Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιές τα πίνουν?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος pistachio, στις 14 Ιανουαρίου 2011.

  1. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    Αν σηκωθεί και σε φιλήσει αφότου χύσεις;
     
  2. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?


            



    κι όπως σε σπρώχνει να σου βάλει κι ένα δαχτυλάκι μωρό μου....



    εδώ σε θέλω μάστορα......  
     
    Last edited: 6 Μαϊου 2011
  3. Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    ΟΚ, αρκεί να μην είναι μονοφαγού. Πρέπει να ξέρει την αξία του να μοιράζεσαι.  

    Edit: Θα πρέπει να προστίθενται points και για πίπα με χέρια δεμένα πισθάγκωνα, δάκρυα και λυγμούς μετανοίας με μπουκωμένο στόμα, ανάκατα μαλλιά και γονάτισμα με παράλληλο αυνανισμό της πεοθηλάζουσας με κατούρημα κατά τη διάρκεια της πίπας. Αχ.
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2011
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    μα τι κολλημα ειναι αυτο με το "μετα" ? .. μετα το χυσιμο "μετα" δεν υπαρχει .. πεθανε .. σαν να με ρωτησουν αν με πειραζει οταν πεθανω να γραψουν πανω στην κασα ΠΑΣΟΚ ... χεστηκα αμα ειμαι αλλου ...
    βασικα μου αρεσει να με φιλαει και να απλωνω το σπερμα μου σε ολο της το προσωπο με την γλωσσα μου και τα φιλια .. αλλα ειμαι και αρχιπερβαρος ουρολαγνος και θεωρω τα γουστα μου απο στατιστικη αποψη μαλλον αμελητεα για την εξαγωγη συμπερασματος ...
    το μονο προβλημα με εμενα ειναι οτι θελω μετα να την γλυψω και εγω , αλλα με στελνουν να πλεινω τα μουτρα μου για να μην γινει καμια "ζημια" .. και ειναι ξενερωτικο αυτο ...


    να δεις ποσο ανησυχιτικο ειναι εαν ποτε δεν εχεις λαβει τετοιο τηλεφωνημα επι 42 χρονια πηδημητος ....τωρα θα μου πεις .. ρε φιλαρακι εχυσες ποτε μεσα ? .. οχι .. προσεχα ... αλλα τοσο προσεκτικος ειμαι ο πουστης ??? ....
     
    Last edited: 6 Μαϊου 2011
  5. Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    Να δεις πόσο ξενερωτικό είναι το τηλεφώνημα "έχω κάτι να σου πω... έχω καθυστέρηση και πήγα στον γυναικολόγο... είμαι έγκυος".  
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    όντως!


    ο δικηγόρος του διαβόλου!  
     
  7. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    Νομίζω ότι έχω τη λύση στο πρόβλημά σου.
    Λέγεται "69".
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    μμμ .. μια και το ανεφερες ...
    πως γινεται να κανετε δυο πραγματα ταυτοχρονα ... ποτε μα ποτε δεν εχω κανει κατι τετοιο ...
    αλλα θα μου πεις ετσι και αλλιως λοξος ειμαι .. το παστιτσιο το τρωω ξεχωρα τα υιλκα (μπασεμελ , κιμας , μακαρονια) σε ξεχωριστες μεριδες .. , τα μακαρονια .. πρωτα τα μακαρονια και μετα την σαλτσα .. ακομα και την πιτσα ...
    το μονο που κανω ταυτοχρονα ειναι να οδηγω και να τρωω ...
    γινεται να γλυφεις και να σε γλυφουν ???? ... αυτο το 69 που τοσο λενε πως ειναι δυνατο να δινει ταυτοχρονη ευχαριστηση .. τι κανει η σκεψη ? . παλινδρομει ? ...
    δηλαδη τι σκεφτεστε εκεινη την ωρα : "πουτανα οσωνουπο σου ρχεται ..." ή "μελι το μουνακι σου μωρο μου ..." ????? .. δεν μπορω να το κανω ταυτοχρονα ...
    εκτος αμα το 69 ειναι μονο για το θεαθηναι να εχουμε να λεμε οτι καναμε ....
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    Να και κατι που συμφωνουμε.....ουτε εγω το αντεχω, με αποσυντονιζει!
     
  10. Storm

    Storm Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    Συμφωνώ ότι απευθύνεται σε ανθρώπους απογόνους της θεάς Κάλι -που να μπορούν δηλαδή να κάνουν δύο ή και περισσότερα πράγματα ταυτόχρονα.
    Από την άλλη λένε, αν δεν το 'χεις δοκιμάσει, πού ξέρεις ότι δε σου αρέσει;
    Τώρα το τι σκέφτεσαι εκείνη την ώρα... μάλλον δε σκέφτεσαι. (Λέω εγώ τώρα, κουβέντα να γίνεται)
     
  11. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    μεγάλος ντόρος για κατι όχι και τόσο σπουδαίο, το 69
    ειναι για να λέμε ότι το κάναμε, ότι έχουμε ποικιλία κλπ κλπ
    όταν γλύφεις, το κάνεις για την καύλα σου και για να καυλώσεις και τον άλλον
    οπότε ο καθένας πρέπει να είναι απερίσπαστος στο ρόλο του!
     
  12. Selestia

    Selestia New Member

    Απάντηση: Ποιές τα πίνουν?

    Να ξεκινήσω διευκρινίζοντας πως ότι πω αφορά προσωπική άποψη βάση δικής μου εμπειρίας.Πρώτον θεωρώ άτοπο και αβάσιμο να θεωρηθεί κάποια πουτάνα με βάση τις σεξουαλικές της προτιμήσεις είτε αυτή είναι να τα πίνει είτε να δίνει κώλο η και εγώ δεν ξέρω τι άλλο.
    Προσωπικά παλιότερα δεν ήθελα ούτε να ακούσω για τελείωμα στο στόμα,ούτε καν πρόσωπο,βέβαια ανέπτυξα την άποψη αυτή έχοντας δοκιμάσει δυο φορές πριν το αποβάλω απ τη λίστα του τι μ'αρεσει. Κάποια στιγμή το δοκίμασα στην τότε πολύχρονη σχέση μου προσπαθώντας να αναβιώσω κάτι από το χαμένο πάθος δοκιμάζοντας καινούρια πράγματα με κατάληξη οτι καλύτερα να μην το ξανακάνουμε λόγω το οτι το θεώρησε "τσουλέ" όπως χαρακτηριστικά ανέφερε.
    Μετά από καιρό κατάλαβα πως δεν είχα πρόβλημα με το θέμα το ίδιο αλλά με τα άτομα τα οποία απλώς δεν μου το ενέπνεαν.Άρα καταλήγω κι εγώ στο οτι είναι θέμα του ατόμου που έχω απέναντι μου όχι μόνο για το συγκεκριμένο αλλά και για πολλά άλλα.
    Όσο για το 69 εδώ πρέπει να συμφωνήσω κ να αναρωτηθώ...Πως στο καλό το καταφέρνουν;;;Εγώ τουλάχιστον αποσυντονίζομαι πλήρως!   
    Αλλά οκ ο καθένας με τα ταλέντα του