Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πάσα σε φίλες για οικιακές δουλειές

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Mike 66666, στις 3 Οκτωβρίου 2017.

  1. centcool

    centcool Guest

    @jasmin sg αν θες σε pm γιατί πιστεύω είναι εκτός θέματος.
     
  2. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Ειλικρινα δεν θελω κανενος το καθε κυτταρο να μου δοθει. Ειδικα στο γλυψιμο. Εχω ηδη αρκετα κυτταρα απο μονη μου.

    Αν με ρωτας τι προτιμω αυτο ειναι η ομορφη επαφη το οποιο ομως δεν αφορα το νημα.

    Η εκμεταλλευση αφορα περιπτωσεις που καποιο απ τα ατομα βρισκεται σε θεση αδυναμιας. Εμεις συζηταμε για συναινουντες ενηλικες.

    Δεν θ αναγκασω κανεναν να μου καθαρισει το σπιτι.

    Αν ομως του δινει χαρα, τοτε κι εγω θα λαβω χαρα.

    Μου ακουγεται αρκετα αμφιδρομο ως συναισθηματικη ανταλλαγη αυτο.
     
  3. centcool

    centcool Guest

    @SAP τότε όλα μια χαρά. Enjoy.
     
  4. Elune

    Elune Priceless

    Αμέσως εσύ. Θες να βάζει και πλυντήριο;
     
  5. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Οχι το πλυντηριο το βαζω κ μονη μου  
     
  6. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Ανάλογα το τι βρωμια θα παίζει στο σπίτι της φίλης ...Αν οι κατσαρίδες έχουν αρχίσει να κάνουν κυβέρνηση εκεί μέσα ,γυρίζω τον διακόπτη στο βανίλα στην στιγμή .
     
  7. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Στο σηδερωμα, όμως, θα χρειαστείτε βοήθεια , ε?)) )
     
  8. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Αν είναι έτσι, σημάνει ότι το άτομο δεν είναι κατάλληλο για τέτοιου είδους παιχνίδια , θα το πω έτσι. Από μια πλευρά, ούτως ή άλλως για καθαρισμό έρχεσαι, για αυτό και σε στέλνουν. Απ'την άλλη, εάν το σπίτι είναι τόσο χάλια, με κατσαρίδες και άλλα σχετικά, σημάνει ότι η κοπέλα και στο μυαλό της είναι μπερδεμένη. Οπότε, για ποια παιχνίδια και bdsm μπορείς να μιλήσεις μαζί της? )))
     
  9. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Σιδερο δεν κανω καθολου. Περιττο.
     
  10. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Οντως...
     
  11. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Από μια πλευρά - ναι, συμφωνώ, είναι περιττό μερικές φορές) Απ'την άλλη - στερειτε από έναν σκλάβο τη χαρά να σας προσφέρει της υπηρεσίες του)))
     
  12. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Και τι ειμαι εγω; λουνα παρκ;