Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παιζουμε;;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 17 Μαϊου 2015.

  1. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Δεν κάθομαι που να σκάτε όλοι μαζί ένας ένας.
     
  2. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Και τις γάτες εξ ίσου, επίσης.
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μπαμ...εγω το χρεος μου το εκανα,εσκασα.
     
  5. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Τώρα πρέπει να σου κάτσω ;      
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κοιτα να δεις και σκασμενη και τυχερη!
    Κατσε...και θα στο κανω το κλυσμα εγω!
    @conner που εισαι;;; ετοιμο στον εχω...
     
  7. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

  8. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Καληνύχτα.  

     
  9. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Άντε παιδιά θα με παίξετε καθόλου, ή θα ποστάρω χαζομαρίτσες μόνος μου; :/
     
  10. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Αγαπητή @angel42. Εσάς επέλεξε η σχολή μας για να σας ενημερώσει ότι το ρανταρ.. της Μπαμπλούνε , εντοπισε από τας γραφάς, σουμποσήμα, αλλά είναι πολύ αχνό ακόμα.
    Μιλάμε για σούμπα..... αποκάλυψη, για σούμπα ανακάλυψη, για σούμπα συγκάλυψη, για σούμπα καυτή - ίντριγκα  .
    Κινείται σαν φίδι, γλιστράει σαν χέλι, επιταχυνει με την ταχύτητα του ποτός  
    Αναμένουμε πιο ισχυρό σήμα...

    Σε περίπτωση, και μόνο, που το σημα καμπανιάσει θα ακολουθηθεί κατά γράμμα το πρωτόκολλο της Σχολης. Θα γινει εισαγωγή της περίπτωσης στο συμβούλιο... θα γίνει μυστική ψηφοφορία των ιδιοκτητών και ακολούθως, σε περίπτωση ομοφωνιας, θα κατατεθεί επίσημη πρότασις  
    Ειμαστε σε φάση αξιολόγησης.

    Μπαμπλούνε ις γοτσιν χερ  

    Συνεχίζεται....
     
    Last edited: 1 Ιανουαρίου 2016
  11. Elune

    Elune Priceless

    Το Συμβούλιο των Jedi Doms είναι ένα Σώμα από εκλεκτούς Doms που είναι υπεύθυνοι για τις Ακαδημίες των Jedi, τον Ναό των Jedi και τις αποστολές που ανατίθενται κάθε φορά σε διάφορους Jedi.

    Αποτελούνταν από κάποια σταθερά μέλη και από κάποια άλλα που άλλαζαν.

    Από τους πιο γνωστούς Jedi που έχουν συμμετάσχει στα Συμβούλια είναι οι εξής :

    Master Yoda , Even Piell, Oppo Rancisis, Mace Windu, Adi Gallia, Saesee Tiin, Plo Koon, Depa Billaba, Ki Andi Mundi, Shaak Ti, Kit Fisto, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker κ.α (από πηγές στο διαδίκτυο).

     
  12. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μπαμπλουνοραντάρ, χειρομάντες, καφετζούδες. Αυτοί είναι οι μέθοδοι της σχολής αυτής;
    Αγαπητή @angel42, σκεφτείτε σοβαρά αν θέλετε να εμπιστευτείτε τα νεαρά αδάμαστα αρσενικά σας σε μια σχολή όπου οι υπεύθυνοι, αντί για επιστημονικές μεθόδους, χρησιμοποιούν μια κρυστάλλινη σφαίρα.
    Φίλοι μπαμπλουνέοι, αντί για σήμα καμπάνα, μήπως βλέπετε στα ταρό άλλο είδος καμπάνας;