Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 12 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Χρησιμο νημα οταν εισαι νεος εδω
    αντι να χανεις χρονο τουλαχιστον επικεντρωνεις σε καποια ονοματα που αναφερθηκαν μεχρι να βγαλεις τα δικα σου συμεπρασματα
     
  2. s/m

    s/m Regular Member

    παρακολουθώ ότι με ενδιαφέρει σαν νήμα και όλους όσους γράφουνε σε αυτό...
     
  3. extreme32

    extreme32 Regular Member

    εμενα ξεχασες. γκρρρρρρρ

    εγωωωωω; ποτε γκρινιαξα ρεεεε;;;;

    εμενα;;;;;;;;;   μπουχουχουυυυυυυυ
     
    Last edited: 14 Δεκεμβρίου 2008
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εγώ όταν θέλω να διαβάσω κάτι όμορφο,σοβαρό και εμπεριστατωμένο,διαβάζω τον extreme32
     
  5. Ουπς! Έχεις δίκιο... Και τον extreme32... (και ούτω καφετζής...   )
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    Κι εγώ. Τον διαβάζω καθημερινά. Έχω πει και στον παπά της ενορίας του, να πηγαίνει να τον διαβάζει πρωί κι απόγευμα. Αλλά ματαίως. Δε λέν' να βγούνε τα δαιμόνια από μέσα του...  



    .
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Παρακολουθώ τις δημοσιεύσεις σου..

    και μετα σου λενε να εισαι ειληκρινης... μου φανηκε πολυ καλο αυτο το τελευταιο και πηγα να το διαβασω στη γυναικα μου να γελασει και αυτη με τις ατακες* των φιλων μου. Νευριασε επειδη ειπες οτι με διαβαζεις καθημερινα. γυναικα:"Καθε μερα γραφεις εκει μεσα;" εξτριμοπουλος: "δεν εννοουσε καθε μερα οτι με διαβαζει βρε. Ηταν λογοπαιγνιο" γυναικα:" καταλαβα .ασε με τωρα δεν με ενδιαφερει θελω να δω τηλεοραση. Κλεισε το γιατι θα το σπασω!!!!!"
    *τωρα που ειπα ατακες διαβαζω τον Fanshaw να δω αν θα βαλει ποτε καμια ατακα μου στις ατακες των μελων ,αλλα πουυυυυ......."
    την Δωρα για να νευριαζω με αυτα που κανει, (και γιατι τα λεει ομορφα και καυληστερα) την γεωργια, τον μαηντ, την female , την sorriso γιατι θελω να τους κανω φιλους μου και να παμε ολοι μαζι για καφε μεθαυριο, (και επισης τα λενε ωραια) την Didi γιατι μου αρεσουν τα παπια της, τον Oolmance γιατι οταν καταλαβαινω τι λεει νοιωθω σοφοτερος, την Eri γιατι ετσι, και κατα καιρους διαφορες κοπελιες που θελω να δω αν ειναι ψιλοδιεστραμενες σαν εμενα, την Μιρελλα γιατι γελουσα και εκλαιγα μαζι, και γενικα κοιταω τα δικα μου για να δω αν μου απαντησε κανεις. μου αρεσει να μου απαντανε. και οταν μου τη λενε μου αρεσει γιατι γκρινιαζω. ΠΟΙΟΣ ΚΑΡΙΟΛΗΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗ ΡΕΤΣΙΝΙΑ ΟΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ:::::
     
    Last edited: 15 Δεκεμβρίου 2008
  8. cider

    cider Kitchen master

     

     

     

     

     
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    με κοροϊδευεις ε;;;;;;;; καλααααααααααα. δεν υπαρχει περιπτερο ομως να γκρινιαξω.....
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    εξακολουθει να μη μου δινει καμια μα καμια σημασια......
     
  11. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Προσπαθώ να διαβάζω όσα περισσότερα posts μπορώ και το βασικό κίνητρο για εμένα είναι η θεματολογία του thread. Διαβάζω με (σχεδόν) ίδιο ενδιαφέρον όσα έχουν να πουν οι γνωστοί, πολυγραφότατοι, ενεργοί συμμετέχοντες - δεν είναι δα και τόσοι πολλοί.
    Δεν χάνω όμως ποτέ καταχώρηση της female γιατί αναρτεί μακράν τις πιο ενδιαφέρουσες φωτογραφίες.
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Πωπω γκρινιααααα:rant: