Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περί κώλου λόγια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος afenthsbikys, στις 7 Μαϊου 2016.

  1. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Λίγο το μαλλί λίγο το φόρεμα το ποσοστό θα ανέβει.. Και αν η τσέπη είναι κ γεμάτη χτυπάει στο κόκκινο.
     
  2. Α όλα κι όλα.. η τσέπη μου πάντα είναι γεμάτη.
    Έχω πάντα μαζί μου τσίχλες και χαρτομάντιλα και τα κλειδιά μου και το κινητο μου και τσιμπιδακια και κουκαλακια για τα ατίθασα μαλλιά μου
     
  3. Γοβάκι?!! Ψηλά τακούνια εννοείς??? Όχι δεν φοράω τέτοια ποτέ σχεδόν. Δεν τα μπορώ τα ψηλά.. μέχρι πέντε έξι πόντους.. από εκεί και πάνω έχω υψοφοβία ..
     
  4. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Είσαι εκπληκτικός άνθρωπος !!
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Χαμηλοτακουνες γόβες οι καλύτερες... Ετσι μπράβο!
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Ρε παλικάρι μου μήπως είσαι στυλίστας...?
     
  7. Το ξέρω.. ευχαριστώ..
    Να σου πω..? μεταξύ μας τώρα.. άν μπορείς πες κανένα καλό λόγο στον αφέντη βικυ ..αλλά μην του πεις ότι στο ζήτησα.. εντάξει?..
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αχαχα πάντως έχω ένα Στυλιαρι για τις κομψες..
     
  9. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αχαχα βαμος αφεντης Βίκυς..
    (γόβες floral) κάτι μοναδικό για την άνοιξη..
     
  10. Ρε άσε τον άνθρωπο να πει την γνώμη του. εμείς οι εκπληκτικοί και κοντοι ανθρωποι είμαστε πάντα ανοιχτοί σε συμβουλές.
     
  11. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Όλοι αύριο Μακεδονία Παλλάς
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τον φίμωσα @sokolata ....?Εγώ απλά προσπαθώ να μάθω το θέλω ,το έχω ανάγκη.....