Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. Elune

    Elune Priceless

    Δεχόμαστε την πρότασή σου, καθότι δεν φοβόμαστε τον ανταγωνισμό. Για να είμαστε σοβαροί, δεν υπάρχει ανταγωνισμός...
     
  2. angel42

    angel42 Regular Member

    Χαχαχαχα... Αν συνφωνήσουν και τα κορίτσια με τη διατύπωσή Σας, Ενημερώστε που να στείλω το πακέτο Μου... Προσοχή κατά την απομάκρυνση του φίμωτρου... Είναι απροβλέπτως δαγκανιάρικα... Ανεκπαίδευτα γαρ... Α.
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Oh shut up already. Καλά Χριστούγεννα  
     
  4. angel42

    angel42 Regular Member

    Αγαπητοί Μπαμπλούνε, Έχω την εντύπωση πως στη σχολή της Estelwen το shut up θα πηγαίνει σκοινί κορδόνι... 'Εχω επίσης την εντύπωση ότι το πακέτο Μου θα χρειαστεί μπόλικες δόσεις από δαύτο... Βλέπω να κερδίζουν πόντους μέχρι στιγμής... Καλά Χριστούγεννα σε όλους... Α.
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ειδικά στην σχολή των Μπαμπλούνε δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Εδώ ο @bumblebee μου είπε ότι έπρεπε να τους κοιτάξω στα δόντια, οπότε το πολύ να ανταλλάξουν δαγκωματιές. Να κάνετε αντιλυσσικό στους μελλοντικούς εκπαιδευόμενούς σας, καλού-κακού.
    Από την άλλη, αν τα στείλετε σε μας, θα τους αναλάβει η @Siren_Peisinoe που έχει πείρα με μαστιγοκαμτσικοφλογκέρια, διαθέτουμε τείζερ και διάφορα άλλα. Αν και πιστεύουμε ότι η καλύτερη εκπαίδευση γίνεται μέσω της πειθούς, και γι' αυτό έχουμε κύβους ζάχαρης και μικρές καραμέλες για επιβράβευση. Έχουμε επίσης και την @sokolata η οποία θα εφαρμόσει απάνω τους τη μέθοδο "Εξάντληση Μέσω Συνεχούς Σαρκασμού" και θα τους δαμάσει σε χρόνο μηδέν, προκειμένου να μην υποστούν τις κοφτερές της κουβέντες.

    ΥΓ Παρατηρείστε επίσης ότι ο εκπρόσωπος της Μπαμπλούνε, ο @Elune, σας μίλησε στον ενικό, πράγμα που εγώ δεν διανοήθηκα να κάνω... Δικιά σας η επιλογή, όπως σας έλεγα    
     
  6. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Ωπ, τι έχασα;
     
  7. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Βρε @Estelwen εγώ από την στιγμή που είμαι δικός σου apprentice ανήκω στην δικιά σας σχολή; Δεν θέλω μαστιγοκαμτσικοφλογκέρια πάντως, θενκ γιου βέρι μάτς.
    Να σας φοβάμαι;  
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μπρε συ. Απρέντις ιζ νοτ στιούντεντ. Θα έχεις άλλα καθήκοντα. Ως Dom in Progress θα είσαι Teacher Assistant και υπεύθυνος εργαστηρίου, οπότε και θα έχεις και τη δυνατότητα να εξασκηθείς στους/στις φοιτητές/τριες, αρχικά υπό επίβλεψη, μετά μόνος σου.

    What say you?
     
  9. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Με βρίσκετε απόλυτα σύμφωνο .  
     
  10. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Βρε παιδιά, πως δημιουργώ προσωπικό άλμπουμ φωτογραφιών; Στο προφίλ μου;  
     
  11. angel42

    angel42 Regular Member

    Αγαπητή Estelwen, θα παρακαλούσα να μην εκλάβετε τα όσα Πω, ως προσπάθεια να σας λοξοδρομήσω από τις εκπαιδευτικές μεθόδους σας... Είμαι σίγουρη ότι προέρχονται από μακρά και ιδία πείρα, η καλύτερη δυνατή συστατική επιστολή για Εσάς και τις συνδασκάλισσες σας... Οφείλω να παραδεχτώ όμως ότι η παραίνεση του @bumblebee είναι σοβαρή και χρήζει προσοχής... Επιθεώρηση χωρίς κοίταγμα των οδόντων και της στοματικής κοιλότητας δεν νοείται ενδελεχής... Ως προς τον αντιλυσσικό όρο, δίκιο έχετε, τα νεαρά εκπαιδευόμενα τείνουν να λυσσάνε με το παραμικρό... Θα φροντίσω να ακολουθήσω τις ιατρικές σας συμβουλές πριν την αποστολή τους... Θεωρώ ότι τα άξια χεράκια της @Siren_Peisinoe θα αναβαθμίσουν τα όρια αντοχής στο ξυλομπερτάκιασμα και θα Με γλιτώσουν από πολλούς προκαταρκτικούς μπελάδες... Θα Σας Έχω αιώνια ευγνωμοσύνη γι αυτό... Τειζεριάστε τους δε μέχρι τελικής πτώσης ή μήπως θα έπρεπε να πω ανόρθωσης... Χρήσιμη και η μέθοδος της πειθούς, εκτός από κυβάκια με ζάχαρη, η επίδειξις διαφόρων μεγεθών σφηνών... Σας το λέω ειλικρινώς και εκ πείρας η θέα τους και μόνο πείθει και με το παραπάνω προκειμένου να τις φάνε... Αρκεί να μην τοποθετηθούν πριν της ώρας τους... Μόλις λάβουν αυτό που ποθούν τα νεαρά λυσσάρικα βλέπετε, ξεχνουν τους καλούς τους τρόπους... Είναι στ' αλήθεια διαολάκια... Στην αγαπητή @sokolata παρακαλώ πείτε να χορηγεί με δόσεις... Αν συνιθίσουν στο πολύ μπινελίκι, τείνουν μετά να τους μπαίνει από το ένα αυτί και να τους βγαίνει από το άλλο... Για τον ενικό των Μπαμπλούνε και Σία, δεν Έχω να σχολιάσω κάτι πέραν του ότι μεταξύ κατεργαραίων, ενικός... Ελπίζω να μη σας κούρασα... Αλλά Μεγάλη του γένους σχολή πάτε να στήσετε, Σας αποστέλω και τις πιο δύσκολες περιπτώσεις... Α.
     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Aγαπητή @angel42, σας ευχαριστώ για το εξαιρετικό σας μήνυμα, στο οποίο επιφυλάσσομαι να απαντήσω λίαν συντόμως.
    Επιτρέψτε μου εντωμεταξύ να στείλω ένα χριστουγεννι
    άτικο μήνυμα στους σεβαστούς @Elune και @bumblebee...

     
     
    Last edited: 25 Δεκεμβρίου 2015