Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιους από το forum θα θέλατε να γνωρίσετε απο κοντά;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος James_Bondage, στις 4 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Elune

    Elune Priceless

    Θα σε κάνει report! Τσάμπα το ανέβασες  
     
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    νυσταξα  
     
  3. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    φιλε.. και που να σφιξουν οι ζεστες ... να σαι καλα, με εκανες και γελασα  
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Στο χωριό μου λένε ότι όταν παίρνει φωτιά το σπίτι του γείτονα, είναι θέμα χρόνου η φωτιά να έρθει και στο δικό σου σπίτι... 
     
  5. ΣΩΣΤΟΝ....γι αυτο εισαι απο τ ατομα που θελω να γνωρισω....αμα πιασουμε φωτια να βοηθησεις στην κατασβεση....    
    Υ.Γ την καλημερα μου φιλτατη και συμπαθεστατη ...  
     
  6. papadokori

    papadokori Regular Member

    προσωπικά θα ήθελα να γνωρίσω το maskoforo  
     
    μου φαίνεται πολύ γελείος ο τύπος  
    απο τα χρίνια του Ben Hill show είχα να γελάσω τόσο πολύ
     
  7. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τελικά μόνο ποιες και ποιους θέλουμε να γνωρίσουμε δε λέμε (και δε διαβάζουμε).

    Τουτέστιν... ή όοοολοι πια έχουμε γνωριστεί μεταξύ μας και δεν το καταλάβαμε ή δεν είναι καιρός για γνωριμίες.

    Για να μιλήσω λίγο πιο σοβαρά, νομίζω πως πάντα υπάρχουν και θα υπάρχουν έστω και λίγα αξιόλογα κατά την κρίση μας άτομα, που ίσως κάποια στιγμή θα θέλαμε να γνωρίσουμε.

    Από την άλλη είναι εξίσου βέβαιο και λογικό κάποια άλλα άτομα να μη θέλουμε ποτέ να τα γνωρίσουμε. Είμαστε μικρογραφία της κοινωνίας με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Ούτε εμείς είμαστε σε όλους αρεστοί αλλά ούτε και όλοι σ'εμάς. Κυρίως λόγω συμπεριφοράς και "τρόπων".

    Σημασία έχει να κρατάμε ό,τι καλό μπορούμε, χωρίς γκρίνια και μουρμούρα. Προς τι τόση "ξινίλα", ρε παιδιά;

    Επίσης κατανοώ ότι η απάντησή μας στο ερώτημα του νήματος μπορεί και να μην είναι πάντα η ίδια. Όμως κάποια πολύ συγκεκριμένα άτομα θέλω πραγματικά κάποια στιγμή να τα γνωρίσω. Και φυσικά μιλάμε για απλή γνωριμία και όχι κάτι άλλο.
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ο Τσιπρας φταει για ολα  
     
  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τι να κάνει κι αυτός στα πόδια της Μέρκελ σκυμμένος; "Πιάστηκε" ο έρμος τόσους μήνες στα γόνατα.
     
  10. παπα μας πουλαει .......ειναι λατρης του bdsm υποτακτικης ψυχολογιας.... του αρεσει στα 4 με στραπον απο την μερκελ.......  
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Νιώθω πολύ καλά, έτσι όπως ακριβώς είμαι, που δεν με ξέρουν, δεν τους ξέρω και όλα καλά.
    Όλοι οι άνθρωποι ζηλεύουν.


     
  12. folha

    folha deja vu

    Για φαγητό με τους peinas? και soutzoukakia!!!