Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια πρωτη διαδικτυακη προσεγγιση σας ξενερωνει τρελα ;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Afsana, στις 17 Ιουλίου 2016.

  1. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    σαν την εξτριμ καμια!!
     
  2. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    πάντως την εποχή του mirc με τις dial up έβαζες ένα who is τα τρία αρχικά της πόλης που σε ενδιέφερε κι έφτιαχνες μία πρώτη λίστα από νικ που σε ενδιέφεραν να καυλεντιστείς!!!
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πέρα από τις κλασικές τυπικές μαλακίες που γράφονται στο τσατ ή σε πμ....


    • Τι κάνεις εδώ..? (Κουκιά σπέρνω...)
    • Πες μου αυτό... (Γιατί..?)
    • Τι ποιος/ποια είμαι? Το νικ μου είμαι! (Χέστηκα, όμως..?)
    • Μα είπα καλημέρα... Γιατί με λες αγενέστατη? (Γιατί μισή ντουζίνα απαντήσεις μετά, είσαι...)
    • Τι να κάνω με αυτό κι εκείνο (Τσίχλες θα πάρεις ή μόνο θα ρωτάς? Πάλι καλά..!)
    • Να σου πω (εσένα)... (Να σου πει ο παππάς στ' αυτί...)
    • Κάνω αυτά κι αυτά (Κοκκινιστό κάνεις..? Σε ρώτησα..?)
    • Τι διαφέρει εκείνο απ' τ' άλλο? (Τι είπαμε πώς κάνεις εδώ χρ'σό μο'...?)
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ω μα ναι, αλήθεια είναι, το έχει βγάλει και φάτσα φόρα στο φόρουμ  
     
  5. voluptas

    voluptas Regular Member

    Καλά χαλαρώστε λίγο. Σοκάρεστε (και καλά) λες και βρίσκεστε στον πολιτιστικό σύλλογο πλεξίματος με βελονάκι και φουρκέτα.
     
  6. didina

    didina ☆☆☆ didina sokolata dina

    Δεν θα έλεγα ότι με ξενερώνει κάποια..για τον απλό λόγο ότι η όποια προσέγγιση με αφήνει αδιάφορη..
    Ειναι λογικο στο παρών φόρουμ να δεχόμαστε μνμ ανεξαρτήτως στάτους..
    Μπορώ πάντα να επιλέξω να μην απαντήσω ή ευγενικά να πω ότι δεν ενδιαφέρομαι..
    Αν καποιος επιμείνει υπάρχει πάντα η επιλογή να τον μπλοκάρω καθώς επίσης κλειστό τσατ..
    Αυτό που με κάνει όμως να γελάω είναι η ερώτηση αν όντως έχω σχέση με τον @Μυθοπλαστης ..
     
  7. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    τι έχεις σχέση ? πάλι τελευταίος το μαθαίνω παλιοκουνελο...  
     
  8. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ξεχασες το

    Είσαι μάστερ .. και εκεί απαντάς - Ναι σεφ...
     
  9. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Το κόκκινο μποξερακι. Α! Για το τσατ λεγατε;
     
  10.  
  11. river of silence

    river of silence Σσσσσσ...!

    δεν μου αρέσει να προσεγγίζω γυναίκες απο δω, απο ενα site.. προτιμώ τον "αληθινό" κόσμο.. οι περισσότεροι-ες ειναι υποκριτές.. και φυσικά δεν θα εμπιστευτώ καμία αρκετά, μέσο ενός site για να βγω μαζι τις.. εδώ απλά εμπλουτίζω της γνώσεις μου.. Λέω την άποψη μου.. ίσος για κάποιους να ειναι αδιάφορη η γνώμη μου, ώμος προτιμώ να την εκφράζω.. δεν καταλαβαίνω γιατί καποιος να θέλει να "γαμήσι" απο εδώ μέσα.. ο κόσμος έξω ειναι γεμάτος με ενα σορό όμορφες - γοητευτικες γυναίκες! θα πρεπει κάποια να μου κεντρίσει παααρα πολυ το ενδιαφέρων για να πω : Οκ, ας την γνωρίσω να δω που θα φτάσει..
    αυτο που μου εκανε ιδιαίτερα εντύπωση ειναι η απότομη και σκληρή στάση σε πολλες γυναίκες.. χαλαρώστε λίγο.. μπορεί να αδικησετε πολύ κόσμο.. εχω στειλει και εγώ inbox σε καποια-κάποιες απλα γιατί πραγματικά μου αρεσε καποιο σχόλιό τους και ήθελα να το συζητήσω.. αυτό, τη να πω άλλο για το θέμα? χαλαρώστε..

    * ας σας έλεγε ο Robbie Williams "hi" ή "Καλήμερα" θα χύνατε πάνω σας! εκει δεν θα σας πείραζε να απαντήσετε.. γιαυτό λεω οτι οι περισσότεροι εδώ είναι υποκριτές.. δειτε το video! λέτε να του έλεγε "δεν σε ξερω"??
    -ολοι οι άντρες ίδιοι ολες οι γυναίκες ίδιες.. χαλαρώστε.. ενα site ειναι.. ο αληθινός κόσμος ειναι εξω απο εδω..

    πολλες, αν οχι ολες, θα κάνατε σαν παλαβές για να βγειτε με *καποιους* απο δω αν ξέρατε πιοι ειναι στην πραγματικοτητα.. Χαλαρώστε λιπών.. ! διασκεδάστε το και μι χαλιέστε!!!
     
    Last edited: 25 Ιουλίου 2016
  12. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Θα μποριυσε να εχει μπει και σε εκεινο το θρεντ για προσεγγθσεις απο την κολαση:
    Βραδυ, αργα, μουρχεται μηνυμα στο τσατ (ενιοτε τα παθρνω ειδηση την αλλη μερα αλλα αυτο τι ριδα, την τυχη μου)
    - Γεια.
    - Γεια.
    - Γουσταρεις να σου γλυψω τις πατουσες?
    - Εμενα?
    - Ναι. Τι νουμερο φορας?
    - τι εισαι εσυ? Αντρας, γυναικα, τρανς, τι?
    - Αντρας ειμαι και στρειτ αλλα εχω πιει και θελω να κανω μαλακιες.

    Τι αλλο θα δω...