Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 7 Ιανουαρίου 2012.

  1. Brainstorm

    Brainstorm Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Οτιδηποτε ειναι ωραιο πανω της.

    Ο,τι δεν ειναι, φροντίζω να το βλέπω απο την μεριά που θα μου αρέσει, για να έχω ως τελικό αποτέλεσμα να λατρεύω την ίδια όπως πραγματικά είναι και όχι απλά με τα μάτια μου.
     
  2. θάλασσα

    θάλασσα Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Το βλέμμα..

    Τα χέρια..

    Το στόμα.. (λεπτα χειλη απαραιτήτως)
     
  3. Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Δεν ψουνίζω στον χασάπη. Μ' ενδιαφέρει το ψυχοσωματικό σύνολο και το πώς εκφράζεται αυτό.
     
  4. annia24

    annia24 Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    το βλεμμα πρωτο και καλυτερο..
     
  5. Red Star

    Red Star Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    .......το βλέμμα της, ο τρόπος που περπατάει, το χαμόγελο της,ο κώλος της, τα μαλλιά της, η κοιλιά της, το σχήμα του προσώπου της, ο τρόπος που κάθεται σε μια καρέκλα,ο τρόπος που σηκώνεται απο την καρέκλα, η μύτη της ο τρόπος που σε κοιτάει, ο τρόπος που δεν σε κοιτάει, και μετά.......ξαφνικά μιλάει.....και αυτό τα καθορίζει όλα, αν νιώσω όμορφα την ώρα που θα την ακούω να μιλάει τότε αυτό γίνεται το πιο ερωτικό στοιχείο της.
     
  6. dimitrisg

    dimitrisg Regular Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου!
     
  7. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Κάθε κοπέλλα- γυναίκα έχει εκ φύσεως, για να μην πω εκ γενετής κάτι ιδιαίτερο που αποτελεί το "βαρύ πυροβολικό" των ερωτικών της σημείων.
    Το γνωρίζουν όσοι ερωτεύτηκαν πλεον της μιάς γυναίκας γιατί τους τρέλαινε κάτι διαφορετικό στην καθεμιά τους.
    Ενδεικτικά ν' αναφέρω ως παράδειγμα την αναμφισβήτητα ερωτική κα Κάρλα Μπρούνι: Άλλος από εμάς θα την ερωτευόταν για τα μάτια της , άλλος για τα μακριά μαλλιά της, άλλος για το καλλίγραμμο κορμί της, άλλος για το εξαιρετικά "μοδάτο" κι εκλεκτικό στυλ ντυσίματός της κι άλλος [συμπεριλαμβανομένου κι εμού] για την ερωτική φωνή της].
    Οι περισσότεροι όμως από εμάς θα την ήθελαν γιά όλα αυτά μαζί!!!
     
  8. Princess

    Princess New Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Τα δάχτυλα. Δεν μπορώ να μην κάνω συνειρμικές σκέψεις.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το κενο αναμεσα στα ποδια ... να μην ακουμπανε δηλαδη τα μπουτια, ειδικα ψηλα , κατω απο τον μαϊντανο ... και μεχρι κατω τα γονατα , να ειναι το δυνατον παραλληλο (το κενο) .....
    επισης οταν φοραει μαγιω , το ματι παει κατευθειαν στο σχημα του μαϊντανου ... αν ειναι το λεγομενο "λιρατο" με ξενερωνει εντελως εστω και η υπολοιπη να ειναι η Μονικα Μπελουτσι , αντιθετα , ενα φλατ μουνι να διαγραφεται κατω απο το μπικινι , ειναι οτι πιο λαχταριστο
     
  10. Emiris

    Emiris Regular Member

    Re: Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Συγνώμη για το off-topic, το κάνω μόνο και μόνο γιατί δεν είναι αλήθεια αυτό το «αναμφισβήτητα» που λες.

    Την κυρία Μπρούνι τη βρίσκω εξαιρετικά άσχημη. Πολλά τα άσχημα σημεία επάνω της, και κυρίως το άσχημο πρόσωπό της, αλλά και το ξερακιανό χωρίς καμπύλες, αδιάφορο κορμί της. Όμορφο σημείο πάνω της δε βρίσκω.

    Και προς Θεού, δεν έχω τίποτα μαζί της, ούτε μου έχει ρίξει χυλόπιτα στο παρελθόν.  
    Απλά στεναχωριέμαι όταν κάποια άσχημη διάσημη με προβολή βαφτίζεται όμορφη. Είναι αδικία για τις τόσες άσημες πραγματικές κούκλες που κυκλοφορούνε καθημερινά τριγύρω μας, στο λεωφορείο, στα έδρανα του πανεπιστημίου, στα γραφεία μας κ.ο.κ.

    Η γυναικεία ομορφιά πάνω από όλα.
    Τον τίτλο της όμορφης δεν τον χαρίζουμε σε καμία που έχει μέσο. Η γυναικεία ομορφιά οδηγεί στη λατρεία, και αυτές οι εξετάσεις πρέπει να μείνουν αδιάβλητες!




    ΥΣ: Με σεβασμό σε όσους ενδεχομένως για κάποιο περίεργο λόγο αρέσει πραγματικά η συγκεκριμένη κυρία. Εγώ απλά τη γνώμη μου είπα. Και δείξτε επιείκεια γιατί είμαι κλειστόμυαλος.  
     
  11. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    Αγαπητέ Emiris, η άποψη που διατυπώνεις κι είναι απόλυτα σεβαστή από μένα, αποδεικνύει ακριβώς το πόσο υποκειμενικά βλέπει καθένας μας την γυναικεία ομορφιά. Καμιά φορά [τα έχουμε ξαναπεί] ο ερωτισμός μιας γυναίκας δεν εκπέμπεται μόνον από συγκεκριμένα σημεία του σώματός της, αλλά από το γενικό σεξ- απήλ που εκπέμπει, σα ν' ακτινοβολεί ολόκληρη.
    Την κα Μπρούνι δεν την ανέφερα σαν δείγμα εξαίρετης κι ανυπέρβλητης ομορφιάς και θα συμφωνήσω μαζί σου ότι άπειρες κοπέλλες της διπλανής πόρτας, που κινούνται ανώνυμα γύρω μας, ανάμεσά μας, μες την καθημερινότητά μας είναι αληθινές καλλονές στην εμφάνιση και υπέροχες στην ψυχή, με προσωπικότητα που αξίζει να τραβήξει την προσοχή μας και αντάξιες του ερωτικού μας πόθου.
    Η κα Μπρούνι αναφέρθηκε ως παράδειγμα από μένα για τα διαφορετικά δυνατά ερωτικά σημεία που θα μπορούσε ένας άντρας να βρει πάνω της.
    Και προσωπικά εμένα με γοητεύει αφάνταστα, όταν την παρακολουθώ να τραγουδά [στα Γαλλικά φυσικά] με της άκρως ερωτική απαλή και βαθιά φωνή της, χαϊδεύοντας ταυτόχρονα με τα κρινοδάχτυλά της τις χορδές της κιθάρας της.
    Ίσως επειδή μου θυμίζει μια φοιτητριούλα της Φιλοσοφικής, που έκανε το ίδιο σ' ένα απλό φοιτητικό δωμάτιο, με αποκλειστικό κοινό της εμένα- τρελά ερωτευμένο.
     
  12. medicalfetish

    medicalfetish New Member

    Ψηφιζω και εγω βλεμμα αλλα και φωνη, που συχνα τεινουμε να την υποτιμουμε..