Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ξεχωρίζω την σούμπα από το τι καφέ πίνει. Λέει πολλά με το καλημέρα  
     
  2. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εγω δεν ήπια καφε. Προτίμησα milk shake  
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Σοκο το πηρες αληθεια; Φοβερο
     
  4. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    χαχαχα ... γιατί τα υπέροχα μαλλιά δεν τα σκέφτεσαι;

     
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    Μα, τί λέτε τώρα; Τι μπορώ να έρθω σας διδάξω εγώ ή οποιαδήποτε άλλη,έστω και ως δρώμενο; Σε κάθε λεκτικό κανονιοβολισμό σας, σε αυτό εδώ το νήμα και όχι μόνο, μαζεύονται γύρω σας εν ριπή οφθαλμού, ωσάν πεταλουδίτσες της νύχτας γύρω από το φως, όλες οι χαριτόβρυτες υπάρξεις αυτού του συζητητηρίου, ζουζουνίζοντας ζωηρά και χαρούμενα   Τί ηλικίες και κουροφέξαλα, που αναλύουμε σε άλλα νήματα; Είναι πια φανερό σε όλους. Εσείς γεννηθήκατε έμπειρος!  

    Ελπίζω η σχολή σας να μακροημερεύει...
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δυστυχώς η σχολή βαδίζει από το κακό στο χειρότερο και πάμε καρφί για φαλιμέντο   Τα φαινόμενα απατούν  

    Βλέπεις, αλλάξανε οι εποχές, η αγορά έχει γεμίσει με όλων των ειδών τα πλαστικά τσουτσούνια για όλα τα είδη περιπτύξεων. Τα καινούρια δε έχουν επαναφορτιζόμενες μπαταρίες ρυθμιζόμενης τάσης και έντασης , και έχουν διάρκεια μιας ημέρας.
    Δηλαδή σπαρταράνε ακούραστα, δίχως απαιτήσεις, δίχως παράπονα, δίχως κόστος.

    Ως εκ τούτου, το ανθρώπινο δυναμικό της σχολής μας δεν μπόρεσε να ανταπεξέλθει στον ανταγωνισμό και είναι σε αναζήτηση εναλλακτικών να βρεί καινούρια θέση στην αγορά

    Καταραμένος καπιταλισμός  
     
  7. Dapom

    Dapom Contributor

    Ενα καλό marketing campaign χρειάζεστε....παρε παράδειγμα πως το βινύλιο έγινε πάλι μόδα και αρχίζει να παίρνει μερίδιο αγοράς απο το CD
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Σύντροφε @Elune   Υπάρχει μια ιδέα που ταλανίζει το μυαλό μου τα τελευταία 3 δευτερόλεπτα και με βασανίζει   Σκέφτομαι ότι αν το οργανώσουμε σωστά, ίσως αυτή την φορά να καταφέρουμε να επιστρέψουμε την Σχολή μας στο δρόμο της ανάπτυξης και να κάνουμε ένα φορουμίσιο πρωτογενές πλεόνασμα από σουμπομπρατοειδή   Γκολλλλλλλλλλλλλλλ  

    Λοιπόν, υπάρχει ενα κενό εδώ πέρα που θα μπορούσαμε να Μπει η Μπαμπλούνε σφήνα  

    Η κεντρική ιδέα του βδσμ στο φόρουμ έχει πιάσει επίπεδα, που η μέση καθημερινή καυλιάρα υποταγμένη νοικοκυρά σούμπα, για διάφορους λόγους δεν μπορεί να τα πιάσει. Διαβάζοντας τα ποστ ορισμένων συντρόφων για τα πολύ πολυ πολυ πολυ ιδιαίτερα νοήματα και φιλοσοφικά ερωτήματα που απαντά το βδσμ   οι σούμπες και τα μπρατ λογικά παθαίνουν ενα κοκομπλόκο, βαράνε ενα τίλτ, πετάνε λίγο τα πυράκια... με αποτέλεσμα να κρύβονται ακόμη περισσότερο στο καβούκι τους, να φοβούνται και τον ίσκιο τους, να περιορίζονται στην τσατίσια τηλεκυριαρχία και τον πουτσο κλαίγανε, όσον αφορά το τελικό αποτέλεσμα δεν πρόκειται να εκδηλωθούν ποτές , υπό το φόβο της ακραίας εκμετάλλευσης τους από το πρώτο ραντεβού  

