Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. brenda

    brenda FU very much

    έστω αυτό....
     
     
  2. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Επειδη νομιζω το βραδυ θα εχω εφιαλτες, μπορουμε να το κανουμε κοκκινακι με μαυρες καλτσες;  
     
  3. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Ζεσταίνεται, σου λέει, το κορίτσι, βγάλε τουλάχιστον τις κάλτσες.
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    H διαπραγμάτευσή μας τελειώνει κάπου εδώ...
     
     
  5. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    We have a winner νομιζω!!   Στο κοκκινακι δε θα λερωνει και το αιμα, ειμαι και πρακτικο κοριτσι...  
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Για σένα @Black Butterfly κάτι πιο αεράτο, πιο ανάλαφρο, έχεις προνόμια.... 
     

    Και είδες και πόσο ελαστικότερη είμαι σε σένα με το τακούνι....
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    η @brenda η γκουγκλαρε το kinky nurses η εχει φετιχ με τις νοσοκομες (η και τα δυο τελως παντων)

    @Black Butterfly
    ειχα ενα πονο στη μεση κι ελεγα να σε προτιμησω για τη φυσιοθεραπεια αλλα τωρα δεν υπαρχει περιπτωση
     
  8. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Νομιζω το πιο ανησυχητικο ειναι οτι με το που διαβασα το βγαλε τις καλτσες μου ηρθε στο μυαλο αυτο..  το ροζ φταιει ειμαι σιγουρη..
     
  9. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    @brenda αφου το γλιτωσαμε αυτο
     

    νομιζω ειμαστε καλα... οσο πηγαινες κι εβγαζες...  
     
  10. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Είσαι μεγάλη καρδιά, πάντα το έλεγα εγώ.  
    Το καπελάκι με χαλάει λίγο, σαν να δουλεύω σε φαστφουντάδικο θα είμαι, αλλά εντάξει, θα τα βρούμε.

    @whisperer, καλά κάνεις και δεν θα με προτιμήσεις. Αν εσύ είσαι καλύτερος στο αντικείμενο, θα σε προτιμήσω εγώ. Έχω ένα χαλασμένο γόνατο.  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Αν νομίζεις ότι η αυθάδεια είναι ανεκτή από την διεύθυνση, θα έρθεις με το άνω outfit αύριο να επιχειρηματολογήσεις ενώπιον του Δ.Σ. 
     
  12. brenda

    brenda FU very much