Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύ σεξ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 19 Οκτωβρίου 2018.

  1. Discerning

    Discerning Contributor

    Για ποιο λόγο, (να) παίζει ρόλο ή (να) προκαλεί διαφορετική αντιμετώπιση, ιδίως στην Κ/υ, ο αριθμός των ερωτικών συντρόφων της γυναίκας; (Και ποιος θεωρεί, πως λαμβάνει ειλικρινή απάντηση ή δήλωση? Την περνάει ανιχνευτή ψεύδους?)

    Eχει ουσιαστική σημασία το νούμερο; Δεν μπορεί αυτή που έχει πάει με "200", να είναι παρθένα σε πολλά (τόσο σωματικά, όσο και, κυρίως, εγκεφαλικά), με κάποια που την έχουν πάρει "20"? Και εν τέλει, σχετίζεται με την ηλικία της γυναίκας, ο αριθμός των εραστών - συντρόφων;
     
  2. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Εγώ πάντως νιώθω ότι κάνω σεξ κάθε φορά που ακούω την φωνή του corpse σε αυτό το τραγούδι οπότε ο αριθμός μου αυτό τον καιρό έχει ανεβεί κατά πολύ.

     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Έχει δωθεί ο ορισμός του σεξ από την προεδραρα

     
  4. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μπα, υπάρχουν κι άλλοι που μετράνε διαφορετικά
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Εγώ πάντως έχω βγαλει τα one night stands από την καταμέτρηση. Δεν ήταν σεξ, ήταν δοκιμή. Είναι σαν να βάλω ένα φόρεμα στο zara. Οπα το δοκίμασα, δεν σημαίνει ότι θα το πάρω κιόλας.  
     
  6. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μπράβο ρε @Brt ούλα! Με το Zara που έγραψες βρήκα την απάντηση στην ερώτηση του @AlexanderV
    Αυτή!
     
    Last edited: 8 Νοεμβρίου 2020
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Κλαίω ρε χαζό.
    «Θες να σου τοποθετήσω το προϊόν μανιτσα μου;»
    «Μου τοποθέτησε ένα προϊόν...να με το συμπάθειο»

    νταξ έγραψες, πραγματικά έγραψες.

    Προτεινω να βγάλουμε και τις παρτουζες από την καταμέτρηση, γιατί σεξ δεν το λες, πιο πολυ τζέρτζελο. Έξω κι αυτές   ααα να ρωτήσω, σεξ με ίδιου φύλου σύντροφο μετράει;

    αν με αφήσετε να συνεχίσω, με τρεις θα έχω πάει κι εγώ   
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Α, δεν ξέρω αν πρέπει να βγούνε απο την καταμέτρηση. Εμένα δε με αφήνουν να κάνω one night stand
     
  9. mariosxl

    mariosxl Beautiful World

    Ο κακομοίρης, ένα τσιμπούκι έδωσε ο φουκαράς και ολόκληρος πλανητάρχης του το έβγαλαν ξινό. Λοιπόν η πίπα δεν είναι κέρατο. Η Μόνικα ήταν βαλτή!!!
     
  10. mariosxl

    mariosxl Beautiful World

    Ε όχι μετράνε! Είναι σαν να φάγαμε σε άλλο μαγαζί σουβλάκι. Ψάχνουμε το καλύτερο πιτόγυρο. Το φάγαμε όμως. Χάλασε η δίαιτα!
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Τι ψυχή έχει ένα ONS, ίσα που έγινε η επακουμβηση. Δεν ξέρω, δεν το θεωρώ legit sex.

    γιατί δεν σε αφήνουν; Στο κλείδωσε καμία;      
     
  12. mariosxl

    mariosxl Beautiful World

    Ααααααα δεν έχει τέτοια, αφού το έκανες το ONS μετράει. Τώρα αν δεν πέτυχε τι να κάνουμε! Άλλο θέμα αυτό. Αλλά γενικά χρειάζονται, σπάει η μονοτονία.