    Είναι γεγονός, εδώ υπάρχει ενα κενό που μπορούμε, πρέπει και μας αξίζει να αξιοποιήσουμε  

    Τολμώ λοιπόν να εισηγηθώ στο αξιοσέβαστο διοικητικό μας συμβούλιο να προσφέρουμε στην αγορά την εξής εναλλακτική, με το αζημίωτο βεβαιώς :

    Η σούμπα που έχει πρήξει στο τσάτ τον επίδοξο Κ της, για κανα μήνα τουλάχιστον  , κάνοντας όλων των ειδών τα τεστάκια για να βγάλει πόρισμα, περί Κ   η γαμίκουλα , κολλάει στο να βγεί εξώ μαζί του το πρώτο ραντεβού. Εμείς μπορούμε να εγγυηθούμε ότι δεν θα συμβεί τίποτα στην σούμπα αυτή από το πρώτο ραντεβού, πιάνοντας ενα τραπεζάκι δίπλα απο το επίδοξο Κ-υ ζευγάρι   , εκεί που θα πάνε, κάνοντας κάτι που ούτως η άλλως κάνουμε, και καλύτερα από όλους δεν νομίζω να υπάρχει αμφιβολία για αυτό, δηλαδή να πίνουμε μπύρες και να παίζουμε ταβλάκι, έχοντας τις κεραίες μας επάνω, για τυχόν στριγγλιές και μπινελίκια κατα ρυπάς του στυλ :

    Υ: " ΒΟΗΘΕΙΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ" - "ΕΙΣΑΙ ΑΝΩΜΑΛΟΣ" - "ΦΑΣΙΣΤΑ" -"ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ" - "ΦΑΛΛΟΚΡΑΤΗ ΜΑΣΚΑΡΑ" - "ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ΑΣΕ ΜΕ ΗΣΥΧΗ" -"ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ"
    Κ: " ΜΩΡΗ ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΑ" - "ΜΟΥ ΠΡΗΞΕΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΤΟ ΤΣΑΤ" - "ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΣ ?" - "ΠΟΙΟΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΜΩΡΗ" - "ΕΣΥ ΤΩΡΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΟΥΜΠΑ?"

    και να επεμβαίνουμε πυροσβεστικά   Το κάνει και η Αννίτα Πανια στo Χρυσό Κουφέτο  
    Αφού τα μπυρόνια θα τα τσακίσουμε ούτως ή άλλως

    Ως αντάλλαγμα για τις υπηρεσίες μας , η σούμπα θα είναι υποχρεωμένη να μας παρέχει ανέσεις και ψυχαγωγία με την μορφή του ντάμπλ ντομινέισον, αμέσως μετά το ραντεβού.
    Σε περίπτωση δε που το Κ-υ ζευγάρι προκύψει θα αποχωρούμε ήσυχα ήσυχα, ώστε να αποκτήσουμε καλό όνομα στην αγορά και να έχουμε περισσότερη πελατεία  

    Σύντροφε, η δουλειά δεν είναι ντροπή :

    -> Δεν θα γίνουμε νταβαντζήδες από πεποίθηση, θα γίνουμε απο ανάγκη, Θα το εκτιμήσουνε είμαι σίγουρος   Να βγαλουμε ψωμι θέλουμε ...

