Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Περι ελέγχου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 12 Μαϊου 2009.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Περι ελέγχου..

    Αυτός που ζήτησε και την δική σου.

    Ο καθένας μπαίνει εδώ στο φόρουμ και λέει το κοντό του και το μακρύ του. Τώρα, αν το δικό μου είναι πιο μακρύ από το δικό σου, αυτό ποσώς με ενδιαφέρει.

    Θεωρώ ότι οι σκλάβες δεν χρειάζονται safeword, εκτός εάν κάνουν σέσσιονς με αγνώστους, για πλάκα, επειδή δεν έχουν τι άλλο να κάνουν, ή επειδή ξέμειναν στα αζήτητα για πολύ καιρό.

    Μία σκλάβα σε σχέση M/s δεν έχει όρια. Ο Αφέντης καθορίζει τα όριά της. Αν είναι μαλάκας Αφέντης, ας πρόσεχε η σκλάβα να έβρισκε κάποιον καλύτερο. Τι άλλο να πω; Τι safeword και τρίχες κατσαρές σε σχέση M/s; Τι να συμβουλέψω η δόλια που κοντεύω να καραφλιάσω εδώ μέσα;

    Αντε, πάω για μπάνιο. Βαρέθηκα.
     
    Last edited: 14 Μαϊου 2009
  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Περι ελέγχου..

    εντάξει dora, ό,τι πεις
     
  3. kardy_

    kardy_ Regular Member




    Ευχαριστούμε για την ευγενική βοήθεια αν και τώρα νιώθω ακόμα πιο μπερδεμένη και θα χρειαστώ για μία ακόμη φορά τις υπηρεσίες σου. Δηλαδή για να καταλάβω, όταν η σκλάβα είναι δεμένη χειροπόδαρα και ο Αφέντης τη μαστιγώνει αλύπητα (σκλάβα γαρ) και την πιάσει μία τάση για λιποθυμία είναι προτιμότερο να πει: «Αφέντη μου, επιτρέψτε στη μικρή σας σκλάβα να σας ενημερώσει, ότι μόλις την έπιασε μία τάση για λιποθυμία» από το να πει «red». Ή ακόμα καλύτερα να του το έχει πει από πριν, δηλαδή «Αφέντη μου, θα με πιάσει μία τάση για λιποθυμία μετά από μισή ώρα που θα με έχετε δεμένη και θα με μαστιγώνετε αλύπητα και σας το λέω από τώρα επειδή έχω και το κληρονομικό χάρισμα».



    Υ.Γ. Από πού προκύπτει ότι βαριέμαι να διαβάζω? Είπα να μη χάνω πολύτιμο χρόνο από όσα έχεις να μου διδάξεις μια και ανέφερες πιο πάνω πως δωρεάν μαθήματα bdsm τέλος. Μήπως βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα? Οι συμβουλές χρεώνονται ή είναι δωρεάν?
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη από τους συνομιλητές μου για το ύφος των ανωτέρω ποστ. Μου συνέβη κάτι προσωπικό και φοβούμαι ότι αντέδρασα με λανθασμένο τρόπο σε λανθασμένο χώρο προς αποδέκτες που δεν μου φταίνε σε τίποτε.

    Συγνώμη. Σας παρακαλώ να συνεχίσετε την συζήτηση αγνοώντας την παρέμβασή μου.
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    rep.
     
  6. Emma

    Emma Contributor

    rep?

    A, πολύ ωραία. Πράσινο φως λοιπόν σε όσους έχουν προσωπικά προβλήματα, να τα ξεσπάνε εδώ και μετά να καθαρίζουν με ένα "συγγνώμη". Πώς δεν το είχα σκεφτεί νωρίτερα;  
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Emma,μηπως εχεις και συ νευρα;
    Ρεπ για το θαρρος της να βγει δημοσια και να πει "συγγνωμη παιδια ,εκανα λαθος."
    Η Δωρα μου'δειξε μ'αυτη τη σταση οτι φοραει παντελονια.
    Συγγνωμη ζητησε.Τι επρεπε να κανει δηλαδη,μετανοιες;
     
  8. Emma

    Emma Contributor

    Eγώ, αγαπητέ μου, όταν έχω νεύρα, δεν τα ξεσπάω σε όποιον βρω μπροστά μου  

    Νόμισα όμως ότι το rep το έδωσες επικροτώντας την όλη συμπεριφορά (απ' την αρχή ως το τέλος, όπως την ανέφερα εγώ παραπάνω).

    Thanks για τη διευκρίνιση