Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Vakhos, στις 7 Ιανουαρίου 2012.

  1. BABINOS1

    BABINOS1 New Member

    Απάντηση: Ποιό θεωρείτε το πιο δυνατό ερωτικό σημείο ?

    την ζημια που κανει ο κωλος δεν παινεται με τιποτα!!!!!!ψηφιζω κολαρακι λοιπον!
     
  2. θα συμφωνήσω με 'οσους λένε το μυαλό......αν διεγειρει καποιος το μυαλο εχει κερδισει τα παντα........
     
  3. yagos69

    yagos69 Live with a dream, not a substance

    Εξωτερικά οι πατούσες (φυσικά) και τα μάτια (γενικότερα πρόσωπο και μορφασμοί).
    Αλλά το σώμα δεν είναι κάτι αν δεν μου δείξει ότι αξίζει σαν άνθρωπος.
     
  4. Σαφώς και ένα έξυπνο -δυνατό μυαλό είναι το ερωτικότερο όλων αλλά όσον αφορά την εξωτερική εμφάνιση θα έλεγα ένα φουσκωτο σφιχτό στήθος είναι στο τοπ three! Επίσης βλέμμα που να καθηλώνει και όμορφο πρόσωπο γενικά.
     
  5. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

  6. gazza

    gazza Regular Member

    το βλεμμα και το χαμογελο της
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Η πλατη ή τα χέρια .
     
  8. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Εξωτερικά και εγώ ψηφίζω μάτια. Λένε πολλά τα μάτια.. Μετά, στο στάδιο της γνωριμίας έρχεται το μυαλό. Κι έπειτα τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά του καθενός..
    Εγώ, πχ, είμαι ερωτευμένη με τα χέρια του Κυρίου μου. Είναι γεμάτα αποφασιστικότητα, τόλμη, δύναμη, ρώμη, τρυφερότητα... Τις φλέβες που τα στολίζουν θέλω να τις πιω!!!
     
  9. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    μουνί γιά να μην πω αιδοιον καί με πάρεξηγήσουν οι φίλοι μου στη πιάτσα. Κατά κυριολεξία όμως οποιαδήποτε απόκρυφη γυναικεία σάρκα πού αποκαλείπτεται πρόστυχα μέσα από διάφορες ενδυμασίες
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Σα να λέμε μουνάκιας..
     
  11. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    καί μουνόχλαυλος δεν με χαλάει, φτανει να μην είναι πάρα πολύ ξεχειλωμένο σαν γαμώ τη κολυμπήθρα του πού λένε.
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μουνοπήγαδο που λέει ένας φίλος μου.
    Ααα και φυσικά τα μάτια είναι ερωτικό σημείο, αλλά προέχουν τα χέρια και η πλάτη. Και η φωνή.