Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 7 Ιανουαρίου 2012.

  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Ο καθενας εχει κατι μοναδικο
    Αυτο το σημειο που εκπεμπει ερωτισμο στα ματια αυτου που τον ποθει το κανει αυτοματα το πιο καυλιαρικο απο ολα

    Λατρευω τις ματιες οχι απαραιτητα το χρωμα/σχημα των ματιων αλλα τις ματιες μου συνοδευουν σαγηνευτικα το προσωπο
     
  2. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    οι λεπτοί αστράγαλοι και καρποί
     
  3. ellianna

    ellianna Regular Member

    η φωνη...το σταθερο Του βλεμμα καθως με κοιταει..ο τροπος που μου μιλαει χωρις να μου πει κατι!μετα τα χερια,πως τα χρησιμοποιει,πως εκφραζεται μεσα απ αυτα κ γενικα η ενεργεια που μου βγαζει.. μεχρι τωρα ενα βλεμμα μου χει μεινει
     
  4. de7

    de7 s

    Ευχαριστώ για την αφιέρωση, λατρεύω τον Fassbinder, ιδιαιτέρως το συγκεκριμένο έργο και το Querelle. Θα διαφωνήσω, όμως, συνολικά με το κείμενο του Κου Ραφαηλίδη και κυρίως όσον αφορά στο ότι ερμηνεύει και δικαιολογεί τη γυναικεία ομοφυλοφιλία μέσα από την αναφορά στον άνδρα. Κατά την άποψή μου, "Τα πικρά δάκρυα της Πέτρας φον Καντ" σκιαγραφούν επί της ουσίας τον μερισμό της εξουσίας σε μια οποιαδήποτε ερωτική σχέση, πώς αυτός εξελίσσεται, ανατρέπεται ή μετουσιώνεται ανάμεσα σε οποιαδήποτε φύλα και ανεξαρτήτως σεξουαλικού προσανατολισμού. 
     
  5. το κατάλληλο εκείνο σημείο που εξαφανίζεται κανείς.
     
  6. Συμφωνώ. Η εξουσία δεν έχει φύλο και σεξουαλικό προσανατολισμό. Αν κάτι την προσδιορίζει, αυτό είναι η ανάγκη και το διακύβευμα...
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αναλόγως , κάθε φορά κάτι διαφορετικό.
    Τα στάνταρ είναι ματια χέρια και στα δυο φύλα
     
  8. gero

    gero Regular Member

    Οι γυμνασμενες γυναικειες γαμπες
     
  9. silvershadow

    silvershadow New Member

    Σαν τον γυναικειο κωλο δεν υπαρχει...
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Με πιανω πολυ συχνα να καυλωνω με αντρες κοντοκουρεμενους.... 
     
  11. prodigal sub

    prodigal sub ΠαΝούργα Premium Member

    Η φωνή και τα δάχτυλα, ειδικά όταν κρατάν τσιγάρο...