

    (εγώ για παράδειγμα, στην πρώτη version θα σύχναζα  )
     
  5. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    χαχαχαχ ωραια ..οποτε δεν πειραζει αν χαριεντιζομαι ποτε ποτε με τους εκλεκτους θαμωνες και ξεχναω τα ποτα καμια φορα..λοοοοοοοοολ....
    βεβαια θα συμφωνησω κι εγω με τη sapfw οτι θα προτιμουσα να συχναζω στο πρωτο bar 

    ...ασε τους θαμωνες εσυ κι ελα να βαλεις ενα χερακι στο σερβιρισμα....πλακωσε πελατεια 
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Incomplete μπορώ να έχω κάποιους βαθμούς ελευθερίας παρακαλώ, στη διάσπαση ρόλων και σε νέες θέσεις;
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Σαφώς.Ο Κύριος G,έδωσε ένα νέο χαρακτήρα ήδη.Είχα και γω διάφορα στο μυαλό μου,αλλά δεν ήθελα να επιβαρύνω τη λίστα 
     
  8. Photographer

    Photographer Regular Member

    Απάντηση: Re: Οur Β.Α.R

    Δεν λέγεται ακριβώς fetish αλλά feticsh και είναι η τρίτη σάλα (3rd stage) απο το Monastiraκι Center Club όπου η είσοδος σε αυτή είναι πριβέ.
    Βρίσκεται στην Περιοχή του Ψυρρή δίπλα απο το ENVY, και πιθανότατα είναι απλά ένα μοδάτο όνομα για ένα club του συρμού.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Οur Β.Α.R

    Fansnaw εγω τι θα κανω στο κλουβι το θυριοδαμαστή η τον σκλαβοδαμαστη.......     
     
  10. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Fanshaw εγώ γκαρνταρόμπα;;;;;;


    lantza persons: Fanshaw και masterperris Μόλις τελειώσετε την εκεί λατζα, περάστε και από εδώ  
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Οur Β.Α.R

    Θα σε χάλαγε να σου εμπιστεύονται ρούχα και άλλα...προσωπικά αντικείμενα δλδ;;;Ειδικά τα τελευταία θα ταν απόλαυση να στα ζητάνε μεμονωμένα εν τω μέσω της νυκτός ...   
     
  12. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Οur Β.Α.R

    Δεν έχεις άδικο, θα είχε γέλιο, αλλά δεν μπορώ ρε παιδί μου την απραξία.
    Θέλω δράση, συζήτηση......
    Βάλε με μπάρα, εκεί θα συζητάω με τους πελάτες