Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάμε στοίχημα...Reputation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasteR_PieR, στις 28 Σεπτεμβρίου 2008.

?

Ποιος πιστεύετε ότι θα έχει τους περισσότερους reputation points στο τέλος του χρόνου

  1. female

    6 vote(s)
    16,2%
  2. G_E

    4 vote(s)
    10,8%
  3. Dolmance

    4 vote(s)
    10,8%
  4. thelma

    2 vote(s)
    5,4%
  5. MindMaster

    1 vote(s)
    2,7%
  6. Syrah

    0 vote(s)
    0,0%
  7. Kits

    4 vote(s)
    10,8%
  8. dora_salonica

    4 vote(s)
    10,8%
  9. SM_Art_Lady

    3 vote(s)
    8,1%
  10. Incomplete_

    0 vote(s)
    0,0%
  11. L_Strike

    0 vote(s)
    0,0%
  12. alnair

    0 vote(s)
    0,0%
  13. lara[E-p]

    1 vote(s)
    2,7%
  14. SadalMelik

    0 vote(s)
    0,0%
  15. Άλλος/Άλλη

    8 vote(s)
    21,6%
  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Οκ . Περασαν πολυ γρηγορα τα 12 και δεν τα προλαβα. Μεχρι και τις 29 Σεπτεμβριου ηταν 15.
     
  2. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Έ, όλα αυτά δεν είναι αλλαγές; Προς τι η ερώτηση λοιπόν; Ξέχασα να βάλω το 12.
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Γούστο θα 'χει τελικά, να αρχίσουμε σιγά σιγά να λέμε και να πιστεύουμε, ότι αυτό το νήμα ανοίχτηκε με σκοπό να επιτελέσει το κοινωφελές έργο της αναπροσαρμογής επί το δικαιότερον του συστήματος απονομής reputation, και να θριαμβολογούμε κιόλας, διότι επέτυχε το σκοπό του...

    Αν είναι να αστειευόμαστε, ας αστειευόμαστε τουλάχιστον σοβαρά...
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δεν ειναι και καμμια γιγαντιαια μεταρυθμιση το 12 να γινει 10, πολλα ηταν τα 12, αλλαγη που θα ητανε αισθητη θα ηταν να γινοντουσαν 5 η 30 πχ
     
  5. Eri

    Eri

    ΕΛΕΟΣ................Ε Λ Ε Ο Σ...............ΕΛΕΟΣ




    Καλα ρε μεγαλοι ανθρωποι και ασχολειστε με μαλακιες???????

    Καθεστε και μετρατε ποσα ρεπ μπορουμε να δωσουμε και σε ποιους.......

    Ωρες ωρες ρε πουστη.........

    Γαμησετα....
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Γιατι βρε Eri μου εξαπτεσαι? Καπως πρεπει κι εμεις να περναμε την ωρα μας.  
    Τα παιχνιδια τα ψιλοβαρεθηκαμε, flames δεν εχει πολλα, το καλοκαιρι περασε δεν μπορουμε να παμε για μπανιο, με τα οικιακα δε μπορω ν'ασχοληθω γιατι σπανε τα νυχια μου......τα rep για να παιζουμε μας εμειναν. 
     
  7. Eri

    Eri

    Τελικα καλα λενε οτι απο μια ηλικια και μετα ο ανθρωπος ξαναγινεται μωρο............

    Μαλλον ειστε δικαιολογημενοι ετσι οπως το θετεις.....


    ΥΓ Δεν εξαπτομαι.....Απλα εχει καταντησει βαρετο κ κουραστικο για καποιους (εκτος κυκλωματων) να βλεπουμε συγκεκριμενα ατομα να συμπεριφερονται σαν μωρα.....  
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    επειδη καποιοι κανουν παραπονα πως οι κλικες αλληλοψηφιζονται, και πως αντι να δινονται σε σωστα ποστς ρεπυτατιον δινονται σε καθε ειδους μαλακια, στις αρχες του νεου ετους (η και πιο πριν) θα βαλω ενα πολλ που θα λεει

    1) Να μεινει
    2) Να σποσυρθει
    3) Να ξαναρχισει απο την αρχη αλλα πιο σφιχτο.

