Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. Πετυχημένο!!! Αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση νομίζω πως ή Έλενα τρέφει πολύ λεπτά αισθήματα για το άτομο μου και το εννοεί!
     
  2. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εσυ θα μου λειψεις Σοκο μου Εσυ!! Αν φυγεις εσυ εγω θα υποφερω περισσοτερο σαν αιχμαλωτη σκλαβα Ταλιμπανεζων βιτσιοζων. Και καλα αυτο να το καταπιω..ποιος ξερει σε ποια χερια Προστυχου Κ θα πεσουμε οι υπολοιπες. Σκοπος ειναι να παλεψουνε ομαδικα. Μην φυγεις Σοκολατα μου
     
  3. Εγώ πάντως άν μπορούσα να διαλεξω κύριο για τις συγκεκριμένες δραστηριότητες θα διάλεγα @conner ή @peleas γιατί είναι γνώστες του αντικειμένου και τους εμπιστευομαι.
     
  4. Δεν φεύγω!! Δεν πάω πουθενά!!
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Θα εκτιμουσα αν δεν "ανακατευοσασταν" σε συνομιλιες που δεν σας αφορουν. Τον εχουμε καταλαβει ρον σκοπο σας.
    Ξερουμε ποιος ειναι ο κακος της υποθεσης.
     
  6. Προσπαθούν να μας διασπάσουν!! Βάζουν λόγια οι αναίσχυντοι!
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Μαυρο πανι στους προβοκατορες. Κατω η προπαγανδα Του (ξερουμε ολες Ποιος).
    Θα νικησουμε!
     
  8. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Εγω πιστευα οτι θα σωθώ   Τωρα φοβουμαι !!!!! 
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    Οι ταλιμπανέζοι είναι φίλοι μας, μην φοβάσαι. Ετσι, @bumblebee ;
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    @vanilla30 εισαι ελεύθερη να επιλέξεις το χαρέμι σου. Ταλιμπάν ή Μπαμπλούνε ; Οτι και να αποφασισείς θα το δεχτούμε  
     
  11. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Δυσκολη αποφαση ....δε ξερω τι να διαλεξω...πω πω μπερδεύτηκα
    Βοηθειαααααα  
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Να στο πω απλα. Μπουργκα ή τσεμπέρι . Ειναι πολυ λεπτες οι διαφορές