Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο από τα παρακάτω Sex Toys προτιμάτε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος O_Daskalos_sou, στις 13 Φεβρουαρίου 2007.

?

Ποιο-α από τα παρακάτω Sex Toys προτιμάτε?

  1. Χειροπέδες

    41,1%
  2. Δονητή

    35,8%
  3. Μαστίγιο

    46,5%
  4. Durex Vibrator Rings

    6,0%
  5. 'Αλλο

    24,8%
Multiple votes are allowed.
  1. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

  2. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Δεν συμφωνω με αυτο που λες. Η υπογραμμιση δικη μου. Με τα κινεζικα, γενικα, δεν τα παω καλα.

    Υπαρχει λογος που το original εχει (π.χ.) 100€ και το κινεζικο 5€. Ενταξει, οχι 5€, υπερβαλλεις, αλλα πολυ πολυ φτηνοτερο. Ειτε ειναι τα υλικα, ειτε το μεγεθος, ειτε ειναι μαϊμουδιά, χίλιοι λόγοι....

    Δες στις δυο φωτο μια συγκριση του "πραγματικου" με τη "μαϊμου". Οτι δινεις παιρνεις...
    Εχει και το Jumbo κολαρα σκυλου με 3€...

     
    Lovense Nora (δονουμενο, παλλομενο, με περιστρεφομενη κεφαλη και remote bluetooth) 120€ vs κινεζικο απο sex shop (δονουμενο με ταχυτητες) 40€
    ( Το κιτρινο χρωμα οφειλεται οτι δεν εχω πλεον το αντικειμενο αλλα απο την συσκευασια εκανα εκμαγειο )

     
    Χειροποιητο φλογγερ με ξυλο/δερμα 100€ vs πλαστικο απο sex shop, απο "bdsm set" (μαζι με αλλα αξεσουαρ) 35€
     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2019
  3. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τι έλεγες;  

     
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

     
     
  5. Δεν ανέφερα ότι όλα τα αντικείμενα είναι εφάμιλλης ποιότητας, είπα πολλά.
    Σαφώς και δεν είναι ίδια σε κατασκευή ή σε ποιότητα (ενδεχομένως) ωστόσο σε όσα έχουν πέσει στα δικά μου χέρια και έχω μπορέσει να συγκρίνω, δεν βρήκα διάφορες που να με απετρεπαν από το να διαλέξω την φθηνότερη βερσιόν.

    Και σαφέστατα δεν αναφερθηκα σε φλογκερ, εκεί είναι η νύχτα με την μέρα. Το ένα κάνει δουλειά και το άλλο είναι καλούτσικο στο να διώχνει μύγες.
     
  6. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Επειδη ειναι sex toys και τα βαζετε μεσα σας, μιλαω γενικα, και επειδη ειναι θεματα υγειας & υγειινης, καλο θα ηταν να ριξετε μια ματια εδω, ετσι για γενικη ενημερωση.


    Αυτο ΔΩΡΟ απο μενα.

    Sex Toy Cleaning & Material Information Guide
    http://dangerouslilly.com/sex-toy-reviews/sex-toy-care-and-maintenance/
     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2019
  7. Μάλιστα, ευχαριστούμε  
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    κανουμε οτι μπορουμε να γινει αυτος ο πλανητης περισσοτερο χαρουμενος και λιγοτερο τοξικος.  
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Προσωπικα εχω φαει αρκετο bulling και δυσφημιση απο διαφορους κομπλεξικους και τοξικους,
    αλλα νααααα στην καραπουτσαρα μου, Μου, ΜΟΥ, με οποια ορθογραφια και να επιλεξουμε....  
     
  10. Stelios_X

    Stelios_X "Πείρα είναι το σύνολο των σφαλμάτων μας." Ο.W.

    Θααααα το φτιάξω εγώ μια μέρα το e-shop, που θα πάει! Όνομα: "Ό,τι αρπάξει ο κώλος σας"
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Σ αγαπαω μ ακουςςςς...
    σε λατρευω μ ακουυςςς....

     
     
  12. MasterK_SlvE

    MasterK_SlvE Τιποτα δεν ειναι λαθος οταν σε κανει ευτιχισμενο