Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Κανεναν τοτε!!!! 
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, μωρέ μαλάκας είμαι...Να σου πω ότι τους έχω γραμμένους τους ψυχολόγους?
    Όμως αν μπλεχτώ ποτέ με καμία ψυχολόγο...
    Θ' αλλάξω γνώμη, να φέρνει και κανά φράγκο σπίτι χαχαχα...  

    Νύχτα boy ( τι μου θύμισες με το boy xaxaxa )
     
  3. Και εγω γραμμενους τους εχω. Αυτους και πολλους αλλους. Νιωθω πιο ελευθερος. Αρκετα.   Και μην τσαλακωνεις τοσο πολυ τον εαυτο σου δεν κανει. Χρειαζεται και αυτο καμια φορα αλλα cool! ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ!  
     
  4. Paladin

    Paladin brattiness loading....

  5. de7

    de7 s

  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν δεν νιώθεις ότι τους χρειάζεσαι, καλά κάνεις. Μην τους ακυρώνουμε όμως, σε κάποιους έκαναν καλό. Αρκεί να μην γράφουμε τους εαυτούς μας φίλε...
    Ως προς τον δικό μου, αυτοσαρκάζομαι ελεεινά, αλλά εκεί που χρειάζεται να με πάρω στα σοβαρά...
    Καλά να είμαι, με παίρνω στα σοβαρά και δεν σηκώνω μύγα στο σπαθί μου...
    Ευχαριστώ για την συμβουλή πάντως, ειλικρινά  

    Ως προς τ' άτομα που θα ήθελα να γνωρίσω.,,
    Αυτό το νήμα το είχα "ξεθάψει" κι εγώ κατά Δεκέμβρη μεριά, αν θυμάμαι καλά...
    Κάποια από τ' άτομα που είχα αναφέρει τότε, τα γνώρισα ήδη...
    Δεν χρειάζεται να επαναλάβω τον "έλεγχο" ( με κάποιες αφαιρέσεις )...

    Σίγουρα θα ήθελα να γνωρίσω πάνω απ'όλους το φιλαράκι μου τον Διομήδη...
    Ξέρει εκείνη χαχαχα... 
    Και αν δεν αναφέρω το nick της, έχω λόγο ( τίποτε το "πονηρό" ), που είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνει...
    Σε κάθε περίπτωση είμαι σίγουρος, ότι εδώ είναι γεμάτο από ενδιαφέροντες ανθρώπους...
    Και ότι ίσως τα πιο "κρυφά διαμάντια" να είναι εκείνοι κι εκείνες, που γράφουν από ελάχιστα έως καθόλου...

    Επίσης τον @spartacus θα ήθελα να συναντήσω, γιατί αν μη τι άλλο το παλικάρι και μουσικά ακούσματα που γουστάρω έχει...
    Και μου αρέσει η "φλόγα" στον τρόπο έκφρασης του...
    Ενώ θα ήταν μεγάλη απόλαυση να βρισκόμουν στο ίδιο τραπέζι με τον @underherfeet και τον @MasterJp και να χαζεύω σιωπηλά συζήτηση τους για BDSM η πολιτική... 

    Υ.Γ. Το ανηψάκι μου η @Marlen Daudaux μένει ακόμη το "απωθημένο" μου χαχαχα...
    Αλλά είμαι σίγουρος, ότι κάποτε θα καταφέρουμε να συναντηθούμε εγώ κι εκείνη... 
     
    Last edited: 15 Απριλίου 2015
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor


    Όχι, όχι. Η προηγούμενη επιθυμία σου μετράει σαν 1η τοποθέτηση. Άσε, που ακούγεται σαν μία γλυκιά απειλή.  
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Δεν θα πω ονόματα/νικ συγκεκριμένα γιατί ειλικρινά θα ήθελα να γνωρίσω ΟΛΟΥΣ και ΟΛΕΣ με όσους εχω ανταλλαξει απόψεις ή επικοινωνήσει με τον έναν ή τον άλλον τρόπο.
    Βλέπετε είμαι παλαιας κοπής και το μυαλό μου έχει μάθει να χρησιμοποιεί και τον ήχο και την εικόνα για να "μεταφράζει σωστά" αυτά που μου λέει ενας συνομιλητής.

    Ευελπιστώ οτι σύντομα θα γίνει ξανα κάποια συνάντηση και θα γνωρισω κάποιους.
     
  9. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Λίγο "διπλωματικό" ίσως, αλλά είναι αλήθεια .... και το εννοώ !!!
    Θα ήθελα να γνωρίσω κάποια στιγμή όσους και όσες κατά καιρούς μου έκαναν έστω και ένα "like" για δύο απλούς κι αυτονόητους λόγους :
    1) για να τους ευχαριστήσω που με επιβράβευσαν και
    2) επειδή θεωρώ πως πραγματικά αξίζουν να τους γνωρίσω .....
    είτε γιατί πιστεύω (Υποκειμενικό) ότι είναι πολύ ευγενικά κι αξιόλογα άτομα,
    είτε απλούστατα γιατί ταιριάζουν οι απόψεις, οι προτιμήσεις και τα θέλω μας ! ☺
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το like είναι μεγάλος ρουφιάνος, trust me.
     
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Αν και είμαι πιο παλιός από σένα εδώ (αδρανής μάλλον ομως), είσαι σίγουρα πιο έμπειρη από εμένα (στα like τουλάχιστον) , οπότε η λογική μου λέει ότι έχεις απόλυτο δίκιο !
    Ωστόσο και παρόλα αυτά .... ... το like αποτελεί ένα απλό και πρώτο στοιχείο ένδειξης προσοχής τουλάχιστον και έναυσμα να γνωρίσεις καποιον/α !!!
    Σ' ευχαριστώ! ☺
     
  12. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    νομίζω πως όποιον ηθελα να γνωρισω απο το φορουμ τον γνώρισα αλλα το πιο ενδιαφερον στοιχείο ειναι πως μεσα στην θολουρα και την υπερβολικη προβολή αποψεων ιδεων προσώπων χαρακτηρων εξυπναδας στα σοσιαλ γενικα και ειδικα, εδω συναντησα μια περίεργη ισορροπία.

    μεχρι νεωτερας.

    και για τις 2 τωρινες απόψεις μου.