    Παρακαλώ πολύ το σουμπικο καταναλωτικό κοινό να επικοινωνήσει μαζί μας, να δούμε αν μπορούμε να επενδύσουμε προς αυτήν κατεύθυνση... και να φανούμε χρήσιμοι  

    Σύνθημα μας : Εμείς εγγυόμαστε, εσείς χάνετε, κερδίζουμε όλοι




         
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2016
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αγαπητέ @bumblebee

    Κατόπιν ωριμου σκεψεως και ατελειωτης συζήτησης μεταξύ συναινουντων ενηλίκων εμου του αιδιου, της @Madeleine Rk και της @sorriso solare αποφασίσαμε :

    Θα μαζευτούμε ένα πρωί για να έχουμε αρκετό χρόνο μπροστά μας, αυστηρά μετα από ένα δωδεκαωρο ύπνο και έπειτα από ένα γερό πρωτεινουχο πρωινό γεύμα, εμείς με τα ωραία κωλια (και όχι μόνο) και θα προβουμε σε ακαταλληλες πράξεις δια ανηλικους, καρδιοπαθεις κ. ο. κ. Οι πράξεις αυτές θα θέλαμε να αποθανατιστουν και να τις μοιραστούμε με το συν των άλλων ευυποληπτο, ηθικό προς τις αξίες, ντροπαλο κοινό όπου διαθέτει το χρόνο του και μας διαβάζει αυτή τη στιγμή.

    Αναλυτικό πρόγραμμα του σουαρε :

    10.00 - 11.00 προκαταρκτικα (γλυψιμο, χαιδεμα, φιλάκια)
    11.01 - 11.10 ξεκούραση, τσιγάρο
    11.11 - 12.00 ζεσταμα (δαχτυλακια, 10 cm δονητες, καμία σφαλιαριτσα να ζεσταθει η πετσα μας, μπιλιες, τσιμπηματα σε ρωγες)
    12.01 - 12.10 δεκατιανο, ξεκούραση, τσιγάρο
    12.11 - 13.00 ενδιάμεση φάση (μανταλακια στις ρωγες, στα αιδιοχειλα (δε θα πω μουνοχειλα, δεν μου το επιτρέπει η διαγωγη μου  ) , στη γλώσσα, δυνατές σφαλιάρες, 14 cm δονητες, but plugs.
    13.01 - 13.30 ξεκούραση,τουαλέτα, ΟΧΙ ΤΣΙΓΑΡΟ ΝΤΟΥΜΑΝΙΑΣΑΜΕ!
    13.31 - 18.00 κυρίως παιχνίδι (δέσιμο με σκοινια, κρεμασμα ίσια, ανάποδα, δεξιά, αριστερά, μαστιγωμα, φτυσιμο, στραπονιαρισμα, βωμολοχιες, ξεμαλλιασμα, medical play.......τα υπόλοιπα τα αφήνω στη φαντασία σου)
    18.01 - 19.00 ξεκούραση, τσιγάρο, τουαλέτα, μεσημεριανό γεύμα (δεν γινόταν πιο νωρίς, τι να κάνω;!)
    19.01 - 20.00 χαδακια, αγκαλιτσες και φιλάκια
    20.01 - 23.00 μπανακι, μασαζακι, κρέμες για μωλωπες, εγκαύματα, betadin, καθαρισμός πατεριτσας - μπαστουνιου ανάλογα τις επιπτώσεις, βάψιμο, χτένισμα, μανικιούρ πεντικιούρ, ντύσιμο.
    23.01 -; τα κορίτσια ξενυχτανε ούτε μόνα, ούτε δύο δύο, οοοοοο. Ξενυχτανε τριό.

    Αντιπροταση λοιπόν. Δες γαμας που δεν γαμας, δεν μας κάνεις τον φωτογράφο - καμεραμαν να γελάσει κι εσένα λιγάκι το πικραμενο σου χειλακι;

        
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αααα, εντάξει, στιγμές μοναδικές!!! χαχαχαχαχα    
     
  11. Εγω πάλι ανυπομονω  
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Τρομερη ιδεα @Θρυαλλίς , δεν το χα σκεφτει αυτο   Ουαου.
    @sorriso solare αυτο ειναι ενα δειγμα του τι θα συμβει στο σουαρε σας και θα αποθανατιστει και ειναι μονο η αρχη  


    Θα μεινετε στην ιστορια του γιουπορν