Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ζητάμε εναν έντιμο συμβιβασμό  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @bumblebee ευχαριστω και ανταποδιδω

     
  3. Elune

    Elune Priceless

    Μια αμοιβαία, επωφελής λύση...
     
  4. Elune

    Elune Priceless

    Δεν κάνουμε βήμα πίσω - θέλουμε λύση, όχι ρήξη
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το κορμι μου το αλανι, ποσους φονους εχει κανει, ποσους φονους εχει κανει και ο νομος δεν το πιανει.   

    Επειδη ειμαι υποτακτικη με αρχες, οχι αστεια, θα σας παρακαλουσα λιγακι να μου δωσετε μια πιστωση χρονου, να εβρω εναν Κ στα μετρα μου απο κανενα ψυχιατρειο, να με συνοδεψει στο καταπληκτικο αυτο summer camp <<Bumblelune>> που μολις μου προταθηκε, δεν ειναι σωστο να ερθω ασυνοδευτη.

    Επισης θα ηθελα να ρωτησω το εξης : Βεβαιωση παρακαλουθησης σπουδων θα παρω να το βαλω καδρο στον τοιχο να το καμαρωνω ή εισαστε τιποτα παπατζηδες   ;!
     
  6. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Το λουλούδι στην @vanilla30 απο μένα  
     

    Μυρίζει υπέροχα  
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Αχα...τι εκανα και μου το προσφερεις;!
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν έκανες κάτι, ήθελα να δείξω ότι είμαι ένας ευγένεστατος Κύριος   Το ξανάκανα πρίν από 2015 χρόνια.
    Υπομονή 9 μήνες   Εχω σχέδιο  
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εκτός απο τον Αντίχριστο ,που έχει ήδη γεννηθεί κατα την έγκυρη Ελεύθερη Ωρα, σε 9 μήνες θα μας προκύψει και Επίχριστος.
    Και τότε θα ηχήσουν οι 7 σάλπιγγες.
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...σόρρυ ,@bumblebee ,δεν μπορώ να κρατήσω μυστικο, γαμώτο μου! 
     
  11. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Οοοοοοο μα τι Κυριος!
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Γιατι το κάνες ; Αφου με τα καπιταλ κοντρολ τα 30 αργύρια θα τα πάρεις σε 300 χρόνια   Εκανες μαλακία