Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποια πρωτη διαδικτυακη προσεγγιση σας ξενερωνει τρελα ;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Afsana, στις 17 Ιουλίου 2016.

  1. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    View attachment 74395

    Προφανώς η συγκεκριμένη περίπτωση δεν ανήκει στη κατηγορία ξενέρωμα αλλά σε άλλο επίπεδο. Αυτός ο τύπος με βρίζει χωρίς να με ξέρει από το φετ ακόμα. Κάθε μέρα. Στην αρχή γελασα δεν έδωσα σημασία. Αυτό το μήνυμα όμως μου χτύπησε τον εγκέφαλο. Σκέφτηκα και συνδυαστικά με συμβουλη καποιου να ανεβάσω όλο το screenshot ωστε να φαίνεται το όνομα του αλλά δεν ξέρω αν επιτρεπεται εδώ κάτι τέτοιο.
    Φυσικά εκθέτεις τον εαυτό σου και στον κάθε μαλάκα εδώ μέσα αλλά θα έπρεπε να υπάρχουν και όρια. Το συγκεκριμένο νομίζω πως είναι και τα ξεπερνάει.
     
  2. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    Κάνε αναφορά σε τέτοια μηνύματα. Δεν θα σε ξανά ενοχλήσει.
     
  3. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Αχ αυτος ο αγαπημενος καποτε μου εδινε τις ιδιες ευχες στο ***. Τι εσκασε μυτη και εδω ;;;;
     
  4. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    χαχαχαχα, μου το έστειλε και μένα!!!! Έκανα μια ωραιότατη αναφορά και ησύχασα!!!
     
  5. Afsana

    Afsana Batida de coco


    Μαλαπερδα εμενα ακομα δεν μου ηρθε. Που να παραπονεθω ;;;
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Μου βγαίνουν πιο σαδιστικες τάσεις από μία απλή αναφορά!     
     
  7. Όλες έχουμε πάρει τέτοιες ''ευχές"από αγνώστους !!!!!~μην σου πω και από πολύ '''γνωστούς''' και σε σοκαρω.....!!!!!!!!~
    Απλα δεν δίνεις σημασία. Block αναφορά ότι μπορείς τέλος πάντων και είσαι οκ! Εγώ είχα έναν έξυπνο στο φετ καλή ώρα έτσι και συνέχιζε να κάνει όλο νέα προφίλ απλά για να μου στέλνει καταρες!!!! Εντέλει βαρέθηκε και με παράτησε!
     
  8. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    Δεν ξέρω αν οι άντρες περνάνε τα ίδια με μας αλλά τα δικά μας δεν παίζονται... Από μαλαπέρδες και κώλους, άλλο τίποτα. Όταν μπαίνεις πρώτη φορά όμως στο site, ψαρώνεις και αναρωτιέσαι αν όλα και όλοι λειτουργούν αντίστοιχα...
    Αν δεν απαντήσεις αρχίζουν τα μπινελίκια (ειδικά αν έχεις δηλώσει sub ή bottom). Οι δε "Masters"... σου ζητάνε να τους στείλεις τα βυζιά σου, το γουνί σου, για να δουν "αν τους κάνεις"!!!
    Αν απαντήσεις... αρχίζει το καλό! Τέτοιοι θέλουν τρελό δούλεμα.
     
  9. ThanPerko

    ThanPerko Regular Member

    Υποτιμάς την δύναμη της αγαμίας δεσποινίς.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τώρα αυτό δεν ξέρω αν είναι ξενέρωμα, εγώ το διασκεδάζω.
    Σε γενικές γραμμές το ίδιο έργο το έχω δει να παίζεται πολλάκις.
    Πάμε..

    - Ω Κυρία! Δώστε μου λίγη σημασία και δε θα το μετανιώσετε. Θα κάνω τα πάντα για σας. Τεστάρετέ με. Σας προσκυνώ.
    (κάνω μερικές ερωτήσεις να κόψω κίνηση)
    Ακολουθούν:
    - Ξέρετε, δεν μένω μόνος αλλά με την οικογένειά μου οπότε είναι λίγο δύσκολη η υποταγή πέρα από το σεξ.
    - Ξέρετε, έχω και μία βανιλοσχέση. Δε θα ήθελα να δει τα σημάδια μου.
    - Ξέρετε, δεν είμαι και πολύ του πόνου.
    - Ξέρετε, με τρομάζουν λίγο οι βελόνες. Δε θέλετε κάτι άλλο;
    - Ξέρετε, δεν είμαι και πολύ ευλύγιστος για να με δέσετε στις στάσεις που θέλετε.
    - Ξέρετε, με πονάει η αποτρίχωση με κερί. Να κάνω με ξυραφάκι;

    (Ξέρω που να μην ήξερα!)
     
     
  11. Ερατώ

    Ερατώ Earth without art is just Eh...

    μάλλον!!!  
     
  12. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Α μαλαπερδες ΚΑΙ κωλους ; αυτο παει πολυ !!!
    Καλαααααα