Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιο ειναι το Χρωμα σας ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Yiannis, στις 10 Ιουνίου 2007.

?

Tα Χρωματα που προτιμάτε...

Poll closed 25 Ιουνίου 2007.
  1. Μελαχρινές / Μελαχρινοι

    60,0%
  2. Ξανθιες / Ξανθοι

    10,0%
  3. Καστανοξανθες / Επισης

    15,0%
  4. Κοκκινομαλλες.

    15,0%
  1. Emma

    Emma Contributor

    Τα μαλλιά και τα συναφή είναι το τελευταίο που με νοιάζει στην επιλογή συντρόφου.

    Αν μιλάμε όμως γι' αυτόν με τον οποίο είμαστε ήδη... μελαχρινός με μερικές γκρι τριχούλες (και ΌΧΙ δεν φταίω εγώ που άσπρισε απ' τα 25 του  )
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν εχω ιδιαιτερη προτιμηση!
     
  3. female

    female Contributor




    Αυτή την εποχή... Bleu de Prusse, ΛΟΛΛΛΛΛ...

    Το μόνο κακό, είναι ...ελαφρώς θανατηφόρο και σε πολύ μικρές δόσεις. Τζιζ...



     
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Μαύρο...από ρούχα,παπούτσια,μαλλιά μέχρι μάτια...οτιδήποτε πάνω της
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και εγώ δεν ασχολούμαι με τρίχες. Άρα απέχω από αυτή την ψηφοφορία. Φυσικά δεν μου αρέσουν οι καραφλές. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι ο χαρακτήρας Της και αν υπάρχει πνευματική επικοινωνία. Μετά είναι όλα τα άλλα.
     
  6. lina

    lina Regular Member

    Γκρίζα και μακριά
     
  7. lina

    lina Regular Member

    Οχι κάτι σε #*#*#*#*ς  
     
  8. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Το σιγουρο ειναι οτι αν δεν μου αρεση το χρωμα των μαλλιων της η την κουρευω γουλι και την κανω πετ, η την στελνω κομμωτηριο για βαψιμο αν εβδομαδα μεχρι να πετυχη η αποχρωση που θα μου χαριζη ευχαριστη οπτικη. Καθε λαθος αποχρωσι θα σημενη και μια καινουργια τιμωρια αναλογα την συγκεντρωσι της στη αποφασι επιλογης χρωματος. Ευχαριστω τις εταιριες καλυντικων που εχουν πολλες αποχρωσεις, και συνεπως υπαρχη εδαφος για τιμωρια.
     
  9. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Σε άντρες.. Καστανούς.

    Σε Γυναίκες Φυσικό Καστανόξανθο ή Κόκκινο,αλλά να τις πηγαίνει..εχω δει κοκκινομάλλες και είχα φρίξει!!!
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Ξανθό και κόκκινο...θέλει και ρώτημα;  
     
  11. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    και βέβαια θέλει... τι εμείς οι μελαχρινές είμαστε στο φτύσιμο τελείως;      
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

      
    Τι λές βρε? Εγώ είμαι εδώ! Δεν υπάρχει πιο μοιραία πιο έξυπνη πιο όμορφη πιο πιο πιο από μια μελαχρινή Γυναίκα !