    Και δεν θελω να ακουσω μα γιατι κτλ, γιατι και διαφοροι κανουν παραπονα και αφου αυτο ειναι ενα συστημα που αφορα ολα τα μελη θα πει η πλειοψηφια
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Τα παιδία παίζει  
     
  10. Eri

    Eri

    Μαλλον θα πρεπει να ειναι κλειδωμενο το νημα εξαρχης για ποστς και να επιτρεπεται μονο η ψηφοφορια μπας κ γινει δουλεια χωρις γκρινια....  
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Η ακροτελεύτια διάταξη του Συντάγματος της Ελλάδος αναφέρει «Η τήρηση του Συντάγματος επαφίεται στον πατριωτισμό των Ελλήνων, που δικαιούνται και υποχρεούνται να αντιστέκονται με κάθε μέσο εναντίον οποιουδήποτε επιχειρεί να το καταλύσει με τη Βία».

    Αναγνωρίζεται δηλαδή ότι εν τέλει η υπεράσπιση των όποιων κανόνων επαφίεται τους άμεσα ενδιαφερόμενους, δηλαδή εν προκειμένω, στα μέλη του φόρουμ. Αναγνωρίζεται επίσης πως τα μέλη θα χρησιμοποιήσουν τους όποιους κανόνες – καλούς – κακούς– αυστηρούς- χαλαρούς ανάλογα με το πώς αντιλαμβάνονται το σύστημα των ρεπ.

    Τι είναι αυτό το σύστημα εν τέλει; Δημοσκόπηση δημοφιλίας? Αξιοκρατικό σύστημα επιβράβευσης; Επιβράβευσης ποιανού πράγματος; της γενικότερης στάσης; του χιούμορ; του ότι κάποιος τα χώνει σε κάποιον που αντιπαθούμε; Μήπως είναι έμμεσο καμάκι;, Μήπως ψηφίζουμε κάποιον για να ρίξουμε χαμηλά κάποιον άλλον; Μήπως κάνουμε πλάκες μεταξύ μας; Μήπως το παίζουμε ολυμπιακοί, παναθηναϊκοί: Μήπως ζητιανεύουμε ρεπ; Μήπως κρατάμε ισορροπίες μοιράζοντας τα ρεπ; Μηπως απλώς εκφράζουμε τον έρωτά μας, τη φιλία μας;

    Όλα μαζί είναι. Όποιος έχει στο μυαλό του το σύστημα ρεπ, ως σύστημα αξιοκρατίας και χαίρεται που είναι ψηλά ή στεναχωριέται που είναι χαμηλά θα πρέπει να δει την περίπτωσή του. Το σύστημα είναι ένα ακόμα παιχνίδι. Σε μένα λέει μόνο ένα πράγμα. Να δίνω λίγο περισσότερη προσοχή στα ποστ αυτών που είναι ψηλά, γιατί ίσως να έχουν ενδιαφέρον.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Πάμε στοίχημα...Reputation

    Πολύ φασαρία για το τίποτα...
    Ας ψηφίζονται οι κλίκες (εγώ εδώ μέσα δε γ@μάω..)
    Ας ψηφίζονται οι φίλοι (εγώ εδώ μέσα δε γ@μάω..)
    Ας ψηφίζονται οι γνώστες και οι μπασμένοι (εγώ εδώ μέσα δε γ@μάω..)
    Ας ψηφίζονται τα καμάκια (εγώ εδώ μέσα δε γ@μάω..)
    Ας ψηφίζονται για σπάσιμο οι εχθροί (εγώ εδώ μέσα δε γ@μάω..)
    Ας ψηφίζονται οι χιουμορίστες (εγώ εδώ μέσα δε γ@μάω..)

    Και τι με βεβαιώνει πως αφού δε γ@μάω εγώ μέσω των rep,ότι γ@μάτε εχείς?!!!

    Άρα όταν δε γ@μάμε τι κάνουμεεεεεεεεεε;Σηκώστε χεράκια!Ναι εσύ η κοντή με το κολλάρο πες..Μπράααβο!!!!Κοιτάμε να περάσουμε καλά!!!!

    Μωρέ δεν κάνετε και εσείς το ίδιο που ξεκωλιάσατε τον κώνωπα με τις ψηφοφορίες...Στο κάτω κάτω της γραφής αν αποκτάει οποιουδήποτε αξία και ενδιαφέρον η ζωή του με αυτή τη διαδικασία(αναφορικά με το φόρουμ πάντα και δεν το λέω καθόλου απαξιωτικά) ,έχει κάθε δικαίωμα να συμμετέχει .Όποιος δε θέλει αδιαφορεί..
    (Πόσο γαμάτος μπορεί να είμαι..   )