Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    μας εχει συμπαθησει η κυρια Μαδαλενα.. μας ψαχνει και μας βρισκει ...  
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    δεν μπορω να καταλαβω τη σχεση εχουν αυτα που λες με το νημα!εχω ενα προαισθημα πως κανεις δεν εδωσε σημασια τη λεει.ουτε για σεξ μιλαει ουτε για ραντεβου κλπ.οταν πας σε ενα μιτινκ με ποιον θα μπορουσες να πεις 5 κουβεντες ευχαριστες.εγω αυτο καταλαβα.ισως να κανω και λαθος
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ποιά παγίδα να κρύβεται άραγε πίσω απο τις λέξεις του σατανικού James_Bondage; 
    πόσοι έχουν πέσει μέσα από το 2011 ; 
    ποιά μυστηριώδης δύναμη κρατάει αυτό το ύπουλο νήμα ενεργό συνεχώς εδώ και τέσσερα χρόνια; 
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ελπιζω να κανεις πλακα, ετσι ?
     
  5. διαφωνω φιλτατε .....μπορει τα ελατηρια του νηματοθετη να μην ηταν και τοσο σατανικα μπορει απλα να ηθελε να φερει τους ανθρωπους ποιο κοντα.......  
     
  6. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ναι βρε παιδί μου δεν αντιλέγω... αλλά,...να, ... μ 'ολ' αυτά που διαβάζω recently,...προβληματίζομαι... 
     
  7. σ` αυτό ένα δίκιο το έχεις ... μη σου πω και δύο....  
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    δεν ξερω εσεις τι καταλαβατε,
    αλλα εμενα μου ηρθε αυτη η σκηνη στο μυαλο

     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Kούρασες και το ξέρεις. : ))

     
     
    Last edited by a moderator: 28 Ιουλίου 2015
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    να την παλι !

    μελι εχω ρε γμτ...
     
  11. Elune

    Elune Priceless

    Ρε φίλε έχει παραγίνει το κακό. Δεν έχεις με κάτι άλλο να ασχοληθείς; Νομίζω, στο τέλος πως θα το πιστέψεις και εσύ ο ίδιος ότι δεν σε φτύνουν, αλλά βρέχει σε όλη την επικράτεια.

    Παράλληλα, βλέποντας, όλα τα quotes που έχεις κάνει τον τελευταίο καιρό καιρό με την @Mad αλλά και τα reports (που έκανες) και επειδή μάλλον το χιούμορ σου είναι επιπέδου παιδιού δημοτικού, δεν θα σε προκαλέσω σε πνευματική μονομαχία, καθώς είναι ολοφάνερο ότι είσαι άοπλος.

    Καλή συνέχεια... και εύχομαι στο μέλλον να έχεις λιγότερη πικρία !
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αλλοι που δεν βλεπουν παντου ιστοριες συνωμοσιας ισως το βλεπουν ετσι παρεμπιπτόντως λατρεμενη ταινια