Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Ασχολιαστο.......για ποιο λογο αλλωστε?
     
  2. paraple

    paraple Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Συμπληρωνω,πως θαθελα να γνωρισω απο κοντα ολους τους φιλους που χω στο forum.
    Δυστυχως η αποσταση και το οτι ειναι δυσκολο να μετακινουμε,κανει δυσκολη την επαφη μου μαζι τους,περα απο την ιντερνετικη.
    εδω στο παρτυ της Doras ηταν να παω και δεν μπορω τελικα ,επειδη ειναι μικρο το ανσανσερ της...
     
  3. zou

    zou

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Astrovroxουλα μου γιατι καθεσαι και ασχολεισαι...? προφανως ο Αντρεας δε γνωριζει οτι εμεις γνωριζομαστε σχεδον ενα χρονο... επισης δε γνωριζει το λογο που εγω απλα εκλαψα μπροστα σου... εγω ευχαριστως να τον πω δεν εχω προβλημα...!

    ---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 15:00 ----------

    δεν ειναι θεμα χαμηλης αυτοεκτιμησης... αλλα κατι αλλο που δεν περιγραφεται! οσο για την ψυχη των αλλων, πιστεψε με... ειναι ακριβως το αντιθετο!
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Δεν χρειαζεται μικρο μου να πεις τιποτα σε κανεναν.
     
  5. MasterAndreas

    MasterAndreas Master of Scorpio

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Λοιπόν, εγώ μένω σταθερός στην αρχική μου θέση. Θέλω να σε γνωρίσω το συντομότερο, χωρίς αυτό να εμπεριέχει κάποια δέσμευση, και παραμένω θετικά προσκείμενος, στις όποιες συζητήσεις μας. Φιλιά.
     
  6. zou

    zou

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    ασχολιαστο!
     
  7. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Την Αβαλονια,την Αnasia,την Θαλεια,τον sw ,την κλοκλο,την αστροβροχη,τον JokerGemini και κανα δυο αλλους.
     
    Last edited: 10 Ιουνίου 2011
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    αααα!!! αμα γνωρισεις την κλοκλο να γνωρισεις και τον αφεντη της εχω μαθει οτι φερνει ωραια παστελια , να δεις απο που... απο που...
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Τι?
    Θα ξαναγνωριστουμε? Απαπαπαπαπα!!!! Δεν το αντεχω δευτερη φορα....
     
  10. zou

    zou

    Απάντηση: Re: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    εμενα με εχει γνωρισει για δευτερη φορα... δεν ηταν τοσο τραγικο οσο το λες!!! 
     
  11. KloKlo

    KloKlo Regular Member

    Απάντηση: Re: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;


    Από το Ζευγολατιό τα φέρνει ο Αφέντης μου και μάλιστα γεμάτα μέλι και σουσάμι....
    Τα λατρεύω    
     
  12. Brainstorm

    Brainstorm Regular Member

    Απάντηση: Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

    Τον καλυτερο μου εαυτο